Gran Turismo > GT serijal

Gran Turismo Sport

(1/79) > >>

the_prodigy:
GT Sport |TRAILER | PlayStationPGW - YouTube

Sony je na današnjoj Paris Game Week konferenciji najavio novi naslov u GT seriji, imenom Gran Turismo Sport umjesto Gran Turismo 7 kako se očekivalo.
GT Sport dolazi na PS4, uz sigurno dobru grafiku donijet će i dva autentična FIA prvenstva, Nations Cup gdje predstavljate svoju državu i Manufacturer Fan Cup gdje predstavljate proizvođača svojeg auta.

Pored toga, GTS će biti prvi naslov koji će podržavati PlayStation VR (Virtual Reality) headset, tako da će i cjelokupni doživljaj vožnje dobiti jednu novu dimenziju.

Polyphony obećava još veći realizam nego li je bio do sada, a igrači će moći to provjeriti u beta verziji GTSa koja bi trebala biti dostupna početkom 2016.

Cole™:
Baš me razveselila vijest malo.
Sumnjam da će ispast fijasko igra, prije mislim da će nas sve oduševiti poput GT4.
Dosta je vremena prošlo od GT6 i znaju sve propuste iz zadnje dvije igre.

Očekujem najveće pomake na audio zapisima.
Ali i grafičke pomake, jer je jebeno vrijeme!!! Kiša i promjenjivi vremenski uvijeti uz zaključanih 60FPS je ono must have!
Mislim da dokle god je serijala da će biti premiuma i standarda; pa ako ih već mora biti, neka budu jebeno bolje napravljeni od onih kartonskih kabina i gluposti.

Il nek te aute jebeno modeliraju izvana, pa izbace kokpit.
Kada ti takva glupost mora biti u igri, onda moraš birat između dvije gluposti koje sam spomenuo.
Jebeni japanci. ;(

I hoću bogatu karijeru, da pokažu da su u stanju to složit.
Hoću igru koja će nadmašiti Project CARS!
Hoću fantastični GT Sport.

the_prodigy:
Na cemu ces ga igrat? :)

Cole™:
A sprema se već duže vremena PS4 kupnja.  shy1

ferrari1345:
Naravno izuzetno sretan ali mi i dalje ovaj naziv enigma. Ako je Beta uskoro, dal će to bit prologue ili će ovaj sports biti taj prologue... I kad će onda izaći sedmica?
Potpisujem sve gor, mada nisam igrao PC pa neznan šta vise reci ali ako ne dobije podršku za g27 zapalit ću im sve GTR modele by Gran turismo


Sent from my iPhone using Tapatalk

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju