Autor Tema: FIFA 16  (Posjeta: 19726 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Punisher

Odg: FIFA 16
« Odgovori #30 u: Rujan 15, 2015, 19:00:13 »
Koji im je k... s tim last gen forama za PC..  hmm

da fenboyi izdrkavaju kak je igra bolja na njihovoj M$ ili $ony konzoli.

Offline Praetorian

Odg: FIFA 16
« Odgovori #31 u: Rujan 20, 2015, 14:39:40 »
Igrao si demo i to ustanovio?
Nevjerujem nikako. Jer se već u demu osjeti VELIKA promjena i to u svim segmentima.
A čujem i vjerujem i PES da ove godine apsolutno rastura, te da je vrlo vjerovatno riječ o najboljem PES-u u serijalu.
Za gušt će trebat čekat moding zajednicu...
Apsolutno se ne osjeti nikakva VELIKA promjena!
Evo igrao sam prethodnu fifu i ovu i jedino novo su zenski timovi, sprej kod sudaca i bolja grafika. Nista drugo, jedino ako cemo zavaravati sami sebe. S druge pak strane Pes 16 je vrhunski, jede Fifu 16 konacno. Napredovali su svi gameplay elementi i sad to djeluje ko prava stvar. Na rubu sam da uzmem full igru jer nakon pesa 6 opet su napravili remek djelo. Jedini minus je sto last gen konzole i pc dobivaju poluprouzvod i to nema veze s pesom koji imaju trenutne konzole.

Offline Cole™

Odg: FIFA 16
« Odgovori #32 u: Rujan 20, 2015, 17:15:05 »
Subjektivni dojmovi su nekad vrlo razliciti. ;)
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Cole™

Odg: FIFA 16
« Odgovori #33 u: Rujan 25, 2015, 15:26:56 »
Igra je fantastična.
Bio sam gotovo siguran da za prvu ruku će igra ipak pričekat malo.
Ali kada sam čuo od ljudi sa sličnim ukusom mojem, da je ovo najbolja FIFA dosada, morao sam uzet.

Prvi dojmovi su apsolutno pozitivni. Baš oduševljen. Sve je napredovalo čini mi se.
Jedino što sam primjetio da me živcira je lakoća pristupa golmanu koji vraća loptu u igru iz svog peterca; baš je OP taj segment.
Doslovce sam imao pet prilika već u svega desetak utakmica da zabijem gol na taj način i sada je 2/5 u iskorištenim prilikama. ;(

Ono što je meni full bitno jest da su popravili atmosferu i prezentaciju, ubacili hrpu novih animacija i sada nemam više onaj osjećaj svega viđenoga.
Pohvale, što imam hrpu bodova i pamćenje postavki iz prijašnjih FIFA, tako da po prvom pokretanju, igra je već setupirana, plus hrpa bodova koja su mi se prenjela kao i level od prošlogodišnje FIFE.
A sada počinju izvještaji...


West Ham United F.C. | Career Mode - Season 1



Hrvatski bogataš Tomo Cole kupio je 55% dionica Londonskog kluba i time postao većinski vlasnik legendarnih Čekićara.
Na klupi Hammersa ostavio je novopridošlog trenera Slavena Bilića i dao mu punu podršku u viziji i poveći iznost rezerviran za transfere i bogate ugovore igrača.
Iako je prva sezona u pitanju West Ham je pretendent za naslov, uz veliku financijsku inekciju, za prvu ruku, u tom pothvatu bit će potrebna i sreća.

Nakon dolaska Payeta kao najvažnijeg igrača, West Ham postaje Cro Ham.
Dovodim Šubašića, Petrića, te uz novopridošlega Jelavića i Eduarda. Iako sva tri napadaća su članovi hrvatske nogometne reperezentacije, ne čine glavni napadački dvojac.
U napadu glavnu ulogu vode Sakho i Lacazette. No glavna udarna igra Lacazette odmah po dolasku i poslije prvog turnira se ozljeđuje na dva mjeseca.

Na škripavi lijevi bok; dovodim Gaela Clichya, A vezu i polušpicu sa prvom violinom i potencijalno najboljim BPL igračem, Iscom iz Real Madrida.
Isco dobiva bogati ugovor i uspijevam ga dobiti za 70 miliona  €. Sada Cro Ham izgleda opasno i definitivno sa šansama u ovogodišnjem premiershipu.
Trebao bi još pojačati obranu s vrhuskim stoperom, no sa ovim pojačanjima iscrpila se i ta financijska inekcija prebogatog hrvata.

FIFA 16 | West Ham Career - Premiership - Match Day One - YouTube

FIFA 16 | West Ham Career - Premiership - Match Day Two - YouTube


CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Cole™

Odg: FIFA 16
« Odgovori #34 u: Rujan 25, 2015, 16:59:55 »


:))))))))))))))))))))))))
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline CROKiXi

Odg: FIFA 16
« Odgovori #35 u: Rujan 25, 2015, 17:06:43 »
Počelo je

Poslano sa mog GT-I9301I koristeći Tapatalk

"Straights are for fast cars, turns are for fast drivers." ~Colin McRae

Origin -> CRO_KiX1
Steam -> CRO_KiX1

Offline SuperVeloce

Odg: FIFA 16
« Odgovori #36 u: Rujan 25, 2015, 17:30:54 »
Fino Cole. Ja sam počeo karijeru sa Borussia Dortmund, samo da osjetim igru. Kasnije ću uzeti nekog drugoligaša pa sa njim krenuti ozbiljnije. Puno sam zadovoljniji nego posle odigrane demo verzije. Činimi se da su golmani u nekim situacijama nevjerovatni sa odbranama, a u drugim ispadaju smješni. Posebno mi se sviđa što su ubacili individualne treninge u karijeru.

