Autor Tema: Fallout 4  (Posjeta: 33561 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ManTheRamparts

Odg: Fallout 4
« Odgovori #15 u: Lipanj 04, 2015, 12:31:51 »
Ako to nije istina, ovo kaj je doktor postal - ok bu.

Makar i ovak bu sigurno dost dobra igra, ali tesko da bu posten Fallout. Odigralo se bu bilo kak.

Jebiga kad je danas vazno samo da skace po ekranu exp i da neka crta ide napred da imas dojam napredovanja i vec to je dosta da je igra rpg.

Offline doktor1

Odg: Fallout 4
« Odgovori #16 u: Lipanj 04, 2015, 12:45:34 »
Malo sam prouči trailer...

MetlaV2 ljudi su veliki minus, no možda se to doradi iako sumnjam.
Nadalje, zašto su svi ljudi građom identični, (kao i uvijek dosada)? Zar je teško napravit više modela likova? Debele, manje, mršavije, normalne? Ne razumjem tu direkciju kod Bethesde...

Prezentacijski kao i promjena arta, (micanje sivila/zelenila) izgleda dobro. Osvjetljenje i sun shafts djeluju mnogo bolje nego kod prethodnih Bethesda igara, ali malo sam gledo i čini mi se da ne postoji ambient occlusion efekt, (tu nema nikakvih AO efekta). Nadam se implementaciji HBAO+ efekta koji recimo u Witcheru 3 radi mnogo bolji posao od SSAO, a da ne pričam kada je efekt isključen.
Draw distance je PS3 verzija!
Teksture djeluju OK kao i palet boja...

Sada će mi netko počet "grafika nije bitna"... Sve je ovo bitno za imerziju i živi svijet, a pogotovo to šta su svi likovi građom identični, (npr ovdje) - opet, to zbilja ne razumjem. Možda su to promjenili, ali sumnjam i to je nedopustivo! Treba samo pogledat Witchera 3 po pitanju likova u igri

Voice acting glavnog protagonista je dobrodošla promjena jer bolje je tako nego da smo njemi svjedok koji luta pustinjom. Također nadam se da će voice acting odradit više od pet ljudi koji su do sada davali glasove svima u bethesda igrama. Nadam se malo boljoj priči i likovima nego do sada...
Nadalje dali će se zabunit i stavit recoil na oružje ovog puta? Sumnjam, bit će "igra za mase" jer je netko valjda glup da između par "burstova" pusti triger/miška da stabilizira oružje...

Voli bi neki hardcore mode kao šta je imao New Vegas gdje treba jesti, spavati itd...

Za ostalo treba sačekat E3 pa vidjet dali ima iznenađenja šta se tiče ovih negativnih djelova koje sam istako, (ponajviše dizajn i animacije likova).

Ali makar im dajem veliki plus šta nisu koristil bullshotove i lažne trailere šta je danas postala normalna praksa!
 
« Zadnja izmjena: Lipanj 04, 2015, 12:49:01 od doktor1 »

Offline ManTheRamparts

Odg: Fallout 4
« Odgovori #17 u: Lipanj 04, 2015, 13:06:07 »
Nadam se da su uspeli izbaciti loadinge dok se ulazi u zgrade i slicno. Isto bi bilo zgodno da je mapa dosta veca u odnosu na trojku, da je zanimljivije istrazivanje. Ne kak je bilo na trojki - post apokalipsa, sve razruseno, a svakih minutu-dve naletis na nekoga/novu lokaciju, gustoca populacije nekaj tipa Varazdin. lol

Offline doktor1

Odg: Fallout 4
« Odgovori #18 u: Lipanj 04, 2015, 13:08:35 »
Sreo sam ovo:
"For what it's worth, Todd Howard mentioned in an interview that the new consoles (specifically their RAM) allowed them to stream building interiors as you approached them, allowing you to enter them without loading screens. Coupled with the rumours that the last-gen versions are being released later, with less features, indicates that Bethesda have leveraged the strength of newer hardware where they can from a gameplay perspective, and that the last gen version will lack more than just a full HD resolution."

Offline ManTheRamparts

Odg: Fallout 4
« Odgovori #19 u: Lipanj 04, 2015, 13:11:35 »
E to, da konacno ostavimo iza sebe te proklete loadinge dok se ulazi u najmanju kucicu.

Da Bethesda i dene nekakav auto za voziti u igru to bi vjerojatno napravili tak da bi model konja z Skyrima zamenili s modelom auta koj bi na kraju imal vozna svojstva ko konjina.
« Zadnja izmjena: Lipanj 04, 2015, 13:17:05 od ManTheRamparts »

Offline ManTheRamparts

Odg: Fallout 4
« Odgovori #20 u: Lipanj 04, 2015, 15:50:11 »
Sad kad je F4 najavljen, nakon dugo vremena sam otisel pogledati kaj ima na NMA - samo ovo: dobra stara Fallout zajednica, komentari su vrhunski. ;D

Offline doktor1

Odg: Fallout 4
« Odgovori #21 u: Lipanj 04, 2015, 17:22:13 »
Mnogo toga se je obestinilo odavdje...
I played Fallout 4 : Fallout

Bivša zaposlenica je pisala o četvorci prije godinu dana...

Offline the_prodigy

Odg: Fallout 4
« Odgovori #22 u: Lipanj 04, 2015, 18:25:03 »
Bas sam to citao, a ovi su je vise manje svi posrali u komentarima  sm1jeh
CASE: CORSAIR Carbide 400C ► CPU: INTEL Core i7 6700K 4.2 Ghz ► MBO: ASUS Z170 Pro Aura ► RAM: CORSAIR Vengeance LED 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward GTX 1080Ti 11GB Phoenix ► HDD: 2x WD Black 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 840 Basic 128GB ► POWER: CORSAIR RM750X ► PEDALS: Heusinkveld Pro 3-Set ► SHIFTER: Heusinkveld Sequential ► HANDBRAKE: Heusinkveld Loadcell Handbrake ►WHEEL BASE: OSW Direct Drive Mige10 ► RIMS: QSP Road 30cm, Fanatec F1 28cm, Fanatec Drift 32cm, Luisi Monte Carlo Vintage 36cm, Sparco P310 Custom 31cm ► MOTION SYSTEM: Simxperience 2DOF Custom ► TRIPLE SCREEN: 3x 42" Sony KDL42W705 ► VR HEADSET: HTC Vive ► SPEAKERS: Logitech Z906 5.1 ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

Offline doktor1

Odg: Fallout 4
« Odgovori #23 u: Lipanj 04, 2015, 23:40:10 »

Offline doktor1

Odg: Fallout 4
« Odgovori #24 u: Lipanj 05, 2015, 15:34:25 »
Usporedba F3 vs F4
Definitivno se vidi veliki pomak u prezentaciji naspram trojke, (obična trojka bez modova). Samo ti vražiji ljudi i njihove animacije...







Par zanimljivosti..

Super mutanti koji nose nekakav armor
SPECIAL na podu tako da bi ono šta je "reko Todd" od prije mogla biti pizdarija... Ili da ga prikazivanjem na podu pokažu kako su ga odbacili...
Dizajn auta kompletno drugačiji nego u trojci; Fallout 3
Tip ima neku bioničku ruku; dali ćemo si moći odrezat ruku i stavit ovu? Super   ;D
Protectron ima novi dizajn; Fallout 3
Enclave Vertibird je puno detaljniji i može se vidjet da sada ima interijer; Fallout 3

Offline Praetorian

Odg: Fallout 4
« Odgovori #25 u: Lipanj 05, 2015, 16:57:26 »
Ali animacije hodanja ubijaju sve
Plus samo 1 glumac daje glas svim likovima. Nisam nesto optimistican

Offline doktor1

Odg: Fallout 4
« Odgovori #26 u: Lipanj 05, 2015, 21:51:01 »
Ali animacije hodanja ubijaju sve

To i dizajn likova je nevjerovatno loš!

Offline doktor1

Odg: Fallout 4
« Odgovori #27 u: Lipanj 15, 2015, 08:59:19 »
*FALLOUT 4 E3 2015 presentation (Full)
30 min / 720p

Fora to izgleda... Osvjetljenje je fantastično...
Ali i za Witchera nam je obećano ludnica osvjetljenje pa nismo dobili...
Animacije kretenja i dalje loše...
SPECIAL je tu...
Nadam se da je main quest nije samo baziran na traženju naše familije, (tako mi nekako djeluje onaj početak).. Jer dosta mi je traženja Ciri u Witcheru...

Moding oružja



Fallout 4 - Weapons Customization - YouTube


PIPBOY



Fallout 4 - Pip-Boy Gameplay - YouTube


Čak i ovaj nigga ne izgleda plastično već jako dobro...
*ima body opcija; dali je Bethesda napkon ubacila likove različite građe?



Nekakava oluja








___

Fallout 4 Gameplay Trailer (E3 2015) - YouTube

Fallout 4 - Crafting System Gameplay - YouTube
« Zadnja izmjena: Lipanj 15, 2015, 09:20:28 od doktor1 »

Offline ManTheRamparts

Odg: Fallout 4
« Odgovori #28 u: Lipanj 15, 2015, 09:42:48 »
Iskreno, ugodno sam iznenaden i hvala bogu da ono nije bila istina (izbacivanje SPECIAL sistema itd.). Ovaj crafting sistem mi se brutalno svida kaj bi samo zbog toga igral. Interaktivni Vertibird, mozda fakat dobimo i auto na kraju u igri.

Dijalog opcije meh kolko sam videl, sigurno bude dosta toga izvuceno iz konteksta pa dok odaberes kaj da lik veli, on bu govoril nekaj skroz 10 tipa ko na Mass Effectu kaj mi je zesca glupost. Al ovo je Bethesda pa se na tom polju ne ocekuju cuda.

Offline doktor1

Odg: Fallout 4
« Odgovori #29 u: Lipanj 15, 2015, 09:49:16 »
Već sa dodavanjem glasa glavnom protagonistu je osigurana 50% bolja imerzija i priča  cer1njo
Još neka se potrude 10% oko priče i likova i mogla bit to biti najbolja radnja u nekoj Bethesda only igri...
Uz to neka mi daju svijet velik kao tri Skyrimova i ja sretan...
A kakva će tek igra biti nakon cca dvije godine sa vrhunskim modovima... Ah, da mi je odmah uskočit u takvu igru jer kada se sjetim New Vegasa i vizualno i po pitanju gamepalya nakon modanja...

Samo se nadam da ovo osvjetljenje ostaje!! Da nebi bilo opet; jednakosti među platformama, konzole nemogu pa nemože PC i ostala sranja...
Iako radi nepostojanja AA opcije u ovim videima ovo bi stvarno mogao biti X1 gameplay

Nadam se da će ubacit "pogled iz kacige" koji je must have! Iako nekako sumnjam...







« Zadnja izmjena: Lipanj 15, 2015, 09:52:50 od doktor1 »