Autor Tema: Bića, stvari i pojave koje vam uljepšaju dan  (Posjeta: 232143 vremena)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Kole

Odg: Bića, stvari i pojave koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #75 u: Svibanj 09, 2012, 20:33:56 »
Jon Murphy. ti je PES Team Leader.  thumbs1

Offline Kole

Odg: Bića, stvari i pojave koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #76 u: Svibanj 18, 2012, 21:32:11 »
Počela priprema za Žuja turnir.Jedva čekam  sm1jeh sm1jeh sm1jeh sm1jeh

Offline Cole™

Odg: Bića, stvari i pojave koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #77 u: Svibanj 18, 2012, 22:33:10 »
Bio s nećakinjom u kinu.

Što ste zadnje gledali?!

Jedan od najboljih filmova koje sam pogledao, kakav spektakl.  hug1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline budainka16

Odg: Bića, stvari i pojave koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #78 u: Svibanj 19, 2012, 00:00:37 »
Jon Murphy. ti je PES Team Leader.  thumbs1

Kako si pričao i ima li načina da ja upadnem u taj razgovor? Imam par presudnih informacija koje bi želio podijeliti sa njim :D
"I'm going to make him an offer that will undoubtedly sound unappealing, but will inevitability be accepted upon realizing that the refusal of this offer would potentially bring harm to himself, his family, and personal network of friends and acquaintances."

Offline Kole

Odg: Bića, stvari i pojave koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #79 u: Svibanj 19, 2012, 00:06:22 »
Dosta zanimljiv razgovor preko twittera.Mučko đubre neće niš otkrit :O

Offline budainka16

Odg: Bića, stvari i pojave koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #80 u: Svibanj 19, 2012, 00:13:50 »
A jel prima prijedloge fanova?

Imam toliko stvari koje bi mu predložio, e...
"I'm going to make him an offer that will undoubtedly sound unappealing, but will inevitability be accepted upon realizing that the refusal of this offer would potentially bring harm to himself, his family, and personal network of friends and acquaintances."

Offline Kole

Odg: Bića, stvari i pojave koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #81 u: Svibanj 19, 2012, 00:15:30 »
Možeš.Ja sam s jednim frajerom pričal tijekom presice u Brazilu hah.Al nije htio reć ništa konkretno vezano uz pes.Rekao je kao čekaj E3.Nek mi se sagne lagano.Pošalji mi pm pa ću ti dat njegov twitt.

Offline CROKiXi

Odg: Bića, stvari i pojave koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #82 u: Svibanj 20, 2012, 22:30:42 »
u srijedu nema nastave zbog maturanata  dsmoker   hug1
"Straights are for fast cars, turns are for fast drivers." ~Colin McRae

Origin -> CRO_KiX1
Steam -> CRO_KiX1

Offline budainka16

Odg: Bića, stvari i pojave koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #83 u: Svibanj 21, 2012, 00:26:19 »
 Aha  hug1
"I'm going to make him an offer that will undoubtedly sound unappealing, but will inevitability be accepted upon realizing that the refusal of this offer would potentially bring harm to himself, his family, and personal network of friends and acquaintances."

Offline CROKiXi

Odg: Bića, stvari i pojave koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #84 u: Svibanj 21, 2012, 21:41:16 »
ni sljedeći tjedan nemamo ponedjeljak, utorak i srijedu  hug1  p1va opet zahvaljujući maturantima, pa bi mogo  četvrtak i petak ostat doma  cer1njo
"Straights are for fast cars, turns are for fast drivers." ~Colin McRae

Origin -> CRO_KiX1
Steam -> CRO_KiX1

Offline DogZy

Odg: Bića, stvari i pojave koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #85 u: Svibanj 22, 2012, 23:49:28 »
Gluposti? Ja mislim da je to glupost. Ako pričamo o ljubavi, mogao bih toliko toga nabrojati što bih stavio ispred kluba. Ne vidim zašto bi mi išta značila neka institucija i neki ljudi u njoj sa kojom nemam nikakve veze, a kako rekoh, čak nije ni da je moj vlastiti narod. Ima i jedna zanimljiva zgoda, tj rečenica koju je rekao profesor hrvatskog u srednjoj, inače isto ljubitelj sporta, i nogometa, kada su ga neki dečki tražili da ih pusti sa zadnjeg sata da idu navijati(ne sjećam se sada koja tekma je bila, ali dinamo - netko). Rekao je, ne znam baš točnim rječima, ali nešto u stilu "Odite navijati. Dok ćete vi navijati, drugi će učiti. Dok ćete vi navijati, drugi će raditi. Dok ćete vi navijati, drugi će se ženiti. Hoće li drugi navijati za to da vi napredujete u životu? Hoće li navijati da dobijete posao?"

