Autor Tema: Logitech DFGT  (Posjeta: 16662 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Montoya

Logitech DFGT
« u: Siječanj 14, 2012, 23:03:31 »
Logitech Driving Force GT službeni je volan GT5: P igre i dan danas je vrlo kvalitetan odabir, pogotovo kad se u obzir uzme njegova cijena, koja nije visoka.

Službeni web: Logitech DFGT

Tema za rasprave o ovom volanu, kojeg ima podosta korisnika ovog foruma, uključujući i mene :)




CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline DogZy

Odg: Logitech DFGT
« Odgovori #1 u: Siječanj 15, 2012, 00:12:44 »
Vlasnik navedenoga od 12.mj. 2011 i sretan ko beba mala sm1jeh
Izrada je vrhunska, FFB je fantastican, puno tipaka na volanu sto je super.
I da ne znam da su pedale ostale na razini DFPro-a, osjeti se jer je malo teze kontrolirati gas i kocnicu.
Ali uopce nije nikakav problem za to.
Sve u svemu za mene dream come true shy1
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline matija1991

Odg: Logitech DFGT
« Odgovori #2 u: Svibanj 02, 2012, 22:01:59 »
kupio sam taj volan prije 2 dana i imam osjecaj kada ga ukljucim i kad motori pocnu radit tj vracat ga uvijek u pocetni polozaj kad okrecem udesno ko da motor radi mrvicu jaci otpor nego kad ga vrtim ulijevo

Offline DogZy

Odg: Logitech DFGT
« Odgovori #3 u: Svibanj 02, 2012, 23:17:16 »
Nevjerojatno ali istotako i ja imam taj osjećaj. Ne znam zašto je tomu tako hmm
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Punisher

Odg: Logitech DFGT
« Odgovori #4 u: Svibanj 03, 2012, 00:12:11 »
Ako ste dešnjaci postoji logično objašnjenje. Kad skrećeš ulijevo, više koristiš desnu ruku, a kako ti je ta ruka dominantna, vjerojatno ti je lakše jer u njoj imaš više snage. Dok kad skrećeš udesno, dominira lijeva ruka koja ti nije dominanta te je slabija od desne ruke. Dovoljno da se osjeti kod ffba ^^

A ak niste dešnjaci onda je do volana lol

Offline DogZy

Odg: Logitech DFGT
« Odgovori #5 u: Svibanj 03, 2012, 01:21:41 »
Ljevak sam cry1
Ali ne utječe mi na vožnju uopće, iako se osjeti malo da lakše okrećem volan ulijevo negoli udesno. Ne vjerujem da ga sad trebam na popravak slati. kava1
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline matija1991

Odg: Logitech DFGT
« Odgovori #6 u: Svibanj 03, 2012, 02:20:51 »
ja sam desnjak, i da neznam zasto kad sam u meniu GT5 prema lijevo imam malo veci FF deadzone, al kad vozim sve oke, bas mi je to cudno, a recimo u meniu od ps3 mi je skoro pa isti otklon FF deadzonea u lijevo i u desno

Offline matija1991

Odg: Logitech DFGT
« Odgovori #7 u: Srpanj 01, 2012, 22:54:51 »
Skuzio sam da nakon pol sata igranja kad se ugrije motor za FF otpor volana mi se smanji za duplo skoro, e sad ja neznam jel to motor oslabi od grijanja ili se ja naviknem na tezinu okretanja volana jer u GT5 mi je namjesten FF na max tezinu, recimo nakon 10min pauze opet mi je teze okretat i onda ubrzo opet postane lakse

Offline Montoya

Odg: Logitech DFGT
« Odgovori #8 u: Srpanj 02, 2012, 19:29:21 »
I jedno i drugo, no više popuste FF motori.
Makni FF s max. u postavkama, s tim ne dobivaš puno na osjećaju, a bezveze opterećuješ volan i zato ti se to dešava.
Zaboravil sam već na kolko idu postavke (mislim do 10?), znam samo da je meni bilo na nekih pol, jer razlika nije prevelika kod DFGT.
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline DogZy

Odg: Logitech DFGT
« Odgovori #9 u: Srpanj 02, 2012, 19:39:17 »
@Montoya

Da, da... Postavke su do 10. Ne primjecujem ogromnu razliku prilikom voznje na 10 i na 5 ili 6, na koliko uobcajeno vozim. Ok, volan je teze zavitlati ali opet... Nema smisla toliko forsirati se kao sto je Montoya rekao jer ne dobivas toliko na osjecaju. Sam nisam nikad primijetio takve pojave, hvala bogu.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline matija1991

Odg: Logitech DFGT
« Odgovori #10 u: Srpanj 02, 2012, 19:44:44 »
bome se osjeti dosta veci otpor na max kad se stavi al vratit cu na default kak je bilo

Offline CROKiXi

Odg: Logitech DFGT
« Odgovori #11 u: Siječanj 12, 2013, 16:15:21 »
Kakva ponuda  ave1
Logitech DFGT za 60$
"Straights are for fast cars, turns are for fast drivers." ~Colin McRae

Origin -> CRO_KiX1
Steam -> CRO_KiX1

Offline DogZy

Odg: Logitech DFGT
« Odgovori #12 u: Veljača 17, 2013, 00:36:14 »
Logitech - Logitech Announces Third Quarter Results for FY 2013;

Već dva mjeseca želim staviti link od ove stranice u kojoj piše:

"We are taking immediate actions to shape a faster and more profitable Logitech," continued Mr. Darrell. "We are developing more mobility-related products, leveraging the powerful growth of tablets and smartphones. We intend to sustain our leadership in PC platform-related products where we have engineering, distribution and scale advantages. Our goal with PC-platform products is to maximize profitability, while investing selectively in growing categories. We have also identified a number of product categories that no longer fit with our current strategic direction. As a result, we have initiated the process to divest our remote controls and digital video security categories, and we plan to discontinue other non-strategic products, such as speaker docks and console gaming peripherals, by the end of Calendar Year 2013."

Bye-bye Logitech volani cry1

Logitech May Discontinue Steering Wheel Peripherals
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline the_prodigy

Odg: Logitech DFGT
« Odgovori #13 u: Veljača 17, 2013, 10:30:41 »
Mislim da to nije neka strašna stvar, Console Gaming Peripherals bi značilo da se radi o konzolama, vjerovatno će stopirati neke starije gamepadove, eventualno neke modele volana, čisto sumnjam da će skroz prestati raditi volane jer su DFGT, G25, G27 sve bili i još uvijek su kvalitetni proizvodi gdje su zgrnuli dosta love. Nadam se da će biti i neki G29 u planu  šofe1
CASE: CORSAIR Carbide 400C ► CPU: INTEL Core i7 6700K 4.2 Ghz ► MBO: ASUS Z170 Pro Aura ► RAM: CORSAIR Vengeance LED 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward GTX 1080Ti 11GB Phoenix ► HDD: 2x WD Black 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 840 Basic 128GB ► POWER: CORSAIR RM750X ► PEDALS: Heusinkveld Pro 3-Set ► SHIFTER: Heusinkveld Sequential ► HANDBRAKE: Heusinkveld Loadcell Handbrake ►WHEEL BASE: OSW Direct Drive Mige10 ► RIMS: QSP Road 30cm, Fanatec F1 28cm, Fanatec Drift 32cm, Luisi Monte Carlo Vintage 36cm, Sparco P310 Custom 31cm ► MOTION SYSTEM: Simxperience 2DOF Custom ► TRIPLE SCREEN: 3x 42" Sony KDL42W705 ► VR HEADSET: HTC Vive ► SPEAKERS: Logitech Z906 5.1 ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

Offline DogZy

Odg: Logitech DFGT
« Odgovori #14 u: Veljača 23, 2013, 16:19:21 »
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.