Autor Tema: Race Driver: GRID 2  (Posjeta: 60000 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Cole™

Odg: Race Driver: GRID 2
« Odgovori #45 u: Kolovoz 10, 2012, 09:06:48 »
Ako bu igra slična prvom GRIDU onda da, ali ako će pokušati biti GT/FM onda definitivno ne.
Osobno se sada nadam ovome prvome.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Thergothon

Odg: Race Driver: GRID 2
« Odgovori #46 u: Kolovoz 10, 2012, 10:43:05 »
@Montoya

Znam da si veliki fan prvog GRID-a i da je zbog te zaludjenosti i vaseg nekadasnjeg klana nastao ovaj forum i cijenim to!
Ljudi su nezadovoljni s razlogom i ne znam dal si pogledao ili procitao neki intervju. Zelja im je u igru natrpati sve zivo, a to rijetko kad zavrsi dobro - pogotovo dok se spominju stvari koje mogu povezati samo s NFS serijalom.

Meni osobno je kokpit uzasno vazan jer apsolutno svaku igru vozim s tom kamerom. Zamisli da nam Kazo ukine tu kameru samo zato jer 95% ljudi koristi neku drugu kameru, a on se trudi ko zadnja budala da se vidi svaki sav na sjedalima. Nije to bitno za uspjeh i kvalitetu igre, ali za pravi racing dozivljaj je i previse bitno.

Offline Iceman

Odg: Race Driver: GRID 2
« Odgovori #47 u: Kolovoz 10, 2012, 11:45:38 »
Inače lajkao sam njihovu stranicu na Facebooku i naravno velike prepirke se vode oko cockpit view-a. Meni cockpit view nije presudan (puno mi je bitnije ono što sam naveo u predhodnom postu), ali Grid 1 ga je imao (F1 i Dirt 2/3 ga ima), bilo koji ozbiljniji racing naslov ga ima (pa čak i hebeno srnje od Shift 2), a sad Grid 2 ga neće imati.  Neznam, ali to mi je propust. Kažu da je već 2 godine u produkciji ako sam shvatio, pa neznam što su radili i zašto je to odjednom toliko zahtjevno za implementirati u igri.
Ono što me raduje za sada je da su najavili licencirane staze (samo pitanje u kolikom broju) i vidio sam u screenshotu BMW 3 stara kockica (što je dobro, nadam se većem broju eu auta).
Ono što je isto bitno za napomenuti da svaku njihovu igru radi zaseban tim (znači F1 jedna ekipa, Dirt druga i Grid treća). Steven Hood - kreativni direktor za F1 igru je rekao prošle godine da između codemastersovih studija postoji veza i da se međusobno savjetuju ovisno kako koja igra dolazi međusobno i preuzimaju ideje. Nadam se da će ekipa zadužena za Grid više gledati prema ekipi za F1 nego za Dirt.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Race Driver: GRID 2
« Odgovori #48 u: Kolovoz 10, 2012, 12:24:48 »
@Montoya - ovo:


Ljudi su nezadovoljni s razlogom i ne znam dal si pogledao ili procitao neki intervju. Zelja im je u igru natrpati sve zivo, a to rijetko kad zavrsi dobro - pogotovo dok se spominju stvari koje mogu povezati samo s NFS serijalom.


plus kokpit  - i meni je strašno važan, ali vidiš, meni je tek u giri poput Grida važan. Osobno mi je kokpit puno važniji u Gridu nego u Gran Turismu, jer Grid puno bolje dočarava utrkivanje. Gran Turismo vožnju. GT je sterilan u sudarima i osjećaju da voziš bijesnu trkaću zvijer. Grid je bio baš takav - puno vozača, sudari, trešnja kamere, brutalni zvukovi, i u takvoj igri mi je kokpit kamera od neprocjenjive važnosti i jednostavno ne želim igrati sa nijednom drugom jer dodatno pojačava osjećaj klaustrofobije i utrkivanja. Iako je GT više simulacija (po ponašanju vozila) od Grida, u njemu mi je eto, kokpit puno manje važan. Izostanak u Gridu mi je svetogrđe
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline ManTheRamparts

Odg: Race Driver: GRID 2
« Odgovori #49 u: Kolovoz 10, 2012, 12:42:58 »
Činjenica je da se GRID-u onovremeno progledalo kroz prste i kroz mane zbog jedne jedine stvari - moglo se igrati online s onom verzijom. Al da je igra bila solidna - je. Makar, dvojka miriši na bućkuriš, a to nikak nemre biti dobro. Mislim da bu solidna igra, al da se s velkim igračima ne bude mogla mjeriti. Znači 7/10 ili 8/10 rang igra i to je to. Ne očekujem simulaciju da se odma razmemo, al solidnu razbibrigu da. Nedostatak kokpita bude veliki minus kod mene, kaj je - je.

Offline LukaM 110

Odg: Race Driver: GRID 2
« Odgovori #50 u: Kolovoz 10, 2012, 22:35:05 »
Ja sam vozio puno racing igara i moje misljenje je da je pogled iz kabine zasran u puno njih pa s njim vozim samo u forzi a u ostalim koristim pogled s haube, ali mislim da bi trebao biti tu za one koji ga vole.

Offline Montoya

Odg: Race Driver: GRID 2
« Odgovori #51 u: Kolovoz 11, 2012, 09:39:39 »
Izostanak kokpita je svakako minus i nema se tu kaj dodati.
No po meni nije razlog za tolko bičanja, barem ne zasad, kad se još ne zna kaj nas točno čeka.

@Shimmy, tebi nije (nebi bil) važan kokipit u GT-u :(

@MTR, naravno da se ne očekuje simulacija, to bi bil krivi korak odma u startu
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline Iceman

Odg: Race Driver: GRID 2
« Odgovori #52 u: Kolovoz 11, 2012, 10:50:49 »
pogledao sam jedan drugi trailer vezam uz aute i samu vožnju (car and handling) i mogu reći da su me zasada umirili, jer čim ekipa priča o preupravljanju, podupravljanju, auti na prednji pogon, stražnji pogon itd teško da može biti arkadetina. Uglavnom pogledajte si trailer, ima ga na youtube ali ga nemogu sad staviti na forum pošto nisam za kompom

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Race Driver: GRID 2
« Odgovori #53 u: Kolovoz 11, 2012, 15:59:46 »

@Shimmy, tebi nije (nebi bil) važan kokipit u GT-u :(


Nisam to rekao  kadt1kažem
Rekao sam da mi je manje važan nego u Gridu. Ili Shiftu. Ili bilo kojoj takvoj igri, jer u GT-u je (još uvijek), na žalost naglasak ne vožnju, a dojam utrkivanja je puno slabiji, ove navedene i još neke druge igre imaju puno jači dojam da se utrkuješ protivh drugih auta, imaju bolji zvuk itd i zbog svega toga mi je kokpit tamo "potrebniji" da se dodatno pojača doživljaj. A GT5 je premlak i onda mi ni "hardcore" pogled ne znači toliko kada ostatak igre nije hardcore u tom pogledu brutalnosti pack racinga
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Iceman

Odg: Race Driver: GRID 2
« Odgovori #54 u: Kolovoz 31, 2012, 21:04:56 »

Offline Cole™

Odg: Race Driver: GRID 2
« Odgovori #55 u: Rujan 04, 2012, 02:11:13 »
Hype mi je 0, NULA!
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline ManTheRamparts

Odg: Race Driver: GRID 2
« Odgovori #56 u: Rujan 05, 2012, 15:52:16 »










UŽASNO mi zgleda! Kakvi su to efekti/filteri?! Ne kužim kaj je tak teško napraviti čistu grafiku... Nadam se da je ovo samo tak na skrinovima...

Offline Montoya

Odg: Race Driver: GRID 2
« Odgovori #57 u: Rujan 05, 2012, 16:21:01 »
Ne misliš valjda da bu tak izgledalo u igri?
Mene boli glava samo od tih skrinsa, imaju neki čudan osjećaj ko da igram i da jako brejka ;D

Loše "foto-šopano" u svakom slučaju.
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline ManTheRamparts

Odg: Race Driver: GRID 2
« Odgovori #58 u: Rujan 05, 2012, 18:00:28 »
Codemastersi su u pitanju, pa me ništ više ne bi čudilo.

Offline Luckyluke

Odg: Race Driver: GRID 2
« Odgovori #59 u: Rujan 05, 2012, 18:03:21 »
Isto ovak, identično čak bi rekao, je izgledao DiRT 3 na screensima pa in-game izgleda skroz drukčije.
Čisto našminkavanje fotošopom, prodavanje magle i ništa više.