Prije toga je, a i poslije slijedio još kratki govor koji bih rado da sam zapamtio jer je čovjek to tako pametno složio da se i nekoliko od ovih koji su išli na tekmu zamislilo. A ponavljam, čovjek koji voli nogomet, i koji ih je na kraju i pustio jer je rekao da je to njihov izbor, i da će možda radi tog "navijanja" nekada propustti nešto korisno i dok oni navijaju, umjesto da se bave nečim, otići će im neka prilika. Koliko se sjećam cole, i tebi samom se dogodilo slično, dakle, čovjek je potpuno u pravu. No baš me zanima, eto, računaj da ću te pitati za to baš da čujem i priču sa druge strane, tj drugi pogled.

Osobno su mi to gluposti, no ne u nogometu, nego bilogdje. Evo, racing smo sajt pa tkao i F1 npr. Netko je fan Ferrarija, netko fan McLarena, netko nekog trećeg... Ne kužim kako, zašto, čemu? Ima li i tko od tih "fanova" išta od toga? Opet, da je neka "naša" momčad ili nešto, razumio bih, ali ovako. Ja sam evo recimo rekao u temi F1 da "navijam" za McLaren trenutno, no rekao sam i zašto - jer jedini (osim Marussie mislim) nemaju patku, pa se nadam ako oni rasture da će i ostali vratiti klasični izgled jer mi je ovaj ružan, i samo to. Inače iskreno, najsretniji bih bio da pobjeddi koji put i HRT ili Cosworth, no ne radi privrženosti toj momčadi, jer kako rekoh, tko su i što oni meni, nego da bude zaninmljivije. Iako će se to teško dogoditi. Također smo gmaing sajt, i imali smo primjer fana konzola. petko - čovjek voli Sony i hvali ga na sva zona pljujući konkurenciju. Ja pitam - što on ima od toga? Nema baš ništa, a jedino gubi. Jer radi tog nekog isto oblika "navijanja" neće probati neke fenomenalne igre i mogućnosti koje pružaju druge konzole. Sve je to slično i tom navijanju, ne znam, ne vidim uopće smisao. Ja evo isto volim sport generalno, i neke sportove stvarno jako. Ali nikada nisam "navijao" za nekog, tj imao "ljubav" prema klubu/sportašu. Hoće li isti sportaš/klub imati te "ljubavi" prema meni ako ne znam, zbog neke tekme propustim, bubam na pamet, ispit na faksu? Hoće li mi zato što sam došao navijait za njih oni doći, u najmanju ruku navijati za mene na ispitu sljedeći put kad bude? Hoće vraga, jer nema kruha od toga. E pa tako je i obratno.

Uf, sad sam se raspisao, vrijeme je da stanem, no da, rado ću saslušati i ja tvoju priču cole, ne znaš koliko me zanima  kadt1kažem

Ovakav post thumbs1 Mogao bih i ja reći razloge za i protiv ali mi se ne da sad u ovu uru pisati ;D :P
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Bića, stvari i pojave koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #86 u: Svibanj 23, 2012, 01:03:54 »
Ajd drago mi je da nekoga i veseli dok većinu nervira ono što pišem  cer1njo
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline CROKiXi

Odg: Bića, stvari i pojave koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #87 u: Svibanj 23, 2012, 09:59:52 »
sretno  shy1
"Straights are for fast cars, turns are for fast drivers." ~Colin McRae

Origin -> CRO_KiX1
Steam -> CRO_KiX1

Offline Kole

Odg: Bića, stvari i pojave koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #88 u: Svibanj 24, 2012, 19:50:23 »
Napokon spojio pc i HDtv s hdmi kablom :D Sad će bit ugodnije igrat pes na 107.

Offline Praetorian

Odg: Bića, stvari i pojave koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #89 u: Svibanj 24, 2012, 21:10:13 »
Super, javi dojmove kak je igrat na 107 televizoru thumbs1