Autor Tema: Gran Turismo Sport  (Posjeta: 97276 vremena)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline ManTheRamparts

Odg: Gran Turismo Sport
« Odgovori #135 u: Listopad 08, 2017, 22:57:44 »
U gameplayu je sigurno lošije jer je replay ak se ne varam u 30 fps-a. Ali impresivno kak god se okrene. Osvjetljenje je miljama bolje od konkurencije.

Brutalno izgleda i Pcars2 i FM7 zgledaju ko igrice. A to dosta govori jer grafički definitivno nisu za odbaciti.

Offline Iceman

Odg: Gran Turismo Sport
« Odgovori #136 u: Listopad 08, 2017, 23:01:40 »
Optička varka  ;D

Offline ManTheRamparts

Odg: Gran Turismo Sport
« Odgovori #137 u: Listopad 08, 2017, 23:05:05 »
Tehnički je sve kaj igramo optička varka i trikovi. ;D

Offline Cole™

Odg: Gran Turismo Sport
« Odgovori #138 u: Listopad 09, 2017, 13:12:56 »
Prvi dojmovi ovako na brzinu:

Najbolji i najgori GT.
Ono najvaznije, vozi se brutalno dobro. Ne da je uzivancija negoooo. Kako sam i ocekivao po ovome je najbolji GT, pogodili su feel samo tako. I to na gamepadu je sve tako rasporedjeno i super slozeno. Sami meniji su prejebeno slozeni, opcije sve jasno, pa cak i kad pokrenes da odaberes kako hoces kontrole sve ti ponudi od motiona za ultra casuale pa sve do gas kocnica na sticku i saltanje trigeri (kako ja igram). Predobro i svi ce pronac svoj stil. Bas je i dalje puna detalja, ono japanska dusa @K. do te mjere da na touchpadu palis zmigavce. Sprdamo se sa GT ali fakat im svaka cast i sa tehnicke strane, vrti se odlicno na Pro, a osvjetljenje je odlicno na samoj stazi iako je baked in. Cak i zvuci dobro ovih par auta sto sam probao. Scapes mode, sve 5. Modeli auta brutalno dobri. So far so good.

I onda skuzis kakva je sprdacina igra po sadrzaju. Ne, nije do demoa jer vec znamo da je ovo full stvar. "kampanja" je kriminalno losa i nepostojeca. Par izazova i licenci. Smijurija za jedan GT koji je imao najbolje kampanje u zanru. Prakticki jedino ti ostaje (sva sreca) arcade i custom race da sam slozis ono sto vecina nas hoce igrat. Jadno. Prejadno.

Nemam nista protiv Sport modea ali to je bonus na mesnatu igru (ova to nije), a ne glavni show. To je mod za bogate ljude sa hrpom vremena (kuzite sta hocu rec) koji si mogu priustiti da toliko vremena odvoje po danu i cekaju utrke. Ono, upalis i prva utrka tek za pola sata. Glavno da je Tag Heuer sat na slici koji broji do pocetka, a ti jedino mozes cekat ili odvozit qualify time trial. Ovo je glorified online i ne smije biti glavni dio igre. Ja GT igram polako i gustam u svakoj sekundi a ne po rasporedu. Ono, nesto ti izleti moras pauzirat... year right nista od toga. Sve je to divno i krasno, kad vozis samo utrku protiv pravih igraca gust je sa spomenutim voznim modelom koji rula ALI ovo je trebao biti dodatak na full igru a NE main dio. Ono, sta su radili 4 godine. GT3 samo pored kampanje ima i vise auta i staza. Ovo ne vrijedi 60 dolara i trebalo je s obzirom na sve kostat 30$. Srce me boli na sta je spao jedan od mojih najdrazih serijala.

To ti je kao kad smo kupovali Gran Turismo 2 i dobijes disc 1, a ne ono najvaznije i platis full price.
Eto.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Punisher

Odg: Gran Turismo Sport
« Odgovori #139 u: Listopad 09, 2017, 15:52:27 »
Daj recenzirao je lik na gamepadu. Sorry al to mi nije mjerodavno  cry1

Offline Cole™

Odg: Gran Turismo Sport
« Odgovori #140 u: Listopad 09, 2017, 16:06:01 »
Ček nemreš odrecenzirat igru ako nemaš volan?  kava1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Punisher

Odg: Gran Turismo Sport
« Odgovori #141 u: Listopad 09, 2017, 16:08:05 »
Ne nego ne mozes u recenziji pricati o osjecaju vozila i podloge i svemu tome.

Offline Cole™

Odg: Gran Turismo Sport
« Odgovori #142 u: Listopad 09, 2017, 16:13:04 »
A zašto nebi mogao?
Da li je naprimjer volan 100% mjerodavno iskustvo o osjećaju vozila i podloge?
Nije, jer mi za takvo što treba onda setup od jedan milion eura. Jer nemam ni G silu u suprotnom, a ni motion simulator...

£1,000 vs £100,000 vs £1,000,000 Racing Simulators - YouTube

Naravno da može i preko gamepada pričat o voznom modelu i osjećaju vozila, jer kvragu može.
Okej je naglasit u recenziji da si vozio samo na gamepad i da čuješ okolo da ljudi hvale osjećaj na volan...
No da nemreš komentirat vožnju i sve oko nje, ako voziš na gamepad je bedastoća...

Jedino da je na tipkovnici vozio, rekao bih da se slažem s tobom, no ovako i ne baš.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline ManTheRamparts

Odg: Gran Turismo Sport
« Odgovori #143 u: Listopad 09, 2017, 17:57:44 »
@punisher kolko god bilo to sve na mjestu kaj si rekel, al na kraju krajeva i dalje je to igra i 98% ljudi ju bude igralo na gamepad. Da imam četvorku bil bi među njima sigurno jer nijedna vožnja zasad mi ne paše glede cijelokupnog paketa. Kolko god bili dobri volani i ne znam kaj - meni ne treba jedna AC s svojim užasnim izbornicima, Pcars s mutavim AI-em, FM s nepostojećom podrškom za volane, GT bez poštenog sadržaja...

Uglavnom - ja se neću prebacivati među vožnjama i uzimati volan za neko poludovršeno smeće (kaj sve te vožnje na kraju jesu, buhuhu). Dok doće nekaj da je ultimativno iskustvo, onda se moremo spominjati. Dok mi more prenesti adrenalin od onoga kak pičim 160 na sat prosječno po kiši do mjesta udaljenog 50 minuta za 25 i tak to, onda bu to - to.

Offline Punisher

Odg: Gran Turismo Sport
« Odgovori #144 u: Listopad 09, 2017, 18:11:40 »
Ma sve je to u redu i razumijem da se moze voziti na gamepad. Jedino sto mi je malo blesavo je govorit o prijenosu auta i podloge prek gamepada. To mi jedino nema smisla.

I sam vozim na kontroler. Ono sto mogu rec je da neke voznje se fkt dobro voze na kontroler, tipa forza, ali ne mogu komentirati kakav je stvarni osjecaj auta jer nemogu osjetiti ffb i takve stvari.

Sve sto zelim reci je da mi ti govori o handlingu i simulacijskom modelu preko kontrolera ne drze tolko vodu.

Offline ManTheRamparts

Odg: Gran Turismo Sport
« Odgovori #145 u: Listopad 09, 2017, 18:19:18 »
Sve 5. Al treba biti realan i gledati s poslovne strane i zakaj nam prvenstveno daju te vožnjice. Sigurno ne zbog 3 uber fanatika koji imaju sve namješteno kak treba, a nisu vozili ni Buraggo autić il kak se već piše.

Offline Punisher

Odg: Gran Turismo Sport
« Odgovori #146 u: Listopad 09, 2017, 18:28:27 »
Ma sve 5 nije to diss na gt ni ostale vožnje samo na malo nerealne ljude.  thumbs1

Offline ManTheRamparts

Odg: Gran Turismo Sport
« Odgovori #147 u: Listopad 09, 2017, 18:37:16 »
SVE 5 NIGGA, ZAKAJ SI TAKOF?!?!?!

Offline Punisher

Odg: Gran Turismo Sport
« Odgovori #148 u: Listopad 09, 2017, 18:38:54 »
Ma sve 5 kmico

Offline ManTheRamparts

Odg: Gran Turismo Sport
« Odgovori #149 u: Listopad 09, 2017, 18:39:45 »
PRESKULIRAN SI KMICO; DE TI JE KAPS LOK!??!?!?!