Autor Tema: Need for Speed  (Posjeta: 51094 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ManTheRamparts

Odg: Need for Speed
« Odgovori #150 u: Listopad 03, 2016, 21:38:40 »
Pa dobro sad, igra nije nekaj, da baš ne velim da je sranje. cer1njo

Offline Praetorian

Odg: Need for Speed
« Odgovori #151 u: Listopad 03, 2016, 21:39:13 »
Jel postoji negdje neki forum gdje se samo sere po igrama?

Da te deportiramo tamo..

pa ne mogu rec da je dobra kad nije

Offline Cole™

Odg: Need for Speed
« Odgovori #152 u: Listopad 03, 2016, 23:27:20 »
A nezz, ni ja šta bih rekao za igru...
Dugo sam se dvoumio da napravim CSR recenziju igre (iako možda i dođe nekad kasnije naknadno), ali nisam, jer me igra suviše frustrirala.
Totalno nasilu izbačena igra čiji apsolutno nijedan segment nije na nekoj visini.

Nisam dovoljno prešao igre da složim potpunu recenziju, ali po nekih 10 sati provedenih u igri, nezaslužuje više od 55%
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Praetorian

Odg: Need for Speed
« Odgovori #153 u: Listopad 04, 2016, 15:33:05 »
Onaj NFS iz 2010 mislim i Rivals su mi bili dobri, al ovo mi je bas lose po svemu osim grafici.

Offline DeS3InY

Odg: Need for Speed
« Odgovori #154 u: Listopad 04, 2016, 16:24:47 »
Ja sam ju odigrao do kraja preko Origin Accessa, čisto mi je ok. Nije frustrirajuće loš vozni i story model kao Undercover, igra traži bar nešto skilla kad se igra bez assistova, priča je toliki trash da je super - negdje u rangu starih Red Alertova... više sam uživao u njoj nego sad što igram The Crew gdje imam osjećaj da igra ne želi da precizno upravljam autom nego da se skližem okolo i driftam svako malo.

Offline Cole™

Odg: Need for Speed
« Odgovori #155 u: Listopad 07, 2017, 14:10:58 »
Baš se sjetio da trebam napisat dojam i o ovoj igri, jer igra zaslužuje da je se zakuca u smeće. Malo sam prestrog, ali frustracije koje mi je ova igra izazvala su abnormalne. Prvo da se dotaknem odluke da ubace manualno šaltanje brzine i podršku za volan; bravo za njih, ali volan je podržan ne prek kurca, nego valjda najgora podrška za volan koju sam probao. Bolje da nisu to ni radili. Manualno mjenjanje brzina je samo šminka koja uopće nema neku ulogu u smislu, bit ću brži ako ću manualno šaltat. Općenito taj NFS ketchup idiotizam mi se s ovom igrom popeo na vrh glave. Sama igra mi je bila frustrirajuće neinteresantna. Jedino što joj se može priznat, da zna dobro izgledati. No i taj izgled je monoton i dosadan. Isprobao dosta autiju i gotovo svaki ima isti feeling; malo modificiraniji vozni model od auta do auta čine nevjerojatnu reciklažu. A da ne govorim koliko mi je ovaj NFS užasan po pitanju utrkivanja. Kada pokrenem Forzu Horizon 3, imam osjećaj da sam upalio 20 godina napredniju igru. Zbog ove igre sumnjam da ću probat ijedan NFS sve dok taj jedan javnost ne glorificira kao MUST PLAY naslov. NFS je tamo još s Hot Pursuitom iz 2010 postao sama sprdnja. Ovaj naslov sam uzeo kao naslov koji će biti CSR recenzija, no igra me toliko frustrirala da sam je odbio recenzirat iako sam odigrao preko desetak sati.

« Zadnja izmjena: Listopad 07, 2017, 14:26:14 od Cole™ »
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Wulf

Odg: Need for Speed
« Odgovori #156 u: Listopad 07, 2017, 15:49:34 »
Wo wo wo nemoj mi NFSHP u isti koš stavljat sa daljnjim naslovima.
Nakon dugo vremena su se vratili korijenima naganjanja i bez ikakvih chuninga i slicnih drkarija s autom. Driftanje je iako ekscesivno, jako zabavno i daju se napraviti super potezi.
Nakon toga im je opet krenula meka stolica sa ostalim naslovima.
The run, rivalsi pa na dalje...

Sent from my LG-D855 using Tapatalk