CroSimRacing Forum & Portal > CroSimRacing zajednica

Pisanje članaka za portal, ima zainteresiranih?

(1/3) > >>

Montoya:
U planu je popularizacija CSR portala, a ja sam jednostavno ne stignem sve pisati i objavljivati.
Stoga, ukoliko ima zainteresiranih članova, koji imaju iskustva/smisla za pisanje članaka (racing/motorsport vijesti, videi, downloadi itd.) ili nemaju, a misle da mogu, nek se jave tu.
Poželjno je i neko iskustvo s Wordpressom, no to i nije najbitnije, barem zasad.
Racing sadržaja nema toliko puno i 2-3-4 autora mogla bi bez problema u potpunosti držati portal aktivnim, bez puno utrošenog vremena, što je i cilj.
Vjerojatno je svima jasno kako CSR nije profitabilni sajt/forum, sve se radi iz gušta, ljubavi prema utrkama i za dobrobit racinga u Hrvata  p1va
 

doktor1:
Ja ću vam radit slike....  kava1 cer1njo ;D

Wulf:
Ja sam si baš na android skinuo kao neke vijesti o autima i tak to... Za autosport mogu isto nekaj saznati i tak to...
Razmišljao sam otvoriti kao topic neki na forumu tak o novitetima, vijesti iz autosporta i tak to.. Ali ovdje bi bilo pametnije izgleda  ;D
Možda neko drugi za gaming vijesti :P

Montoya:

--- Citat: Wulf - Siječanj 15, 2012, 16:38:51 ---Razmišljao sam otvoriti kao topic neki na forumu tak o novitetima, vijesti iz autosporta i tak to..

--- Kraj citata ---

Pa nema nikakve prepreke da ga i ne otvoriš u Motorsport podforumu...  thumbs1
Samo bi te vijesti trebale biti o stvarima o kojima već ne postoji tema ili koje bi rezultirale otvaranjem nove, ak kužiš.
Dakle, tu nebi spadale F1 ili WRC vijesti itd.
A ukoliko si zainteresiran za pisanje članaka/vijesti za Motorsport sekciju na portalu, reci  p1va

Zg_freak:
Ja jesam zainteresiran, ali ipak mi se čini da malo premlad, imam već svoj blog na kojem se malo testiram. kadt1kažem

http://nezacrtano.wordpress.com/

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju