Autor Tema: Race Driver: GRID 2  (Posjeta: 61210 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Thergothon

Odg: Race Driver: GRID 2
« Odgovori #90 u: Veljača 01, 2013, 18:03:23 »
Nitko ne komentira?
Vjerojatno su ljudi zauzeti jer ko pomahnitali rade preordere  cer1njo

Jad i bijeda, ne mislim igru ni isprobati - dali su do znanja na koju publiku ciljaju  kava1

Offline Iceman

Odg: Race Driver: GRID 2
« Odgovori #91 u: Veljača 01, 2013, 21:04:48 »
Da.... Inače veliki sam fan GRID 1, ali gledajući ovo sve sam razočaraniji. Tamo spominju nekakve DLC pakete sa dva autom i dvije staze. Pa ovo blještavilo u svakom screenu itd.

Offline Cole™

Odg: Race Driver: GRID 2
« Odgovori #92 u: Veljača 01, 2013, 23:04:51 »
Smeća.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline ManTheRamparts

Odg: Race Driver: GRID 2
« Odgovori #93 u: Veljača 08, 2013, 20:08:50 »
Grid 2 Gameplay Teaser Trailer


WOOOOOOOW!!!! /s

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Race Driver: GRID 2
« Odgovori #94 u: Veljača 08, 2013, 20:32:18 »
Ovaj teaser daje dojam da će biti riječ o dobroj igri. Ali isti teaser ne izgleda ni slično kao skrinovi iz igre
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline the_prodigy

Odg: Race Driver: GRID 2
« Odgovori #95 u: Veljača 08, 2013, 23:39:48 »
Jedva 10 sekundi nekog ingame footage-a..
CASE: CORSAIR Carbide 400C ► CPU: INTEL Core i7 6700K 4.2 Ghz ► MBO: ASUS Z170 Pro Aura ► RAM: CORSAIR Vengeance LED 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward GTX 1080Ti 11GB Phoenix ► HDD: 2x WD Black 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 840 Basic 128GB ► POWER: CORSAIR RM750X ► PEDALS: Heusinkveld Pro 3-Set ► SHIFTER: Heusinkveld Sequential ► HANDBRAKE: Heusinkveld Loadcell Handbrake ►WHEEL BASE: OSW Direct Drive Mige10 ► RIMS: QSP Road 30cm, Fanatec F1 28cm, Fanatec Drift 32cm, Luisi Monte Carlo Vintage 36cm, Sparco P310 Custom 31cm ► MOTION SYSTEM: Simxperience 2DOF Custom ► TRIPLE SCREEN: 3x 42" Sony KDL42W705 ► VR HEADSET: HTC Vive ► SPEAKERS: Logitech Z906 5.1 ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Race Driver: GRID 2
« Odgovori #96 u: Veljača 09, 2013, 02:10:44 »
Problem je kaj mislim da nije ingame, jer skrinovi izgledaju dosta lošije od ovog
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Cole™

Odg: Race Driver: GRID 2
« Odgovori #97 u: Veljača 14, 2013, 18:57:13 »














Koliko god potencijala imala i na kraju ispadne dobra igra, u što sumnjam, nemogu im oprostit nedostatak kokpit kamere. Jednostavno neoprostivo.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline s2000

Odg: Race Driver: GRID 2
« Odgovori #98 u: Veljača 14, 2013, 18:58:24 »
Baš to, čim nema kokpita meni odma nevalja  cry1

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Race Driver: GRID 2
« Odgovori #99 u: Veljača 14, 2013, 19:52:33 »
Točno to Cole. Iako odigrat ću ju ako bude valjala, ali neću vjerojatno i dalje igrat. Nisam igrao sa bilo kojom kamerom osim kokpita već jedno 5 godina, osim u igrama koje nemaju tu kameru a to su bile NFS i Burnout igre koje ionako ipak igram radje izvana. Mislim, da to nije fakin GRID, pa nekako bih i progutao, ali to je možda bila i prva igra koju sam od početka do kraja igrao sa tom kamerom, dapače, uživao u toj kameri i tada i zavolio cockpit view
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline the_prodigy

Odg: Race Driver: GRID 2
« Odgovori #100 u: Veljača 14, 2013, 20:42:16 »
Grafički ne izgleda loše, ali bez kokpita mi nije to to, ovaj cu vjerovatno odigrati na gamepadu.

Citat:
http://www.gametrailers.com/videos/2xndpt/grid-2-rising-star-walkthrough
« Zadnja izmjena: Veljača 14, 2013, 21:11:45 od the_prodigy »
CASE: CORSAIR Carbide 400C ► CPU: INTEL Core i7 6700K 4.2 Ghz ► MBO: ASUS Z170 Pro Aura ► RAM: CORSAIR Vengeance LED 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward GTX 1080Ti 11GB Phoenix ► HDD: 2x WD Black 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 840 Basic 128GB ► POWER: CORSAIR RM750X ► PEDALS: Heusinkveld Pro 3-Set ► SHIFTER: Heusinkveld Sequential ► HANDBRAKE: Heusinkveld Loadcell Handbrake ►WHEEL BASE: OSW Direct Drive Mige10 ► RIMS: QSP Road 30cm, Fanatec F1 28cm, Fanatec Drift 32cm, Luisi Monte Carlo Vintage 36cm, Sparco P310 Custom 31cm ► MOTION SYSTEM: Simxperience 2DOF Custom ► TRIPLE SCREEN: 3x 42" Sony KDL42W705 ► VR HEADSET: HTC Vive ► SPEAKERS: Logitech Z906 5.1 ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

Offline Iceman

Odg: Race Driver: GRID 2
« Odgovori #101 u: Veljača 14, 2013, 20:50:11 »
Točno to Cole. Iako odigrat ću ju ako bude valjala, ali neću vjerojatno i dalje igrat. Nisam igrao sa bilo kojom kamerom osim kokpita već jedno 5 godina, osim u igrama koje nemaju tu kameru a to su bile NFS i Burnout igre koje ionako ipak igram radje izvana. Mislim, da to nije fakin GRID, pa nekako bih i progutao, ali to je možda bila i prva igra koju sam od početka do kraja igrao sa tom kamerom, dapače, uživao u toj kameri i tada i zavolio cockpit view


Sorry Shimmy, ali ovo ne mogu shvatiti. Znaci možeš igrati NFS i Burnout, koje eto nemaju kokpit kameru, ali GRID 2 ćeš vjerojatno probati, ali nećeš je i dalje nastaviti igrati jer eto nema kokpit kameru. Ok, razumijem da ljudi vole igrati sa kokpit kamerom (i ja sam među njima), ali eto ova igra je neće imati iz njihovih (proizvođačevih) poznatih razloga. Njihov propust. No koliko god sam zasad sumnjičav prema igri (zato što sam očekivao taj iskorak u smjeru GT5/FM4) ja ću igri dati šansu.
Prema viđenim slikama, trailerima sviđa mi se. Vidim da ima dobrih staza, dobrih auta (nadam se i dovoljan broj), fizika - nadam se na razini F1 11/12 i to je to. Očigledno da je teško da od ove igre ili ovog proizvođača očekujemo ogroman iskorak naprijed što se tiče fizike. Ali ja ću joj dati priliku bez obzira na nedostatak kokpit kamere.
Ponavljam još jednom, NFS Hot Pursuit se i na ovom forumu hvalio na sva zvona (opravdano jer je odlična igra), ali GRID 2 zbog nedostatka kokpit kamere se blago rečeno pljuje. Pa ovo i nije simulacija, jel tako?
Igrao si i WRC3. Iskreno ja sam tu igru instalirao i nakon prve vožnje uninstall. Dirt 2 mi je nebo spram te igre. Ali ti si je igrao jer si veliki fan WRC-a. Ja bi isto tako i F1 10/11/12 i uskoro 13 od codemastersa.
Eto čitam i ovdje da ljudi igraju Alien colonial marines iako je igra loša, gdje i sami to govore, ali veliki su fanovi Alien serijala filmova/igri i mogu priječi preko nedostataka.
No uglavnom ovo nije napad na tebe Shimmy, ali eto primjetio sam kako ljudi mogu preko nečega prijeći ako su veliki fanovi neke igre, ali ova igra nema kokpit kameru i to valjda snižava cijeloukupnu ocjenu igre za 20-30 %

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Race Driver: GRID 2
« Odgovori #102 u: Veljača 14, 2013, 21:16:33 »
Vidim da i nisi shvatio  cer1njo

Evo ponavljam ovo "Iako odigrat ću ju ako bude valjala" - znači vidjet ću, ako će biti dobra, odigrat ću, a nastavkom "ali neću vjerojatno i dalje igrat" sam htio reći da kada završim karijeru, da sumnjam da ću igrati dalje. Jer na žalost tako je bilo sa zadnja 2 Dirta.

Možda sam se tu malo glupo izjasnio, sa ovim nastavkom rečenice, ali ovo sam htio reći.
A inače, i ono dalje što sam rekao - u toj igri mi je jedna od najbitnijih stavki bila kokpit, i to je razlog zbog kojeg sam razočaran. Znači svaka igra može imati nedostataka, i ima ih, samo preko nekih je lakše, a preko nekih teže preći i ovise o igri. Npr evo F.E.A.R. koji sam odigrao. U dvojci sam prešao preko toga da je igra manje strašna i da ima puno više likova, odn rijetko kad si sam, jer je i dalje imala sjajan osjećaj napucavanja i sve ostalo što je imao prethodnik. Znači preko toga sam mogao preći. Ali trojka je donijela retardirani cover i još goru regeneraciju healtha - e preko toga nisam mogao.

Gran Turismo serijal npr - tamo da nema kokpit kamere (a nije je dugo bilo i ni sad nije tu u potpunosti), bez toga mogu tamo jer ta igra nije baš najbolji simulator utrkivanja. Dapače, daleko je od toga. Nema žestine, nema napetosti, nema osjećaja pack racinga, i tamo mi taj kokpit zbog toga ni ne fali, niti uvjetno rečeno "treba". No u GT-u recimo ne bih mogao bez Endurance utrka, jer to je prva igra koja me naučila i navukla na iste i do danas su mi jedno od dražih iskustava. Ili recimo bez onih "običnih" auta. Jer većina igara ima samo zvijeri. U GT-u možeš provozati VW bubu ako hoćeš, ili je barem poslikati.
Tako je sa Gridom i kokpitom - ta igra mi je ponudila do danas najbolji osjećaj utrkivanja - adrenalin koji sam naveo i osjećaj nekog strahopoštovanja prema drugim vozačima odn mašinama na stazi, kao i činjenice da se možeš uz grešku i/ili guranje jako slupat. A kada je i zvuk dobar+trešnja kabine i sve to skupa... U toj igri mi je to ogroman minus.

O tome se radi  kadt1kažem
« Zadnja izmjena: Veljača 14, 2013, 21:18:41 od Shimmy »
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Iceman

Odg: Race Driver: GRID 2
« Odgovori #103 u: Veljača 14, 2013, 21:23:56 »
 thumbs1

Offline Luckyluke

Odg: Race Driver: GRID 2
« Odgovori #104 u: Veljača 14, 2013, 21:24:14 »
Meni uopće ne fali kokpit kamera i ne gledam na to kao nedostatak jer mi je GRID-ova ostala u sjećanju kao jedna od najgorih. Premračna, užasno nedetaljna, osjećaj auta - nula, trzav volan (osim ako se ne igra na samom volanu ali ovo je tip igre za gamepad/tipk). Mislim, vjerojatno bi to u ovom GRID-u ispravili no s obzirom kakav je dojam ostavila na mene, nemam za čim žaliti.

Ajte budite iskreni i recite tko je od vas igrao GRID sa kokpit kamerom? Nemali broj sati sam odigrao online-a i tijekom vremena saznao sam kako većina igra s pogledom na haubi ili čak na 3rd person. A to su većinom bili prijatelji sa xfire-a ili BUG-ovci s kojima sam nerijetko radio sessione (dakle, prosječni igrači).

Nisam čovjek koji pamti loše stvari, ali kokpit kamera u ovom naslovu mi je bila skroz promašena i ostaje mi jedna od najgorih u pamćenju. Ne razumijem da zbog jedne stvari tolko snizite očekivanja i otpišite je. Hej, pa radi se samo o jednom feature-u, igra će ostat ista samo bez pogleda iznutra i to je to. Razumio bi da se radi o hc simulaciji tipa rFactor ili GTR, ali ovo je jedna najobičnija arkada vulgaris koja ima jako malo toga zajedničkog sa simulacijom.  Uostalom, nisam vidio nikoga da se sažaljeva nad Burnoutom ili recimo Hot Pursuitom što nemaju kokpit kameru, nego ste ju svi igrali i vikali kak je super i zakon.