CroSimRacing Forum & Portal > CroSimRacing zajednica

Pisanje članaka za portal, ima zainteresiranih?

<< < (3/3)

DogZy:

--- Citat: Montoya - Siječanj 19, 2012, 13:26:55 ---Pomoći forumu može bilo tko, nije teško...
Evo nekih primjera kak to kvalitetno raditi:

- dovođenje novih članova
- otvaranje racing related tema (s nekim uvodom)
- otvaranje tema o racing periferij, Motorsportu, anketa, usporedbi itd.
- poticanje na rasprave općenito - postanje & otvaranje tema, pomaganje drugim članovima
- turniri, lige, neka druga vrsta nadmetanja...

Fali nam mnogo, mnogo tema, pogotovo vezanih uz racing.

--- Kraj citata ---

Kao sto moj zvucni imenjak igzyy kaze sm1jeh, polako.
Ovo je novi pocetak, a temelje za ove stvari vec imamo...

doktor1:
Kako se može vidit ja sam inspiriran pod gasom, ne digitalnim ni fizičkim, (hvala perotu) ali sam inspiriran....

I jučer sam našim ljudima sa RaceDepartmenta rekao da posjete ovaj forum..., (jedan od njih; Senad, je tamo mod)

Prvo šta je bilo sam dobio pitanje dali mi organiziramo kakve utrke!!!!! - to se najviše odnosilo na GTR2/GTL/rFactor...

Morao sam čovjeku reči NE, to je bilo prije, a sada tu nema dovoljno ljubitelja SimBin naslova da bi se nešto moglo organizirat!!

I sada ću reći, da Vedran/Montoya, ima sposoban PC da vrti dotične naslove to bi se vjerovatno promjenilo, jer ja sam još kada stavio u topik za rFactor za neki turnir i jedino se je javio jedan čovjek, (čije ime ćete vidjet u tom podforumu).....

Stvar je u tome, da ovaj forum organizira vožnje kao šta smo mi kada smo krenuli to bi bila druga priča!!!

I jedan veliki problem je u ljudima koji ne žele vozit turnire u zastarjelim igrama!!!

Ama baš svi ljubitelji digitalbog utrkivanja mogu BESPLATNO dobit ključ od GT Legends!!! Ali ne, to je staro i ružno!! Ali nemaju pojma kakv je guš vozit tu starudiju koju nemožeš kontrolirat i borit se sa 25 ljudi, a ne AI-om...


Zato sam ja i otiš na Racedepartment jer tamo se vozi i zajebava, a ti ljudi su otovreni za sve... A pod time mislim da bi bez ikakvih problema nakon nekog vremena mogli organizirat sa njima kakvu endurance utrku i zabavu samo takvu......


I opet kažem Vedra/Montoya je sigurno za nešto tako ali on trenutačno nema "mašinu" da može sudjelovat, ali treba pokrenut.......

Wulf:
Ja sam isto za to... Ali ja uopće neam komp :(
Kad sredim komp sve si te naslove nabavljam i nadam se da će ljudi biti još zainteresirani za te starije naslove

doktor1:

--- Citat: Wulf - Siječanj 20, 2012, 00:44:23 ---Ja sam isto za to... Ali ja uopće neam komp :(
Kad sredim komp sve si te naslove nabavljam i nadam se da će ljudi biti još zainteresirani za te starije naslove

--- Kraj citata ---

Kolega, nemoj to kupovat...dolai rFactor2 i GTR3 i uzmi nešto od toga jer će se sve "virtualne lige" okrenut tome...

ALi GT Legends možeš i sada dobit besplatno i to preko dvije internet stranice......

Wulf:

--- Citat: doktor1 - Siječanj 20, 2012, 00:48:03 ---
--- Citat: Wulf - Siječanj 20, 2012, 00:44:23 ---Ja sam isto za to... Ali ja uopće neam komp :(
Kad sredim komp sve si te naslove nabavljam i nadam se da će ljudi biti još zainteresirani za te starije naslove

--- Kraj citata ---

Kolega, nemoj to kupovat...dolai rFactor2 i GTR3 i uzmi nešto od toga jer će se sve "virtualne lige" okrenut tome...

ALi GT Legends možeš i sada dobit besplatno i to preko dvije internet stranice......

--- Kraj citata ---

Ma i to bum nabavio... Ali mi je gušt imati takve starije naslove, a poslije će im cijena pasti tak da će jedan naslov bit ona 80kn
ali GTR3 uzimam prvo kad izajde ;)

Ak bog da posla i para sve će biti sređeno ove godine ;)

Navigacija

[0] Lista Poruka

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju