Autor Tema: Snaga PS4 i Xbox One konzola vs PC  (Posjeta: 20067 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Nexus

Odg: Snaga PS4 i Xbox One konzola vs PC
« Odgovori #30 u: Studeni 29, 2015, 13:48:45 »
Ja mislim da ima razlike u coridor šuteru i open world igrama. Očito sam glup.

Možda sačekat a izađe Horizon: Zero Dawn? Ili već po bullshitu od developera sudit kako igra izgleda

U4 izgleda odlično, slažem se, ali treba sačekat da izađe.

Jer ako je išta moderno to je da developeri prodaju sranja prije po pitanju prezentacije dok je igra u razvoju! I to je postalo jako moderno i nekažnjivo!
Ma samo sam dao primjer  kadt1kažem
Meni su to prekrasne igre koje su IMO pogurale tech poprilično.
Ono što smo od U4 dobili do sada ja mislim da ćemo se iznenaditi kada vidimo novi gameplay na PSX-u jer će igra izgledati vjerojatno još i bolje.
Horizon isto mislim da ima mjesta za napredak što se tiče trave,vode još nam moraju pokazati kišu, snijeg,izmjenu dana i noći kao i cijelu mapu.
Još su devovi dobili i sedmu jezgru u novim dev kitovima tako da će biti to u redu.

Offline Praetorian

Odg: Snaga PS4 i Xbox One konzola vs PC
« Odgovori #31 u: Studeni 29, 2015, 13:50:13 »
Na kraju bu i sex opal.  cer1njo


       



    ;D

Neee rodio bi se novi manja :D

Offline doktor1

Odg: Snaga PS4 i Xbox One konzola vs PC
« Odgovori #32 u: Studeni 29, 2015, 13:55:06 »
Mali off , ali opet sam imo jednu seansu gdje se tvrdi kako igre rade bolje na SSDu naspram HDDa  cer1njo

Moram vratit svoj SSD jer ja nisam dobio FPS boost!
Možda da prodam GTX 960 i uzmem skuplji SSD za FPS boost?

Offline the_prodigy

Odg: Snaga PS4 i Xbox One konzola vs PC
« Odgovori #33 u: Studeni 29, 2015, 13:56:58 »
Uzmi ovaj novi od 4TB, samo par tisuca dolara dodje
CASE: CORSAIR Carbide 400C ► CPU: INTEL Core i7 6700K 4.2 Ghz ► MBO: ASUS Z170 Pro Aura ► RAM: CORSAIR Vengeance LED 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward GTX 1080Ti 11GB Phoenix ► HDD: 2x WD Black 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 840 Basic 128GB ► POWER: CORSAIR RM750X ► PEDALS: Heusinkveld Pro 3-Set ► SHIFTER: Heusinkveld Sequential ► HANDBRAKE: Heusinkveld Loadcell Handbrake ►WHEEL BASE: OSW Direct Drive Mige10 ► RIMS: QSP Road 30cm, Fanatec F1 28cm, Fanatec Drift 32cm, Luisi Monte Carlo Vintage 36cm, Sparco P310 Custom 31cm ► MOTION SYSTEM: Simxperience 2DOF Custom ► TRIPLE SCREEN: 3x 42" Sony KDL42W705 ► VR HEADSET: HTC Vive ► SPEAKERS: Logitech Z906 5.1 ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

Offline Praetorian

Odg: Snaga PS4 i Xbox One konzola vs PC
« Odgovori #34 u: Studeni 29, 2015, 13:57:22 »
Meni su na tw centru tvrdili da nabavim ssd da igra tad leti

Offline doktor1

Odg: Snaga PS4 i Xbox One konzola vs PC
« Odgovori #35 u: Studeni 29, 2015, 13:59:30 »
Proboa sam Total War Attilu an GTX 960..
Onaj čudan osjećaj kada ti Total War igra radi na 45+ FPSa

A Warhammer izgleda bolesno, pogotvo kampanjska mapa..

Total War: WARHAMMER - Grimgor Ironhide Campaign Trailer - In-Engine Cinematic [ESRB] - YouTube

Offline Deadwalker

Odg: Snaga PS4 i Xbox One konzola vs PC
« Odgovori #36 u: Studeni 29, 2015, 14:10:53 »
Možda sam ja previše casual ili nemam oko za detalje, no jedan Batman: Arkham Knight ili Star Wars: Battlefront mi izgledaju svemirski dobro na mojem zbilja lošem 300€ vrijednom PlayStationu. Kako si bogec ne mogu priuštiti TV s većom rezolucijom od 1080p ili stroj za igranje od 6k kn, zbilja sam presretan što je Sony izdao novu plejku u tom cijenovnom rangu i što za tako male novce igram tako lijepe igre. Evo sada mi ekipa kupuje preko Tele2 opcije novu plejku pa ću konačno s njima moći odigrati neke stvari i još bolje se zabaviti.

Tako da da, proklet bio Sony što je napravio tako lošu i tako jeftinu konzolu pa ne mogu uživati sam u 4k rezoluciji na mojem TV-u od 30 tisuća kn pa da uočim bolje volumetričnu maglu na ulicama viktorijanskog prepunog ljudiju kojima se odjeća svija kako zapuhne vjetar.

Offline doktor1

Odg: Snaga PS4 i Xbox One konzola vs PC
« Odgovori #37 u: Studeni 29, 2015, 14:15:00 »
Tri posta u mjesec dana, ali kada treba obranit bogovsku PS4 konzolu treba zasukat rukave i brzo otipkat nešto   cer1njo

Offline Cole™

Odg: Snaga PS4 i Xbox One konzola vs PC
« Odgovori #38 u: Studeni 29, 2015, 14:19:50 »
Il mu kontriraj il nemoj trolat.  fpalm1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline doktor1

Odg: Snaga PS4 i Xbox One konzola vs PC
« Odgovori #39 u: Studeni 29, 2015, 14:24:21 »
Kontrirat?
Sve sam reko. Nema smisla više se ponavljat.

Samo se mogu nasmijat na ovih 6000 kuna o igraćim računalima! Jer nitko doma nema PC i mora kupovat ama baš sve komponente svakih šest mjeseci.
Napravio sam nadogradnju od 3000 kuna i dobio svemriski PC naspram starog

Ali te šuplje priče se i dalje nastavljaju, "treba ti 6000+ kuna za PC koji je bolji od konzole" a GTX 750 TI i Phenom II x4 rade bolje od te iste konzole

Čista sranja ponovno.

Offline Cole™

Odg: Snaga PS4 i Xbox One konzola vs PC
« Odgovori #40 u: Studeni 29, 2015, 14:30:09 »
Ali ti se stalno s istim vrtiš u krug.
Vrtio si se i prije par mjeseci, a prije toga i kada je bilo potvrđeno koja je konfa u konzolama.
Problem je u tome što ti tvrdiš da su samo problem konzole i ništa više...

Što apsolutno nije točno.
Jer ako se može tehnički savršena igra napravit u istom vremenu za konzolu i za PC, onda je barem jednako za to zaslužen developer.
Ako ne i najviše. A ti developere gotovo da nisi ni takao...

Okej ima i u tome nešto, što MS i Sony diktiraju određene stvar, dapače puno tih stvari...
Ali nemaju oni sve developere svijeta u šaci pa sada da određuju sve...
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline doktor1

Odg: Snaga PS4 i Xbox One konzola vs PC
« Odgovori #41 u: Studeni 29, 2015, 14:33:35 »
Ja se vrtim u krug?
A šta je njegov post iznad?
Isto sranje koje se uvijek, ali uvijek stavlja pod PS4 argumente; "Ja ne vidim razliku","koga smeta grafika", "PC košta 6000+ kuna" itd

Ajde daj molim te.

Offline Deadwalker

Odg: Snaga PS4 i Xbox One konzola vs PC
« Odgovori #42 u: Studeni 29, 2015, 14:43:29 »
A nije da ti čovjek može nešto pametnije napisati kada očigledno ne razumiješ najosnovnije ekonomske okvire na kojima počiva omjer snaga i cijene novih konzola pa eto, pišem stvari onako zdravo seljački.

Offline doktor1

Odg: Snaga PS4 i Xbox One konzola vs PC
« Odgovori #43 u: Studeni 29, 2015, 14:55:02 »
Baš me briga za ekonomiju!
Krenulo je sa kresanjem detalja u Sindikatu naspram Junitija. I zna se razlog tog kresanja.
Tu se dolazi i do raka u industriji - nije dozvoljeno da PC verzija izgleda bolje! Užas, onaj tko ima GTX 980 Ti kartice mora radi smeća od hardvera prisutnog u konzolama biti zakinut za njihanje kosice i global illuminationa.
Čemu Pascal sljedeće godine? Kada će slabašni PS4 diktirat kako će igre izgledat.

Ali ti samo vidiš svojih 300 dolara i PS4 kutiju, ne zanima te ništa drugo jer ti ne vidiš razliku u prezentaciji, ne smeta ti padanje FPSa itd i tragična činjenica da konzole jedva rade 1080p rezolucije u 2016 godini!
Jebeš sve drugo, bitno je tvojih 300 dolara!

Offline hendrix

Odg: Snaga PS4 i Xbox One konzola vs PC
« Odgovori #44 u: Studeni 29, 2015, 15:20:08 »
Frende nabrijan si bezveze

Za cca 700 € sam si uzeo dve konzole (PS4 - XBOne) i miran sam slijedećih 6 godina dok ne počnu slutit o novima, a tad neću ni igrat toliko igrice jer ću više obaveza vjerojatno.

+ imam laptop da mogu na većem ekranu gledat si Facebook i poslat koji mail eventualno  cer1njo

Na kraju krajeva preživjet ću za dva njihanja stidne dlačice dok ću u slijedećim mjesecima gledat u rubrici Vaše konfiguracije kako si još 10 puta promjenio i upgrejdao komp.

Slažem se da je PC zvjer i uvijek će bit, jer i konzole su niš drugo nego PC zapakiran u konzolu, al mi je žao za vas koji stvarno imate dobre kompjutere da ste opet ograničeni na konzolaške performanse jer je to prljav business i konzole nose više para.

BTW niti sam neki zagriženi fan niti branim bilo šta, al ko svaki normalan čovjek i kupac gledam odnos COST<->BENEFITS i uzmem ono šta mi više radosti da za cijenu.

Zato chill, i ajmo uživat u onom šta svatko ima i dijelit konstruktivna mišljenja a ne mišljenja moj tata je jači od tvog  p1va
« Zadnja izmjena: Studeni 29, 2015, 15:22:46 od hendrix »
Ferrari''Company that produces dreams''