Autor Tema: Bića, stvari i pojave koje vam uljepšaju dan  (Posjeta: 232241 vremena)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Thergothon

Odg: Bića, stvari i pojave koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #285 u: Studeni 14, 2012, 21:01:44 »
Eto, nabrojil si sve na kaj sam mislil.
Zaboravil si jedino Crysis jer ipak je grafika najbitnija  cer1njo

Offline ManTheRamparts

Odg: Bića, stvari i pojave koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #286 u: Studeni 14, 2012, 21:03:30 »
Tolko o tome kolko je bitna grafika, nije mi bil ni na CRY pameti.  cer1njo

Offline Thergothon

Odg: Bića, stvari i pojave koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #287 u: Studeni 14, 2012, 21:14:41 »
Zapravo smo dosta toga zaboravili:

Homefront - jedna od rijetkih pucacina koja ima dedicated servere na konzolama
Stalker - cudo od atmosfere
Bioshock - po mnogima remek djelo
Brothers in arms - brije na band of brothers
Call of Juarez - ultimativni FPS svakog kaubojca
Cabela's Dangerous Hunts - mokri snovi svakog lovca
Duke Nukem - najvec bad ass u ovde
Fear - atmosfera, AI
Left 4 dead - detekcija, co-op
Medalja casti - ipak se tu radi o stvarnim autenticno prenesenim misijama americanskih ratoboraca
Metro - nepostojeci AI, al cudo od atmosfere
Serious Sam - najbolje jer ipak je nase
Unreal Tournament 3 - slatka nostalgija

Ma mogu do sutra, zato bolje se ne upustati u takve teme  cer1njo

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Bića, stvari i pojave koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #288 u: Studeni 14, 2012, 21:19:15 »
Bioshock - po mnogima remek djelo

meni  kuul

A F.E.A.R. i S.T.A.L.K.E.R. tek planiram odigrat nakon kaj riješim Bioshock, baš se nahajpao nekaj na kvalitetne FPS-ove sa hebačkom atmosferom  kuul

Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline ManTheRamparts

Odg: Bića, stvari i pojave koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #289 u: Studeni 14, 2012, 21:26:02 »
Ma da, al zna se na kaj sam mislil s onim izdvojenim igrama - ono oko čega se najviše koplja lomi - online.  thumbs1

A ona 4 serijala su najpopularnija.

Offline Thergothon

Odg: Bića, stvari i pojave koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #290 u: Studeni 14, 2012, 21:29:30 »
Ma znam, al uvijek zalutaju u takve rasprave padobranci koji mrze online i igraju samo zbog atmosfere i price.
Mozda napravim sutra neku anketu, da ne zagadjujemo vise ovu temu  cer1njo

Offline ManTheRamparts

Odg: Bića, stvari i pojave koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #291 u: Studeni 14, 2012, 21:31:44 »
Pa kad ulepša dan ova tema FPS vs FPS vs FPS.  cer1njo

Najbolji su mi oni fanboyi dok tvrde da u 'njegovoj' igri treba više skilla nego u drugoj i da je zato tr00 ub3r l337 g4m3.  fpalm1 cer1njo

Za svaku igru treba skilla, al neki nikak da skuže.

Offline Thergothon

Odg: Bića, stvari i pojave koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #292 u: Studeni 14, 2012, 21:42:43 »
Totalno, "on" igra CS (igra za prave muskarcine s balls of steel i refleksima kobre), CoD igraju samo klinci od 12 godina koje pobjedjuje koristeci lijevu stranu mozga svog spolovila. Ili jos bolje, BF vs. CoD, a totalno su razlicite igre i zajednicko im je jedino p00canje. Zbog takvih stereotipnih budalastina bi mi nekad bilo drago da nemam pristup internetu i forumima  cer1njo

Offline ManTheRamparts

Odg: Bića, stvari i pojave koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #293 u: Studeni 14, 2012, 21:47:45 »
Je, to je najbolje dok neko tresne da je neka IGRA samo za prave mačo muškarce.  cer1njo

Klinci su prisutni na svim popularnijim igrama i to je neizbježno, al glavno da pravi muškarci imaju skill i pol na svojoj HARDCORE igri (svakaj bi sad mogel napisati, al nem).  cer1njo


Offline Thergothon

Odg: Bića, stvari i pojave koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #294 u: Studeni 14, 2012, 21:55:30 »
Imal sam prilike igrati s takvim arogantnim "hardkorasima", dok sam videl taj hardkor skill, samo je bilo:


Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Bića, stvari i pojave koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #295 u: Studeni 14, 2012, 22:14:28 »
Ma znam, al uvijek zalutaju u takve rasprave padobranci koji mrze online i igraju samo zbog atmosfere i price.

netko me spomenuo?  shy1 cer1njo
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Iceman

Odg: Bića, stvari i pojave koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #296 u: Studeni 16, 2012, 14:46:00 »
Današnji dan je za mene kao ponovno rođenje Hrvatske. Krenuo sam na faks, a skrenuo sam u birtiju ( odličan kafić gdje se mi studenti okupljamo) pored faksa. Kad sam čuo presudu oči su mi zasuzile (inače stvarno je malo stvari zbog kojih mi suze mogu poteći). Ovo je veliki dan za generale, našu domovinu i nas Hrvate. Ponosan sam što su moju zemlju branili Gotovina i Markač, branitelji i svi poginuli u Domovinskom ratu. Generalima želim sve najbolje u daljnjem životu a trebat će i nama u ovoj teškoj ekonomskoj situaciji. A sad put Jelačić placa. Pozdrav !!!!

Offline KimiHR

Odg: Bića, stvari i pojave koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #297 u: Studeni 16, 2012, 15:43:13 »
Danas sa suzom u oku i osmjehom na licu ....napokon istina

Offline Cole™

Odg: Bića, stvari i pojave koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #298 u: Studeni 16, 2012, 18:10:48 »
+1 na postove.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline DogZy

Odg: Bića, stvari i pojave koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #299 u: Studeni 16, 2012, 19:00:57 »
Bio sam na trgu...
 ave1
Par puta mi je došlo da pustim suzu ili dvije, bilo je jako emotivno i veličanstveno kad sam ih ugledao na bini. Orile se pjesme Thompsona, klape Intrade, Moja Domovina... Svi pjevaju najjače što mogu, ljudi se guraju na isti način kako i pjevaju...

Pobjeda Hrvatske, naših branitelja i konačno, generala Gotovine i Markača hug1
« Zadnja izmjena: Studeni 16, 2012, 19:02:36 od DogZy »
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.