Autor Tema: Race Driver: GRID 2  (Posjeta: 60029 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Thergothon

Odg: Race Driver: GRID 2
« Odgovori #15 u: Kolovoz 03, 2012, 14:08:33 »
Nadam se da je u izradi jos od izlaska prvog GRID-a.
Ako je, ceka nas sigurno spektakl pa makar i arkadni s elementima simulacije...

Offline Punisher

Odg: Race Driver: GRID 2
« Odgovori #16 u: Kolovoz 03, 2012, 14:09:55 »
Ne bi se čudio da je dugo u izradi, eto novi trailer dobijamo za 5 dana.

On the side note, to mi je postalo presmiješno u gaming industriji. Teaser traileri za teaser trailere XDDDD

Offline Luckyluke

Odg: Race Driver: GRID 2
« Odgovori #17 u: Kolovoz 03, 2012, 14:11:52 »
Ma samo nek bude zabavan, a upravo je to razlog uspjeha GRID-a. Simulaciju i tak nisam nikad od CM-a očekival.

Offline Punisher

Odg: Race Driver: GRID 2
« Odgovori #18 u: Kolovoz 03, 2012, 14:13:30 »
Upravo to, meni je grid bio prezabavan, oni nevjerojatni driftovi XDDDDD i utrke frantične, prezabavno i super, nadam se dobroj dvojci ^^

Offline Thergothon

Odg: Race Driver: GRID 2
« Odgovori #19 u: Kolovoz 03, 2012, 14:14:04 »
Slazem se  cer1njo
Najava da ce sutra biti najava stvarne najave i trailer  fpalm1 cer1njo

Nisam neki fan prvog grida, ali me zanima nastavak jer cim Codemasters tak dugo suti - kuha se nesto jako dobro.

Offline Punisher

Odg: Race Driver: GRID 2
« Odgovori #20 u: Kolovoz 03, 2012, 14:17:34 »
A kužim te, ti si ipak navikao na malo ozbiljnije vožnje i vjerujem da te nije mogao dugo zadržati GRID. Al nekako u meni čuči nada da bude dobar nastavak, pogotovo otkad su se odlučili raditi samo racing igre i postali cm racing.

Samo se nadam da neće ubacit nekog lika ko Blocka da se oko njega vrti cijela riječ, dirt su mi malo usrali s tim, i onim iritantnim agentima i likovima koji laprdaju dok voziš :D :D

Offline ManTheRamparts

Odg: Race Driver: GRID 2
« Odgovori #21 u: Kolovoz 03, 2012, 15:33:20 »
Nadam se da ne bum opet klel Codemasterse.  cer1njo

Prvo bum probal, nikakvi preorderi gluposti.  cer1njo

Offline Montoya

Odg: Race Driver: GRID 2
« Odgovori #22 u: Kolovoz 03, 2012, 21:21:02 »
Ovaj teaser (znak da dolazi) mi je jedna od najbitnijih gaming vijesti u protekle 2-3 godine.
Dela se nastavak nečeg u čemu još uvek imam najviše MP sati u igrama (iako je i GT5 tu negde)...

Nastavak nečeg kaj je pokrenul sve, nekad CroGrid, sad...
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline Montoya

Odg: Race Driver: GRID 2
« Odgovori #23 u: Kolovoz 08, 2012, 10:43:49 »
Codemasters šofe1 presents:

Grid 2 Announcement Trailer


 hug1
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline Cole™

Odg: Race Driver: GRID 2
« Odgovori #24 u: Kolovoz 08, 2012, 10:59:45 »
Fantastičan video nadolazeće nadamo se fantastične igre.
Trailer dostojan hypa.
 shy1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Thergothon

Odg: Race Driver: GRID 2
« Odgovori #25 u: Kolovoz 08, 2012, 12:04:02 »
Uobicajen trailer za mase u kojem obavezno mora biti prisutno prevrtanje i sudari, ali je poseban jer je putem njega igra sluzbeno najavljena.
Sigurno bude prava stvar, jedino me strah pretjerane amerikanizacije.

Offline Iceman

Odg: Race Driver: GRID 2
« Odgovori #26 u: Kolovoz 08, 2012, 12:21:50 »
Evo cijelo vrijeme smišljam kako da kažem onu bit, da me ekipa razumije što hoću reći a da ne ispadne da kritiziram igru prije nego što je izašla i onda je lijepo Thergothon to kaže.
Velik sam fan Grid-a, prešao sam ga nekoliko puta i uživao sam, ali od nastavka očekujem stepenicu- dvije- tri više. Možda sam ja sebi umislio (bezveze) da će ekipa iz codemastersa pokušati donekle konkurirati ekipi koja radi ekskluzive za Sony i X box (jel mislim na GT i Forzu). Barem donekle jel.. Staviti malo više auta, staze itd. Moguće da će toga i biti, ali više od toga me strah te amerikanizacije, pojednostavljenja za široke mase, puno kričavosti, boja, bliceva fotoaaparata, idiota koji se dere prije utrke, tokom utrke, nakon utrke itd. Brine me i fizika vožnje (ovo skretanje u zavoje je u najmanju ruku čudno, ali tko zna možda je to način vožnje dotičnog vozača u autu). Ali vjerojatno se oko toga nebi trebalo brinuti jer na primjeru F1, pa i prošlog Grid-a, ekipa iz codija zna to napraviti i dobro posložiti.
Iz videa se zasad može vidjeti odlična grafika (ja sam sasvim zadovoljan, ne očekujem crysis od grida), odlični auti (nadam se da će ih biti još više, puno više europskih nego inače), staze ( tipa abu dhabi, nadam se silverstoneu, spa, monza, nordschleife - možda pretjerujem, ali zašto ne) itd. Video je dobar, ali nakon njega nisam nahajpan kao što sam očekivao (možda previše očekujem od codemastersa)

Offline Kole

Odg: Race Driver: GRID 2
« Odgovori #27 u: Kolovoz 08, 2012, 12:30:56 »
Reveal Interview.
Nema Kokpit pogleda.

Grid 2 - Reveal Interview

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Race Driver: GRID 2
« Odgovori #28 u: Kolovoz 08, 2012, 12:33:43 »
Presretan sam zbog novog Grida - to mi je bila jedna od najboljih vožnji generacije, samo se nadam da neće otići u krivom smjeru kao sa Dirtom, odn u smjeru poarkađivanja i amerikanizacije, nego da će baš suprotno, dodat više simulacijskih elemenata. Da bude nešto kao F1 što se tiče simulacijskog dijela, ja presretan, ne treba ništa više, ali ne bih želio ni išta manje.
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Cole™

Odg: Race Driver: GRID 2
« Odgovori #29 u: Kolovoz 08, 2012, 12:35:45 »
Nema šanse da nedaju kokpit pogled, šta ti je (jedino ako nije službeno objavljeno, a i ako je, stigne se to promjenit)? To je jedan od glavnih fičra igre. Iskreno jako se nadam da je u glavi Codemastersove ekipe približit takav naslov veličinama poput GT i Forza serijala, to bi značilo da u svakom slučaju nas očekuje mega igra. Nešto što PC platforma čeka jako dugo.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB