Autor Tema: Bića, stvari i pojave koje vam uljepšaju dan  (Posjeta: 232364 vremena)

0 Članova i 5 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Praetorian

Odg: Bića, stvari i pojave koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #240 u: Rujan 22, 2012, 16:23:10 »
Koliko tip zrači optimizmom. Sigurno će bit super čuti uživo šta bude govorio.
E ono kad kaže "hladno je ne mogu osjetiti ruke" cry1

Offline CROKiXi

Odg: Bića, stvari i pojave koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #241 u: Rujan 22, 2012, 16:24:42 »
ja nisam mogao vjerovati kad sam gledao neku emisiju u njemu, kako ima volju za životom i sve  ave1
"Straights are for fast cars, turns are for fast drivers." ~Colin McRae

Origin -> CRO_KiX1
Steam -> CRO_KiX1

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Bića, stvari i pojave koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #242 u: Rujan 22, 2012, 16:36:30 »
Koliko tip zrači optimizmom. Sigurno će bit super čuti uživo šta bude govorio.
E ono kad kaže "hladno je ne mogu osjetiti ruke" cry1

Znam, vidio sam neki dan plakat, i zapisao si na mob da doma potražim na internetu. Iskreno nisam znao za njega, ali danas baš guglao i rekoh, moram ići!
A zanimljivo je da sam vidio prije jedno tjedan dana plakat, no nisam uopće obraćao pažnju na datum, samo me zanimalo tko je Nick Vujicic, i baš danas se odlučio proguglati, dan prije govora  ave1

Ako imaš i ti mogućnost dođi, samo reci, pokupim te bilo gdje u ZG i odemo na pivu poslije  thumbs1

Ili bilo tko drugi, jel
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Praetorian

Odg: Bića, stvari i pojave koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #243 u: Rujan 22, 2012, 18:04:18 »
Išao bih drage volje, ali ovaj tjedan sam se istrošio. Išao sam dva puta za ZG, a vjerojatno ću morati još. Tak da nisam baš pun para.
Ali ko može neka ide, vjerujem da će biti odlično.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Bića, stvari i pojave koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #244 u: Rujan 22, 2012, 20:49:03 »
Karta mi je v žepu shy1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Bića, stvari i pojave koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #245 u: Rujan 23, 2012, 22:22:38 »
Upravo došao sa predavanja (ne znam kako drugačije nazvati to) Nicka Vujičića i iskreno ugodno sam se iznenadio kada sam vidio da je Dom sportova krcat. Nije bilo tako ugodno tražiti mjesto 20 minuta, ali našao sam ga u nekoj uličici, i stigao taman 2 minute prije nego je sve počelo pa je u redu. Bilo je ljudi iz doslovno cijele Hrvatske, rege ZG, VŽ, KC, KA, VU, RI, ST, DU... nema odakle nije bilo.
I drago mi je da sam bio. Znam neke ljude (prijatelje) koji bi rado išli da su ovdje, ali nisu u HR, dapače, nisu u Europi uopće, no znam i neke kojima je 60kn previše. I žao mi ih je, jer isti ti će dati 50kn za kartu u IMAX-u, ili 300kn za koncert Peppersa ili koga već, a iako razumijem i film i glazbu, jer ih i sam volim, i dao sam osobno i 1500kn za U2 i nije mi žao, ali dao sam i za ovo, i dao bih i više, a koliko god je film ili glazba događaj, ovo je bome isto bilo zanimljivo iskustvo jer tip stvarno ima dobar smisao za humor, a k tome i nešto poučno, emotivno, nadahanjujuće. A trajalo je jednako kao neki film i više nego dosta koncerata.
Nevjerojatna količina volje stoji iza takvog života, i znam da sam pričao jednom sa jednom frendicom o invaliditetu (koji i ona ima), i tome kako se ja ne bih mogao nositi sa većinom slučajeva kao paraliza udova te bih se vjerojatno ubio da mi se takvo što dogodi (njoj se recimo dogodilo - bila je zdrava ne znam koliko, 18 godina, ili jako blizu, i najednom neki ugrušak u kičmi gdje joj je operacija jedva spasila život, ali od tada iz dana u dan sve više šepa i teže hoda a možda više neće ni moći jednog dana), ovaj čovjek NEMA udove od rođenja pa ima više optimizma nego ja koji sam još uvijek srećom skoro u potpunosti zdrav.
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Praetorian

Odg: Bića, stvari i pojave koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #246 u: Rujan 23, 2012, 22:25:37 »
Super što si napisao dojmove thumbs1 Baš fali motivacijskih govora, vjerujem da je bilo odlično i sigurno je pomoglo mnogim ljudima. Barem im je malo povratilo optimizam i radost.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Bića, stvari i pojave koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #247 u: Rujan 23, 2012, 23:02:35 »
Jest, sjajna stvar. A sada me još uveseljava kada ovdje kod komentiranja Nicka vidim Natalie sa macom  shy1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Wulf

Odg: Bića, stvari i pojave koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #248 u: Rujan 25, 2012, 22:39:20 »
meni uljepša dan kad me cura dobije na foru svađe, te pozove me gore, dočeka me u kućnom ogrtaču i samostojećima i  kaže:"ajde, imaš pola sata"

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Bića, stvari i pojave koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #249 u: Rujan 26, 2012, 00:36:32 »
 cer1njo

Meni uljepša to što danas za jadnike bez cura postoji internet  cer1njo
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Praetorian

Odg: Bića, stvari i pojave koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #250 u: Rujan 27, 2012, 17:48:47 »
Stigao mi CD Key za Fifu 13 kuul

Offline Death_rattle

Odg: Bića, stvari i pojave koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #251 u: Rujan 29, 2012, 16:55:51 »
malo se vrte Suicidal Tendencies - iako je naziv benda takav kakav je, mjuza je baš fino nabrijavajuća za uljepšat ovo sivilo danas

Offline Cole™

Odg: Bića, stvari i pojave koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #252 u: Listopad 01, 2012, 22:54:54 »
Bio danas sa ženom valjda nakon 15 godina u Maksimiru u zološkom. Savršen je, još lijepo vrijeme pogodovalo. Bili smo malo ograničeni vremenom pa smo bili tranu skoro dva sata, ali se da izgubit i duplo više. Iako je dosta siromašan životinjama, rula sa svom tom posebnošću i atmosferom, neznam baš je savršen.

Lion | Maksimir ZOO

Nažalost ima jako puno ljudi koji su u Zagrebu čak i rođeni, a da nisu vidjeli Maksimirski zoološki, ako vas tu ima takvih brzo to ispravit.
Sad imam neku želju posjećivat zoološke diljem europe. ^^
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Bića, stvari i pojave koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #253 u: Listopad 02, 2012, 11:19:23 »
Ja baš šetao Maksimirom jučer oko 15h, i to tamo pored ulaza za ZOO isto prošao, možda smo se i skoro mimoišili ako si tad bio shy1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Cole™

Odg: Bića, stvari i pojave koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #254 u: Listopad 02, 2012, 11:21:06 »
Bio oko 20 do 4 tamo.  shy1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB