Autor Tema: Detroit: Become Human  (Posjeta: 13172 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Cole™

Odg: Detroit: Become Human
« Odgovori #30 u: Kolovoz 27, 2018, 17:06:40 »
Najbolja Quantic Dream igra.
Zasada prešao samo jednom i dojmovi su hiper pozitivni.

Najrađe bi igri naljepio desetku zbog priče, likova, kohezije svega i najimpresivnije od svega - grafike, koju stvarno nisam očekivao od Quantic Dreama.
Kada je igra najavljena, nisam vjerovao previše da bi mogla biti najbolja QD igra, ali ovo mi je bolje za dva koplja od svega što su izdali.

U dva navrata u igri sam se tako naježio uz nekakvo ushićenje, aaaaaaaaa kakav osjećaj. <3

Grafika je jebeni top-notch.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Praetorian

Odg: Detroit: Become Human
« Odgovori #31 u: Kolovoz 27, 2018, 20:55:24 »
Jebem ti kru  ;D

Offline Cole™

Odg: Detroit: Become Human
« Odgovori #32 u: Kolovoz 28, 2018, 05:12:39 »
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Praetorian

Odg: Detroit: Become Human
« Odgovori #33 u: Kolovoz 28, 2018, 06:09:24 »
Zato sta me hajpas, a rekao sam da necu kupit nijednu igru do spidermana

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk


Offline c0bra123

Odg: Detroit: Become Human
« Odgovori #34 u: Srpanj 11, 2019, 11:02:27 »
Prešao sam igru. Dojmovi 8/10.

Zašto 8 a ne 10? Pa zato, jer sam kroz igru dobivao sve veća očekivanja i nekako me kraj iznenadio, odnosno mislim da sam donio pogrešnu odluku,
pošto sam u toj poziciji da ja igru mogu krivit a ne ona mene.  ;D

Ipak mislim da je igra preeduga, zašto? Zato što nakon stanke od manje od 24h
osjećaji su mi se slegli što je dovelo do mojih ne promišljenih odluka (hladnih odluka), koje nebi birao da sam prije stanke još 3h duže igrao.

Živciralo me kretanje lika, mslm to je savršeno ali kad pomaknem gljivu osjetim lag kao da odma nije igra prepoznala moju komandu, ili je to do
Androida i njegovih servera.

Priča je top, povežeš se sa svim likovim i razumiš njihovo razmišljanje i dobiješ taj osjećaj suosjećajnosti, što je malo čudno, to je fucking robot krviti.

Sinoć sam igru završio i još mi se dojmovi nisu slegli, igra je pod "Must Play" kategoriji.

I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Offline blowfish

Odg: Detroit: Become Human
« Odgovori #35 u: Rujan 16, 2019, 08:05:50 »
Konačno našao vremena završit igru i mogu reći da sam uživao od početka do kraja. Igra je genijalna u svakom segmentu i mislim da ne pretjerujem kad kažem da mi je ovo jedna od boljih igara općenito.

Baš filmski režirano, dopire do tebe na više razina i tjera te da cijelo vrijeme budeš angažiran. Jedna pogrešna odluka i ode lik, a kako se igra bliži kraju sve je manje ispravnih odluka. Postaju takve da je svaka sigurnija opcija ujedno i ona sebična i kukavička, a ostale nose za sobom rizik i žrtvu.

Pogađa ljudske emocije u sridu i ni u jednom trenutku nisam pomislio da mi je manje stalo jer se radi samo o igri. Bez pretjerivanja mogu reći da se nikad u svojoj dugogodišnjoj gaming karijeri nisam ovoliko povezao s likovima, čak ni u prošlim Quantic Dream igrama koje su mi bile genijalne. Uvijek je postojala ta neka doza nonšalantnosti u stilu "pa što ako umre, mogu odigrat opet". Ovdje toga nije bilo ni jednom, svaka odluka me natjerala na razmišljanje jer sam znao da su fakat bitne i da stvarno oblikuju igru.

Nažalost vjerojatno neću tako brzo naći vremena za novi prelazak i istraživanje drugih putanji, ali to je možda i dobro. Ni u životu kad nešto zajebem nemam priliku za popravni  :P

Č/10 ko iz pičke!
All work and no play makes Jack a dull boy.


Offline Cole™

Odg: Detroit: Become Human
« Odgovori #36 u: Rujan 16, 2019, 13:02:52 »
Potpis od riječi do riječi. Perfketno su napravili igru.  p1va
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB