Autor Tema: Gran Turismo Sport  (Posjeta: 96672 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline radici

Odg: Gran Turismo Sport
« Odgovori #240 u: Studeni 26, 2017, 15:54:08 »
mozda bih,al sad imam neke preglede i rest sranja,pa glupo se prijavit i odvozit jednu ili manje......
a za proširenje sam dobro shvatio enduranc trke i rest?
si piknul volana na crnom petku? šofe1

Offline Evil

Odg: Gran Turismo Sport
« Odgovori #241 u: Studeni 26, 2017, 16:05:44 »
Nigdje nikakvog popusta za Thrustmastera, a Fanatec ipak neću s obzirom na podršku.
Igra mi još uvijek opcija u SLO, moja T300 baza i PS PRO sa nešto doplate za T-GT pa ću sačekat da mi se vrati moj sa popravka/zamjene.

Šteta što nema više ekipe ali jbga tak je, ništa ja ću sa deželanima udarat, bit će i nekih nagrada a danas je druga trka. Na treningu sam imo 3 sekunde sporije vrijeme od najboljeg na gamepadu a ovi voze na volane, bumo vidli

Offline hendrix

Odg: Gran Turismo Sport
« Odgovori #242 u: Studeni 26, 2017, 16:20:35 »
Samo cu ti rec da je T-GT vrh.. probao sam ga samo malo i to na nekom klimavom stolicu dok ne slozim rig. Ja sam prezadovoljan, osjecaj je vrhunski  thumbs1 Jedina mana bih rekao da je 28cm mozda premalo za taj volan ostalo mi je sve vrhunski. Cak sam iznenaden i pedalama. Sve u svemu,  jako dobro i kvalitetno izgleda.
Ferrari''Company that produces dreams''

Offline Cole™

Odg: Gran Turismo Sport
« Odgovori #243 u: Studeni 26, 2017, 16:22:48 »
Meni je volan katastrofa.  cry1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline radici

Odg: Gran Turismo Sport
« Odgovori #244 u: Studeni 26, 2017, 19:06:17 »
evo i pokudaza gt sport,osvojio zlato upišem ,hoćo sljedeću odigrat i skuzim da me nema zlata od prethodne,odoh van se ohladit cry1
neće valjda nizbrdo ko project cars?

Offline Luka_C63_AMG

Odg: Gran Turismo Sport
« Odgovori #245 u: Studeni 26, 2017, 20:38:06 »
Zlato je ionako prelako osvojiti kad je igra rađena za klince, prelagana je.
If you can leave two black stripes from the exit of one corner to the braking zone of the next, you have enough horsepower.

Offline Evil

Odg: Gran Turismo Sport
« Odgovori #246 u: Studeni 26, 2017, 23:04:08 »
Meni je volan katastrofa.  cry1

Ko zna št asi ti vrtio na Infu nakon 5 piva, možda su ti točak sa vodenice dali da vrtiš :D

Offline Evil

Odg: Gran Turismo Sport
« Odgovori #247 u: Studeni 26, 2017, 23:04:52 »
Samo cu ti rec da je T-GT vrh.. probao sam ga samo malo i to na nekom klimavom stolicu dok ne slozim rig. Ja sam prezadovoljan, osjecaj je vrhunski  thumbs1 Jedina mana bih rekao da je 28cm mozda premalo za taj volan ostalo mi je sve vrhunski. Cak sam iznenaden i pedalama. Sve u svemu,  jako dobro i kvalitetno izgleda.

si ga ubo?

Offline Evil

Odg: Gran Turismo Sport
« Odgovori #248 u: Studeni 26, 2017, 23:06:06 »
Zlato je ionako prelako osvojiti kad je igra rađena za klince, prelagana je.

Jep, PC2 je boji al kad nema taj matchmaking i cijelu onlin ekomponentu, mislim ima al ne ovako. Da bar ima u F1 tak nešto

Offline hendrix

Odg: Gran Turismo Sport
« Odgovori #249 u: Studeni 27, 2017, 11:17:15 »
si ga ubo?

Jesam. Ja sam prezadovoljan  sm1jeh

Danas izašao update za GT Sport, meni sve bolji i bolji.



Update 1.06 content (planned for 27 November 2017)

1. Campaign Mode, Scapes, and the Livery Editor features will become available also when offline. (However, an online connection is still required to save game progress).

2. Some elements of the car physics simulation model have been improved. This can be noticed especially in commercial cars, which exhibit less grip on the road, with improved sense of realism and controllability.

3. In line with the changes above, we have adjusted the difficulty level of the Driving School and Mission Challenges in the Campaign Mode, to allow a smoother game experience.

4. In Sport mode races, the judgement algorithm of the Sportsmanship Rating (SR) has been improved. Furthermore, it is also now possible to see the deductions of SR points not only for yourself, but also for other drivers involved in a collision/incident with your car.

5. ‘Autumn Leaves’ has been added to the featured Scapes photos. Some new photo spots have also been added.

6. The following 3 cars will be added to the game as free DLC:

・IsoRivolta Zagato Vision Gran Turismo (Gr.X)
・Audi R18 (Audi Sport Team Joest) (Gr.1)
・Shelby Cobra 427 (N500)
Ferrari''Company that produces dreams''

Offline radici

Odg: Gran Turismo Sport
« Odgovori #250 u: Studeni 27, 2017, 23:51:52 »
Zlato je ionako prelako osvojiti kad je igra rađena za klince, prelagana je.

ajd mi onda odvozi glupi fish ranč,kad je tak laganini......
bude i p1va

Offline Luka_C63_AMG

Odg: Gran Turismo Sport
« Odgovori #251 u: Studeni 28, 2017, 15:50:48 »
To onaj zadnji? Ja sam uspio sa 12 sekundi, al ide i bolje sigurno, jer sam dva smetala pokupio usput :D
If you can leave two black stripes from the exit of one corner to the braking zone of the next, you have enough horsepower.

Offline CROKiXi

Odg: Gran Turismo Sport
« Odgovori #252 u: Studeni 28, 2017, 20:44:37 »
Pozlatio Fishermans Ranch  sm1jeh
3:32.795 na kontroleru, ide to još dosta dolje jer sam napravio previše greški..
"Straights are for fast cars, turns are for fast drivers." ~Colin McRae

Origin -> CRO_KiX1
Steam -> CRO_KiX1

Offline radici

Odg: Gran Turismo Sport
« Odgovori #253 u: Studeni 28, 2017, 23:40:54 »
ma ,bum se potrudil,bem ti relly
oćem endurance trkice............ thumbs1 šofe1 hug1

kad će više taj 1.07 ??????

Offline blowfish

Odg: Gran Turismo Sport
« Odgovori #254 u: Studeni 30, 2017, 10:17:46 »
Igrao jučer malo ovo čudo. Koji blast to the past! Onaj zvuk u meniju, ona škola vožnje, glazba... Meni je ovo miljama draže od nekog Project Carsa koji je možda super realan i kul.

Položio oko pola tih licenci, moram do kraja da mogu online vozit, jel?
All work and no play makes Jack a dull boy.