Autor Tema: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju  (Posjeta: 158663 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Cole™

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #60 u: Svibanj 23, 2012, 22:56:21 »
Shimmy, oprosti al ti si glupan  cer1njo <3
Neznam, ko da objašnjavam klincu od 5 godina. Zašto nebi gajio simpatije prema nekom klubu ili igraču s kojim nemaš nikakve veze?! Zbog čega?

Od 95 navijao za liverpool, zbog dobrog nogometa, odličnih i dragih igrača, najlepšeg stadiona tada i atmosfere sa istog te navijača (jedini katolici, jer mrzim protestante). Kasnije se prebacio na Arsenal zbog napadačkog nogometa kojeg gaje (čitaj najatraktivniji). U NBA ligi oduvijek navijam za Celticse zbog Irske koju obožavam (zaljubljen u njen krajolik, ljude i povijest), te Bostona kao jedinog grada u SAD-u u kojem bi mogao živjeti. U Njemačkoj volim Bayern i Dortmund zato što su mi dragi oduvijek, kroz igrače i kroz odnose s našim igračima, tu je još i Eintr. Frankfurt s kojim imam 3 utakmice u nogama (čak 2 gostovanja), rodbina mi od tamo.

Isto tak i ostali klubovi ili sportovi ili osobe, jednu stvar od mnogih počnem simpatizirat i od tud neka privrženost klubu i onda se lako u neutralnoj utakmici opredijelim o drukanju za jedan klub. Neznam zašto je to toliko teško shvatit kad je to čista logika, koju naučiš do 10-te godine.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #61 u: Svibanj 23, 2012, 23:32:39 »
Ther - nisam govorio o koristi. I ne, bilo bi mi retardirano da se zatvori i za vrijeme F1 utrke, ako nije prije bilo rečeno da će se zatvoriti, tj da taj dan neće raditi. O tome se radi. ja si isplaniram nešto, i onda me ovaj sjebe. Da je lijepo bilo obaviješteno da neće raditi, nikom ništa. A ne ovako sam otišao sa kvalitetnog druženja na trening koji sam si zacrtao, kad ono kita. A i druga stvar - ne volim biti pasivan, aktivan sam tip zapravo i gotovo uvijek ću odabrati nešto gdje radim nešto nego gdje sam pasivan,a ko npr mora biti u isto vrijeme. iliti, ako morma ili želim vježbati baš kad je trka, odabrat ću radje to. Nazovi me sad kakvim hoćeš, ali to je i moj problem sa sportom. Ne pratim gotovo ništa, zapravo, jedino F1 kolko tolko pratim, a obožavam sport. No baviti se njime, gledanje mi je dosadno. Zato nisam ni blizu ni toliki filmofil koliki gamer odn isto ću gotovo uvijek odabrati da igram nego da gledam film. Jednostavno jer sam tamo aktivan, a film samo sjedim i gledam, što mi je dosadnije.

Cole - OK, nebitno, ne shvaćam i neću shvatiti. nema smisla ići dalje u raspravu. Barem ja neću ići jer ne vidim koristi od toga. Evo Ther, ovaj put se radi o koristi  cer1njo
I ne kužim kakve to veze ima sa godinama i sa logikom. pogotovo sa logikom - Logika, pa samo joj ime govori, je vezana za stvari koje su logične, koje imaju smisla. A ovo nema. i ne mislim time ništa loše nego samo navodim činjenice. Ni ljubav općenito nema smisla zapravo - tj ono što je Ther rekao, stvari od kojih nemaš koristi nijedna nema smisla, i one nisu logične. Tako da ovo možda jest štošta, ali nije logično. No to je možda i moj problem, što tražim logiku ovdje kad je zapravo nema. Ma, sad mi pada na pamet još sto stvari no neću ni počinjati jer tek bi tada bilo svakakvih postova, a ja bih se i dalje borio sa vjetrenjačama. Znam, jer već jesam  fpalm1
No ovaj put ću biti onda pametniji i jednostavno neću ići tim putem. Ostat ću i dalje tip koji ne može shvatiti takve stvari, a vi nastavite sa onim što vas veseli, koliko god nelogično bilo  cer1njo hug1
« Zadnja izmjena: Svibanj 23, 2012, 23:37:04 od Shimmy »
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Thergothon

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #62 u: Svibanj 23, 2012, 23:40:28 »
A gle, ja mogu sve shvatiti jer sam neutralan ovdje i ne znam zbog cega sam uopce napisao prethodni post. Covjek je cudna biljka i kad bi sve bilo logicno - ovaj svijet bi bio savrsen i ti ne bi morao vjezbati kod kuce  cer1njo thumbs1
No to je nedostizna fantazija i ljudima su potrebni idoli i osjecaj pripadnosti, a u tome nema nista lose ako to u njima budi ono najbolje i motivira ih  hug1

Offline Cole™

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #63 u: Svibanj 23, 2012, 23:45:44 »
Post u dva reda, a sve je rekao.  shy1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline DogZy

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #64 u: Svibanj 24, 2012, 11:46:38 »
Aaah kilometarski postovi thumbs1

Ne ne ne ne živciraju me kadt1kažem
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline LukaM 110

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #65 u: Svibanj 24, 2012, 13:47:28 »
Neda mi se pisat al mislim da je shimmy blizi istini jer zamislite da igra neko u hajduku i super igra i onda cijeli zagreb po njemu pljuje a kad ga dinamo kupi od hajduka onda ga svi ljube i slave. Ne kazem da se to desilo bas s ovim aktorima ali to tako ide.

Offline Lollik

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #66 u: Lipanj 01, 2012, 10:33:22 »
jebena drzavna matura i prijave na fakultete. zakasnio sam za jedan jebeni dan prijavit se na uciteljski fakultet jer oni imaju prijave do 31.5., a naravno da nigdje nisu stavili napomenu da se to uskoro gasi, i naravno da ja nisam bio doma uopce zadnja 2 dana da bi se stigo prijavit I NARAVNO da sam uopce glup sjetit se rec curi da me prijavi.

NARAVNO! cry1 cry1

sad se mogu lagano ic jebat u dupe jer: "uzalud vam trud sviraci"

i ovak i onak padam matematiku. fpalm1
CASE: Fractal Design Meshify C ► CPU: INTEL Core i7 8700K 5.0 Ghz ► MBO: ASUS Z370 F Gaming ► RAM: CORSAIR Vengeance 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward RTX 2080 8GB Phoenix ► HDD: 1x WD Blue 1TB// 1xWD Green 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 850 Basic 120GB ► POWER: EVGA G3 650W ► SCREEN: Dell Alienware AW2518HF 240 hz ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

Offline Cole™

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #67 u: Lipanj 01, 2012, 16:34:39 »
 cry1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline budainka16

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #68 u: Lipanj 02, 2012, 13:07:09 »
Aaah kilometarski postovi thumbs1

Ne ne ne ne živciraju me kadt1kažem

Baš  cer1njo
"I'm going to make him an offer that will undoubtedly sound unappealing, but will inevitability be accepted upon realizing that the refusal of this offer would potentially bring harm to himself, his family, and personal network of friends and acquaintances."

Offline Cole™

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #69 u: Lipanj 02, 2012, 15:26:58 »
Zadnje dane uredno prespavam alarm na mobu koji je jako glasan i najiritantniji ikad, nemam pojma kak.
Danas se trebao ustat u 13 sati, a zaspao u pola 9 poslije noćne. Probudio se naravno u 15 sati.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #70 u: Lipanj 02, 2012, 23:56:27 »
JA!!! Idiot retardirani  fpalm1 fpalm1 fpalm1

Naime, sjećate se onog mog nadrkanog posta vezano za gym i tekmu? E nije tekma bila kriva nego su promjenili radno vrijeme. Zadnji put sam samo prošao, tj bio autom i vidio da je mrak, no išao sma oko 9. Danas sam u 8 došao tamo, htio ranije, ali eto ispalo tako, no još je bio dan i nisam skužio jel unutra rade svjetla ili ne. Ja krenuo unutra i u svlačionu, a čistačica meni da ne radi, da radi do 8. Pogledam na vratima, i fakat, subotom radi do 8. Tako da nisu zadnji put zatvorili teretanu radi tekme, nego jer već tko zna koliko radi do 8. Išao sam u tah gym prije 2 godine zadnji put, pa se pebacio u drugi, i prije 2 mjeseca vratio ovdje, no prije su radili subotom kao radnim danom, do pola 11, no eto, ja se idiot nisam inforimirao i pizdio na njih kako mogu zatvoriti teretanu radi tekme, a da nisu stavili nikakvu obavijest. Fail  fpalm1

Otišao sam trčati onda do Svetica, i bilo je super, ali sam se osjećao, i još se osjećam, kao idiot  cry1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline DogZy

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #71 u: Lipanj 03, 2012, 02:45:36 »
Haha ave1
Barem znamo što misliš o tekmama i treniranju sm1jeh
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Cole™

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #72 u: Lipanj 03, 2012, 03:33:19 »
Pips, Chips & Videoclips - Nogomet


 cer1njo hug1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline budainka16

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #73 u: Lipanj 03, 2012, 13:34:09 »
 cer1njo Shimmy majstore  p1va
"I'm going to make him an offer that will undoubtedly sound unappealing, but will inevitability be accepted upon realizing that the refusal of this offer would potentially bring harm to himself, his family, and personal network of friends and acquaintances."

Offline Praetorian

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #74 u: Lipanj 05, 2012, 22:33:11 »
Živcira me kad iz čista mira nestane struja i ugasi komp. Danas mi se to desilo, sve mirno, ne puše, ne grmi i najedamput pafffff. Mrak...