Autor Tema: Horizon: Zero Dawn  (Posjeta: 14732 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Praetorian

Odg: Horizon: Zero Dawn
« Odgovori #45 u: Ožujak 29, 2017, 20:28:58 »
Igrao danas 4 i pol sata u komadu, jos se ne nazire kraj presao 49 posto u 33 sata igranja. Do RDR II Goty   ;D

Offline ManTheRamparts

Odg: Horizon: Zero Dawn
« Odgovori #46 u: Ožujak 29, 2017, 21:05:11 »
Ja sam čul da nije nekaj. I to od... ;D

Offline Praetorian

Odg: Horizon: Zero Dawn
« Odgovori #47 u: Ožujak 30, 2017, 05:28:43 »
Nema on pojma

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk


Offline Praetorian

Odg: Horizon: Zero Dawn
« Odgovori #48 u: Travanj 21, 2017, 14:59:24 »
Nakon 50 sati moje druzenje s Aloy je doslo kraju i to kakvo druzenje!! Sjecam se jos kad su igru najavili tek i odma sam bio siguran da ce biti odlicna igra i nisam se prevario. Jedino malo zasto sam bio skeptican je taj sto igru rade KZ devovi, a KZ mi od nikad nije bas nesto. I eto po HZD se ne bi uopce reklo da ga rade KZ devovi sto je meni plus. Hrabar potez devova da se bace iz FPS voda u sasvim drugi zanr i uspijeli su u tome i kapa im do poda. Dobili smo fantasticni novi IP, a mozda i novu ikonu PS i Sonyja.  Ono sto mi se jako svida u igri je setting i taj lore koji je bas fantastican. Malo smo se odmaknuli od zombija, fantasyija, svemira i slicnih settinga. Ovo je nesto sasvim drugo, a funkcionira tako dobro kao da je HZD serijal s nama vec godinama. Sam gameplay je odlican i zbilja na vecim tezinama je gust kombinirati razna oruzja protiv robota. Da se lijepo taktizirati i kombinirati sto je veliki plus.Vizualno igra izgleda odlicno i bas je uzitak bilo to sve gledati kako izgleda i kako se fluidno vrti. Zasad Goty iako ce vjerojatno RDR II ako dode ove godine to postat, ali otom potom. Preporuka ove igre!!

Malo slika, jbg JPG je format pa je losija kvaliteta, nemam dobar net za PNG format...


Offline Cole™

Odg: Horizon: Zero Dawn
« Odgovori #49 u: Kolovoz 11, 2018, 13:18:43 »
Hjoj ubio si me s ovih 50 sati, taman mislio sutra počet ili u ponedjeljak, a imam vremena preć do 20.8. Nezz jel bum stigao, dal da uopće krećem u avanturu ili si ostavim za neko drugo vrijeme kada ću imat svoju konzolu...
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Cole™

Odg: Horizon: Zero Dawn
« Odgovori #50 u: Kolovoz 12, 2018, 12:45:30 »
Jučer nakon što sam završio God Of War, rekao nemam baš nekog motiva poslije takve igretine počet nešto, kao trebam malo odmora. No ipak krenuo jučer i odmah spičio kakvih 6-7 sati jučer. Jako sam zadovoljan. Ono što me oduševilo u igri jest Aloyino šlampavo hodanje i trčanje, baš onako bude simpatično i djeluje prirodno. Igra izgleda već sada predivno, a čuo sam da vizuali tek podivljaju nakon uvodnih 15 sati. Rulat će mi igra mnogo. I da valjda nisam nastran, ako bi maznuo Aloy. Predivno izgleda butrica. <3
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Cole™

Odg: Horizon: Zero Dawn
« Odgovori #51 u: Kolovoz 14, 2018, 13:07:29 »
Malo me uhvatila monotonija u igri. Nisu mi nešto misije zasada prezanimljive. Smeta me taj prijelaz iz gameplaya u animaciju, uvijek me scima. Nekad je stealth toliko neuvjerljiv da mi jebeno rusi imerziju. I da izmjena dana u noc i obrnuto u 3 sekunde mi je takodjer mrska. Kratos me valjda još drži...
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Cole™

Odg: Horizon: Zero Dawn
« Odgovori #52 u: Kolovoz 16, 2018, 18:06:33 »
Cim sam smanjio tezinu u igri uzivam i rula mi. Malo mi je prezentacija priče meh, al sve ostalo je jebeno. No GOW je tolko stavio snazan utisak na mene da bi prema svemu sada bio ravnodušan.

Trenutno sam LVL25...
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Praetorian

Odg: Horizon: Zero Dawn
« Odgovori #53 u: Kolovoz 16, 2018, 18:12:52 »
Ma prezentacija je super, samo moras citat tekstove i slusat one video zapise :)



Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk


Offline Cole™

Odg: Horizon: Zero Dawn
« Odgovori #54 u: Svibanj 13, 2019, 05:59:51 »
Horizon: Zero Dawn ima ono nešto što će vas natjerat čak i da kupite konzolu, samo da odigrate digitalnu ljepotu Guerrilla Gamesa.



Prošlo mi je više od osam mjeseci od prvog prelaska Horizon Zero Dawna, no tada još nisam bio spreman na konkretne dojmove, jer sam rushao kroz igru...
Devet mjeseci poslje, kao što bebe dolaze na svijet nakon začeća, evo i reviewa, meni predrage PS4 ekskluzive...
Ovog puta kompletan prelazak uz Complete Edition, koja veže i Frozen Wild DLC...





Što se igara tiče, a i ostalih medija (serije i filmovi) imam kratkotrajno pamćenje, pa dosta toga i zaboravim ako nije baš meni osobno jako upečatljivo bilo. No ipak najnegativnija strana u drugom prelasku kod HZD-a mi je upravo taj slow burn, spori početak, kojeg sam ama baš cijelog zapamtio i prvi put. Tako da mi je igra bila dosta dosadnjikava u prvih desetak sati dok nisam pohvatao ozbiljnije questove, dobio bolje skillove. Jedini ozbiljni problem s igrom su mi bili dosadni side questovi koji nemaju veze s igrinom core pričom. Onog trenutka kad počnemo odmotavat priču i posjećivat razno razne lokacije Old Ones-a tu mi igra postaje TOP. Čak sam onda počeo skupljat i preslušavat sve audio logove i holograme. HZD je opće prihvaćena ekskluziva koje rijetko koga ostavila ravnodušnim, no činjenica jest da je igra poligon za hvatanje screenshota koji ostavljaju bez daha. Cauldronovi gdje su mašine napravljene su priča za sebe; jako kvalitetan kontrast svemu ostalom u igri...











Ono što je meni bitno kod Horizon Zero Dawna da developer nije napravio priču da naš glavni junak, u ovom slučaju junakinja se bori protiv mračnih sila svijeta i na taj način ispliva kao junak priče kako smo spasili svijet, nego je priča puno osobnija. Upoznajemo Aloy kroz njezino rođenje pa kroz sve odluke koje zajedno donosimo tokom igre. Aloy je prekrasna i iznutra i izvana. Iako je sam stari TR fan i fan Lare itself, Aloy je već s ovom jedinom svojom igrom, karakterno kudikamo jači i bolji lik, meni osobno i zanimljiviji. Aloy je beskompromisna djevojka, koja želi dvije stvari; biti prihvaćena od društva i saznati svoju prošlost, kako bi se mogla posvetiti svojoj budućnosti. Ono što sam shvatio tek nakon drugog igranja, jest to da mi uvod u igru i briga Rosta nad nama tj. Aloy tek kasnije sjeda malo emotivnije nego što jest to tada. U prvom prelasku sam trebao vratiti igru i konzolu s posudbe pa kao što rekoh dosta sam rushao kroz igru. U prvom prelazu neznam jesam li uopće posjetio koju cauldrons lokaciju na mapi. Tako da mi je iskustvo drugog igranja u toliko bio bolji, jer su mi cauldronovi fantastičane lokacije.















Uživancija hvatanja screenova još je dodatno briljatno iskustvo koje nudi Horizon Zero Dawn. Photomode je jako moćan alat za hvatanje SS-a u ovoj igri. Nudi širok spektar mogućnosti i poprilično je lako izgubit minute, pa i sate u igrinom photomode-u. A uz prekrasne vizuale koje očito nemogu dovoljno nahvalit, imamo i melankoličnu glazbu koja je totalno pogođena. Ono gdje me igra puno manje oduševila jesu oružja i borba. Arsenal oružja nije prevelik, a dosta njih mi je neimpresivno. Borba dobro izgleda, ali isto nije preduboka i raznolika. Skoči za slow motion, kao i ukliži iz sprinta i to je manje više to. Čak da su ubacili one special takedowne kakve ima Batman serijal i sad novi Marvel's Spider-Man bilo bi nekako bar vizualno upotpunjeno iskustvo. Ovako mi je ostao gorak okus tokom igranja što se tiče tih borbenih gameplay trenutaka. Sjetio se da apsolutno moram spomenuti tehniku penjanja i kako je dobro izvedeno. Iako su mi neke side misije malo sjebavale imerziju i ugođaj u igri, bio mi je apsolutni užitak skupljati power cellove za posebno odjelo u igri. Takvih stvari u ovakvim igrama treba definitivno biti više.













Sjećam se kao i kod prvog prelaska, da mi interes za igru skače za 100% gore čim upoznamo Sylensa. Inače jako volim tog glumca, ali tu je toliko savršeno pogođen u cast, da je to nevjerojatno. Savršen glas čovjek ima i kad ga čujem nekad random kroz focus baš mi izmami osmjeh na lice. Cijela priča oko njega i njegova uloga mi je baš jako dobra. Kako se priča odmotava, tako mi cijeli taj plot i sva pozadina sjeda na svoje mjesto. I kada bih zaboravio na vizuale koje igra nudi, najviše se sjetim priče i kako je dobro napisana i prezentirana. S krajem igre sam također jako zadovoljan i jako puno očekujem od nastavka. A igrinu Complete Edition verziju preporučam apsolutno svima; Frozen Wilds se mora odigrat...





















Frozen Wilds opako izgleda i jako je dobar dodatak na main priču i igru. Štoviše jedna od glavnih misija, mi je bolja nego li ijedna misija u glavnoj igri. Likovi u Frozen Wildsu su dosta bolji nego li u main igri, izuzev Sylensa. U Frozen Wildsu, su mašine nešto opakije, pametnije i koriste neke nove fore kako bi preuzele svijet. Ali i mi imamo neke nove fore u obliku novih oružja, koja su fora prvih par minuta u borbi, a kasnije se sve svodi na isto. Opet ponavljam fali mi još malo dubine u toj borbi i bila bi fenomenalna. FW ima predivno dočarane zimske predjele i dobar je izgovor da se vratite igri, ukoliko ga niste zaigrali.


CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Praetorian

Odg: Horizon: Zero Dawn
« Odgovori #55 u: Svibanj 13, 2019, 12:31:59 »
Sa svime se slazem osim s ovim za borbu, bas je raznolika. Ne znam na vecoj tezini protiv vecih robota moras kombinirat i zamke, oruzja i pristup. Ne moze raznolikije bit