Offline Kole

Odg: FIFA 16
« Odgovori #37 u: Rujan 25, 2015, 18:25:12 »
Cole, uzmi nekog drugoligaša sa malim budžetom i rokaj, ovako nije zanimljivo :D

Offline Luka_C63_AMG

Odg: FIFA 16
« Odgovori #38 u: Rujan 25, 2015, 19:39:36 »
Ja krenuo sa Portom. Doveo Jedvaja i Kramarića, pregovaram sa Walcotom.
Puno je teže zabiti gol nego u 15, obrana je nešto jača i bolje reagira, al golmani stvarno ponekad ispadaju smiješni.

Imam jedno pitanje u vezi FUT-a, pa ako netko zna, dal svake godine treba ispočetka krenut il se nastavlja svake godine gdje se prošle stalo? Jer bodove i level mi je prebacilo iz 15. al u FUT-u imam samo ime kluba iz 15. dok su igrači sve neki novi.
If you can leave two black stripes from the exit of one corner to the braking zone of the next, you have enough horsepower.

Offline CROKiXi

Odg: FIFA 16
« Odgovori #39 u: Rujan 25, 2015, 21:00:37 »
Bodovi se presele, a s igračima krećeš od početka  pa do vrha divzije 1  dsmoker
"Straights are for fast cars, turns are for fast drivers." ~Colin McRae

Origin -> CRO_KiX1
Steam -> CRO_KiX1

Offline Cole™

Odg: FIFA 16
« Odgovori #40 u: Rujan 28, 2015, 23:22:23 »
Prvo da još malo pohvalim igru.
Puno više igram nego što uploadam videomaterijale.
Stoga već sada sam na drugoj polusezoni, a pola videa još nije pripremljena da se vidi kako napreduje ta moja karijera.

Igra me oduševljava svakom novom utakmicom, po prvi put moram priznat da je ispolirana do maksimuma.
Grafički me isto impresionira malo malo. Predivno.

A sada karijera!
Nakon što sam doveo Isca iz Real Madrida, nisam htio dofurat još nekog napadača i tu sam pogriješio!
Nakon svega par utakmica ozljedio mi se i Sakho, drugi najvažniji napadač poslije Lacazettea...
Prvi na 4 mjeseca, dok bivši igrač Lyona će biti nedostupan 2 mjeseca...

FIFA 16 | West Ham Career - Premiership - Match Day 3 - YouTube

Nakon rutinske pobjede protiv Bournemoutha, uslijedio je hladan tuš u Liverpoolu.
Sjajna atmosfera koju su napravili navijači Liverpoola očito je impresionirala moje nogometaše, jer svoje prilike nisu iskoristili te su upravo radi toga i kažnjeni.

FIFA 16 | West Ham Career - Premiership - Match Day 4 - YouTube

FIFA 16 | West Ham Career - Premiership - Match Day 5 - YouTube

Nakon poraza u Liverpoolu, nisam htio razočarat svoje navijače i pod svaku cijenu ganjao sam pobjedu protiv Newcastlea.
Ali nije išlo, tvrda nula i podjela bodova. Tim remijem nalazim se na petom mjestu na ljestvici premiershipa.

FIFA 16 | West Ham Career - Euro League - Day One - YouTube

Uslijedio je i debi Hammersa u Europa ligi...
Poprilično sam zadovoljan sa svime. Ali volio bih još jednog klasnog veznog igrača tipa Modrića...
No dosta je bilo hrvata u ekipi...





Izjasnite se, ako ne želite upload ovako cijelih utakmica, no nemam namjeru radit Highlightse...
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Praetorian

Odg: FIFA 16
« Odgovori #41 u: Rujan 29, 2015, 02:06:40 »
Ma samo daj upload :)

Kren i nba da vidis to cudo

Sent from my SM-G313HU using Tapatalk


Offline SuperVeloce

Odg: FIFA 16
« Odgovori #42 u: Studeni 10, 2015, 00:43:27 »
Ako je neko u potrazi za golmanom. Platio sam ga cca. 5miliona, a nakon dvije sezone za njega mogu uzeti 40+mil.:


Offline Lollik

Odg: FIFA 16
« Odgovori #43 u: Siječanj 29, 2016, 17:43:53 »
molim da mi netko pojasni ovu sliku, kako je *ebeno moguce da se nesto ovako dogodi u jednoj j*ebenoj igri. jeb* joj pas mater i oni koji su je napravili. katastrofa. aj da je jedna takva, al 5 zaredom bez pobjede jer moji idioti neznaju dodati loptu a tako ni zabiti gol...fuj

« Zadnja izmjena: Siječanj 30, 2016, 01:16:23 od Lollik »
CASE: Fractal Design Meshify C ► CPU: INTEL Core i7 8700K 5.0 Ghz ► MBO: ASUS Z370 F Gaming ► RAM: CORSAIR Vengeance 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward RTX 2080 8GB Phoenix ► HDD: 1x WD Blue 1TB// 1xWD Green 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 850 Basic 120GB ► POWER: EVGA G3 650W ► SCREEN: Dell Alienware AW2518HF 240 hz ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

Offline Cole™

Odg: FIFA 16
« Odgovori #44 u: Siječanj 29, 2016, 17:52:27 »
ha?
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB