Autor Tema: Total War: Warhammer  (Posjeta: 11998 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline doktor1

Total War: Warhammer
« u: Lipanj 04, 2015, 17:44:00 »

The limitlessly deep and rich universe of Warhammer heralds a new era for Total War. Gigantic monsters, flying creatures, legendary heroes and storms of magical power take their place on the battlefield, alongside thousands of warriors clashing in real-time tactical battles.

In the turn-based campaign game, players will find the Old World an unforgiving and treacherous place, filled with endless war and cunning alliances alike. Whichever race you choose to play as and however you seek conquest, you will be faced with a conflict that threatens to tear the very fabric of reality asunder.

The first in an epic trilogy of titles, Total War: WARHAMMER will deliver hundreds of hours of absorbing gameplay. It will combine with two further standalone instalments and additional content packs to create the single largest Total War experience ever.

In the turn-based campaign game, players will find the Old World an unforgiving and treacherous place, filled with endless war and cunning alliances alike. Whichever race you choose to play as and however you seek conquest, you will be faced with a conflict that threatens to tear the very fabric of reality asunder.

The first in an epic trilogy of titles, Total War: WARHAMMER will deliver hundreds of hours of absorbing gameplay. It will combine with two further standalone instalments and additional content packs to create the single largest Total War experience ever.







<a href="" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win"></a>
« Zadnja izmjena: Lipanj 04, 2015, 17:53:28 od doktor1 »

Offline doktor1

Odg: Total War: Warhammer
« Odgovori #1 u: Rujan 17, 2015, 16:45:42 »
PC Gamer preview

Eurogamer - Our first hands-on with Total War: Warhammer

SLIKA1  SLIKA2   SLIKA3  SLIKA4  SLIKA5

Total War: WARHAMMER Gameplay Video - Dwarfs Let's Play

<a href="" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win"></a>


Offline Praetorian

Odg: Total War: Warhammer
« Odgovori #3 u: Prosinac 03, 2015, 19:40:27 »
Ovo ce bit predobro.

Samo mi treba nova graficka i rami

Dobro i ssd xd

Offline doktor1

Odg: Total War: Warhammer
« Odgovori #4 u: Prosinac 03, 2015, 19:49:30 »
Attila mi je najbolji TW do sada.
Fantasy setting mi je najdraži. Ovo će biti vrhunsko! Ima neke stvari šta mi se jako sviđaju.
Vidim da se ljudi već žale šta nema godišnjih doba na kampanjskoj mapi  cer1njo
Ali mapa izgleda nevjerovatno dobro. I ovo je tek prvi dio te dolaze još dvije ili tri punokrvne ekspanzije...

Samo, DEMO se je vrtio na TITAN X kartici, 32 GB DDR4 itd...  kava1
Pascal, where are you??  cer1njo

nijedan site popru Wurogamera, Gamespota, Destructoida, IGNa, nije stavio ovaj odlični gameplay. Samo PC Gamer...
Eto koliko su popularne strategije u današnje vrijeme...
« Zadnja izmjena: Prosinac 03, 2015, 19:58:14 od doktor1 »

Offline Praetorian

Odg: Total War: Warhammer
« Odgovori #5 u: Prosinac 08, 2015, 11:12:29 »
S kim ceš igrat?=??

Ja s Orcima  sm1jeh

Offline doktor1

Odg: Total War: Warhammer
« Odgovori #6 u: Prosinac 08, 2015, 11:20:09 »
Najprije ću malo proučit lore jer dugo nisam igro WH igru a ako napravim preorder zna se... Chaos, da sijem smrt po svijetu!  ;D

Total War: WARHAMMER - Chaos Warriors In-Engine Cinematic Trailer - YouTube


No sada se pripremam na ekspanziju na Atillu i osvajanje europe sa Ragnarom  sm1jeh


Offline Praetorian

Odg: Total War: Warhammer
« Odgovori #7 u: Prosinac 08, 2015, 11:33:37 »
Ja nisam nikad ni igrao Warhammer ali brzo cu ja to upoznat kad krenem igrat. Sigurno ce bit enciklopedija o svemu sm1jeh

Offline Praetorian

Odg: Total War: Warhammer
« Odgovori #8 u: Ožujak 09, 2016, 13:18:32 »
Total War: Warhammer izvjesio hardverske zahtjeve i pomaknuo datum izlaska | HCL.hr

ni ovaj komp sta je za ultra ne moze to vrtit na 60 fpsa, al to vec tw igraci znaju

Offline doktor1

Odg: Total War: Warhammer
« Odgovori #9 u: Ožujak 09, 2016, 13:29:10 »
Jedva čekam... Možda se napravi preorder sljedeći mjesec...


Offline Praetorian

Odg: Total War: Warhammer
« Odgovori #10 u: Ožujak 09, 2016, 14:14:19 »
ja jos nisam izigrao ni Shogun II a gdje su rome 2 i attila

Offline Praetorian

Odg: Total War: Warhammer
« Odgovori #11 u: Ožujak 17, 2016, 14:45:44 »
Total War: WARHAMMER - Vampire Counts - In-Engine Cinematic Trailer [ESRB] - YouTube

ovoce bit CCCC/10

samo da ne u jebu ko s TWR II gdje su bitke doslovno bile broken, ne igrivo je bilo pogotovo u siege bitkama. Ako sve bude u redu imamo Goty u strategijama.

Offline doktor1

Odg: Total War: Warhammer
« Odgovori #12 u: Ožujak 17, 2016, 16:14:06 »
Neće si dozvolit ROme II launch... Skoro pa sam siguran

Offline Praetorian

Odg: Total War: Warhammer
« Odgovori #13 u: Ožujak 17, 2016, 19:55:41 »
Nadam se jer ono je bilo za 0/100, sad kad je Rome II ispeglan je vec blize C/100.
I ja sam optimistican za igru, jedino sto me plasi je ne optimizacija jer taj warscape engine je u banani zescoj.

Offline Wulf

Odg: Total War: Warhammer
« Odgovori #14 u: Ožujak 17, 2016, 22:32:49 »
žešći filmić u 720p60fpsa  p1va