Autor Tema: Race Driver: GRID 2  (Posjeta: 59617 vremena)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline the_prodigy

Odg: Race Driver: GRID 2
« Odgovori #165 u: Svibanj 31, 2013, 00:23:41 »
Pa nije baš toliko jadna igra, da se igrati, pol sata-sat za ubit dosadu.
Solidna arkadica, dobro optimizirana, grafički izgleda sasvim u redu, puno staza.
Ubija me jedino u pojam taj tipični CM-ov motion meni, u ovoj igri je užasno spor.
CASE: CORSAIR Carbide 400C ► CPU: INTEL Core i7 6700K 4.2 Ghz ► MBO: ASUS Z170 Pro Aura ► RAM: CORSAIR Vengeance LED 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward GTX 1080Ti 11GB Phoenix ► HDD: 2x WD Black 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 840 Basic 128GB ► POWER: CORSAIR RM750X ► PEDALS: Heusinkveld Pro 3-Set ► SHIFTER: Heusinkveld Sequential ► HANDBRAKE: Heusinkveld Loadcell Handbrake ►WHEEL BASE: OSW Direct Drive Mige10 ► RIMS: QSP Road 30cm, Fanatec F1 28cm, Fanatec Drift 32cm, Luisi Monte Carlo Vintage 36cm, Sparco P310 Custom 31cm ► MOTION SYSTEM: Simxperience 2DOF Custom ► TRIPLE SCREEN: 3x 42" Sony KDL42W705 ► VR HEADSET: HTC Vive ► SPEAKERS: Logitech Z906 5.1 ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

Offline Praetorian

Odg: Race Driver: GRID 2
« Odgovori #166 u: Svibanj 31, 2013, 13:37:37 »
Probao sam igru i odigrao par utrka i pobrisao sam ju. U svakom bitnom segmentu lošija od Grida 1. Svaka čast Codi  thumbs1

Radije ću onda igrat Shift II jer sam se zaželio utrkivanja a mi na PC-u nemao GT il Forzu pa eto onda mi se Shift igra...

Offline doktor1

Odg: Race Driver: GRID 2
« Odgovori #167 u: Lipanj 02, 2013, 20:16:40 »
Meni dobra igra...  cer1njo  kava1

Nisam igrao ovakav tip igara od GRIDA, (samo DiRT2 i 15 min novog NFSa) i ovo mi za malo debilane dobro dođe...

Ali bez gamepada je nemoguće igrat...

Ali mislim jebo ih onaj žuti filter već godinama, nije mi jasno zašto to stavljaju, zbilja. Da mogu pitao bi glavnog i odgovornog ZAŠTO to jebeno žutilo u svim njihovim igrama???!!!

Nakon puno muke uspio sam POTPUNO maknut to sranje i dobit oštri, čisti itd prikaz slike, a ne onaj proljev...




Offline Iceman

Odg: Race Driver: GRID 2
« Odgovori #168 u: Lipanj 02, 2013, 21:46:43 »
 cer1njo  cer1njo Eto vidiš. Igra je baš za jedno opuštanje kroz cca sat vremena. Sasvim solidna.
Ako je nekome dobar NFS Hot Pursuit iz 2010, onda mu ova igra ne bi trebala biti preveliki problem.

Offline Praetorian

Odg: Race Driver: GRID 2
« Odgovori #169 u: Lipanj 02, 2013, 22:12:17 »
hehe ja sam ju i igrao jedno sat vremena  ;D

Offline Cole™

Odg: Race Driver: GRID 2
« Odgovori #170 u: Lipanj 03, 2013, 11:17:54 »
Igrao nekakvih sat i pol i imam slična razmišljanja. Prezentacijski je čak dosta prihvatljivo, no sve gubi smisao pogrešnim konceptom. Nezz mene ubiju oni eventi gdje trebamo riješit tri protivnika u sistemu knockouta gdje utrka traje jedan krug i tako tri puta na identičnoj stazi.

Vozni model oko kojeg se "lome koplja" je bezličan i nema nikakvu važnost kao potrebu za nekakvim skillom. Sve se svodi na automatizirano driftanje i kočenje ovdje nema nikakvu konkrentnu ulogu. Točno je vozni model degradiran u odnosu na original i izgovor nemože biti publika na koju ciljaju.

Igra će poslužit kao razbibriga (kada mi se komp vrati s popravka), no da je ima smisla uspoređivat sa nakakvom Forzom Horizon i Hot Pursuitom bar po pitanju kvalitete nema, jer su odavno skrenuli sa puta. Objektivno ne zaslužuje ni ulazak u 70+ kategoriju.

Nije mi jasna vizija Codemastera u kojoj imaju resurse i znanja za napravit konkurenciju Forzi i Gran Turismu, ali to su igre koje voze samo 5% igrača u svijetu. Za mene paradoxalna situacija u kojoj racing studio radi igru koja je namjenja publici koja racing igre odigra tek toliko da odigra...
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Thergothon

Odg: Race Driver: GRID 2
« Odgovori #171 u: Lipanj 03, 2013, 11:59:00 »
Forza Horizon koja je još k tome open world naslov je za ovo simulacija.
To dovoljno govori kolko se Codemasters trudi...

Offline Praetorian

Odg: Race Driver: GRID 2
« Odgovori #172 u: Lipanj 03, 2013, 22:34:54 »
Forza Horizon je za ovo simulacija vožnje spejs šatla  cer1njo

Nisam ništa ni očekivao od Grida 2 tak da kad sam dobio ništa, nisam ostao razočaran ;D

Offline the_prodigy

Odg: Race Driver: GRID 2
« Odgovori #173 u: Lipanj 05, 2013, 11:21:44 »
Probao jučer na volanu, lagani  fpalm1

Poslije sam ubacio i onaj mod za cockpit kameru ali nula bodova, kad je igra zamišljena da se igra samo sa kontrolerom, onda se tu teško može nešto napraviti..
CASE: CORSAIR Carbide 400C ► CPU: INTEL Core i7 6700K 4.2 Ghz ► MBO: ASUS Z170 Pro Aura ► RAM: CORSAIR Vengeance LED 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward GTX 1080Ti 11GB Phoenix ► HDD: 2x WD Black 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 840 Basic 128GB ► POWER: CORSAIR RM750X ► PEDALS: Heusinkveld Pro 3-Set ► SHIFTER: Heusinkveld Sequential ► HANDBRAKE: Heusinkveld Loadcell Handbrake ►WHEEL BASE: OSW Direct Drive Mige10 ► RIMS: QSP Road 30cm, Fanatec F1 28cm, Fanatec Drift 32cm, Luisi Monte Carlo Vintage 36cm, Sparco P310 Custom 31cm ► MOTION SYSTEM: Simxperience 2DOF Custom ► TRIPLE SCREEN: 3x 42" Sony KDL42W705 ► VR HEADSET: HTC Vive ► SPEAKERS: Logitech Z906 5.1 ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

Offline Montoya

Odg: Race Driver: GRID 2
« Odgovori #174 u: Rujan 08, 2013, 17:26:12 »
Prosječna igra, čista arkada uz previše izraženi drift.
Karijera i nije loša, kao ni lokacije i vizualno ostvarenje, no s te strane sve je uništeno filterom - "nakon erupcije vulkana".
Kako bi to lijepo izgledalo da su pustili boje da žive, ne znam čemu to sad već bezobzirno forsiranje sivila.

Na Algarve stazi vide se primjerice pojedine travke kojima se svi dive, ističu ih u nekim pCARS ili AC trailerima.
No tu trava vene pod oblacima sivila...

Ponuda auta je tak-tak, nema ih puno ali nemre se reći da su loše odabrani.
Ipak, ima ih premalo.

Nadalje, GRID je bil asocijacija za igru u kojoj se more napraviti prava "totalka", no gotovo je s tim, te lijepe destrukcijske "osobine" EGO-a promjenila je izgleda F1 licenca...

Nema više Spa, nema Nurba, nema Istanbul Parka, nema Doningtona, nema više arkadnog MP kralja!  cry1
Nema starog dobrog GT1 (fali Lambo, DB9...) i Touring (Lacetti i 320i) ludila...

 
Da bum jasan, igra je prosječna kak sam rekel na početku, no ujedno je i veliko razočaranje!
Nekom iza koga nije 5k online utrka iz prvog dijela, ovaj bu možda i bolji od prosječnog, meni nije i nemre biti.
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline ManTheRamparts

Odg: Race Driver: GRID 2
« Odgovori #175 u: Studeni 21, 2013, 17:27:50 »
Jučer sam probal demo - 2 minute, delete.

Nije išlo u prilog ni to kaj sam prije demoja igral Forzu 4. cer1njo

Offline Jack-Darkman

Odg: Race Driver: GRID 2
« Odgovori #176 u: Studeni 21, 2013, 17:31:51 »
A ja ako uzmem Procesor Intel Core i7 4770K, dobivam gratis GRID2  ;D




Sreća moja  kava1

Offline manjamax

Odg: Race Driver: GRID 2
« Odgovori #177 u: Prosinac 19, 2013, 23:10:02 »
Kada sam prvi put igrao GRID,bio sam presretan.
To mi je bila omiljena Racing igra.To mi je bila prva igra koju sam igrao s volanom.
Kad je izašla GRID 2,očekivao sam istu takvu zabavu.
Nisam je dobio.Zašto?Prenaglašeni Drift,glupe trkaće staze,loš Replay.
Ali dobro.
Igrao sam je i Multiplayer bila je OK.
Ali samo to.Nisam ju igrao s volanom jer nema pogled iz kabine,pa nisam imao razloga.
Koji su vaši dojmovi?  kava1
''Once something is a passion, the motivation is there.'' - Michael Schumacher

''Buying Audi or Mercedes instead of BMW M3 is like buying a shooter game for Playstation that isn't Call of Duty.'' - Jeremy Clarkson

''Fear is exciting for me.'' - Ayrton Senna

Offline manjamax

Odg: Race Driver: GRID 2
« Odgovori #178 u: Svibanj 03, 2014, 19:24:10 »
Uzmem Grid 2 i igram ga. Stavio Difficulty na Very Hard, jer, eto, da budem zasluženo na CSR-u. Igra je prelagana na Very Hard. Zašto? Stalno završavam na prva tri mjesta. I najčešće sam prvi? Mislim, dobar sam u Racing igrama, ali toliko dobar....
''Once something is a passion, the motivation is there.'' - Michael Schumacher

''Buying Audi or Mercedes instead of BMW M3 is like buying a shooter game for Playstation that isn't Call of Duty.'' - Jeremy Clarkson

''Fear is exciting for me.'' - Ayrton Senna

Offline Cole™

Odg: Race Driver: GRID 2
« Odgovori #179 u: Svibanj 03, 2014, 19:29:25 »
Jel ti sada jasno da je igra potrta?  cer1njo
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB