Autor Tema: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju  (Posjeta: 164532 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Kole

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #210 u: Studeni 21, 2012, 20:42:47 »
Mene za vikend bayern syebao za 550kn  cry1 al sam na onim šugavim psima zaradio 130kn al sam toliko živaca pogubio

 cer1njo cer1njo cer1njo cer1njo

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #211 u: Prosinac 04, 2012, 15:20:39 »
Neki dan prodao DS za 550kn i to mi je bila jedina lova, no rekoh, sada imam što za ovaj mjesec za koju cugu i božić, novu godinu ako će biti nešto sitno...

A onda dio zapijem i još popušim kaznu za parking 200kn i ostane mi 50 od 550.

Op op op op
oppan doktor style  cer1njo

Konj  fpalm1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline ManTheRamparts

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #212 u: Prosinac 04, 2012, 15:24:59 »
Alkoholu otrove!

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #213 u: Prosinac 04, 2012, 15:44:29 »
 cer1njo

A dobro, za kaznu nije isti kriv nego ja koji na pamet parkiram pa sam mislio da sam se sparkao u drugoj zoni (gdje se do 20h naplaćuje parking), a zapravo sam u prvoj (gdje se do 21, a ja došao u 20h, jel). Zato što nikad nema mjesta u prvoj nigdje, ali evo, sad sam našao jedno i uzeo zdravo za gotovo to
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Cole™

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #214 u: Prosinac 04, 2012, 19:38:06 »
Tulipan!  cer1njo
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #215 u: Prosinac 09, 2012, 15:37:55 »
Quiterske isfrustrirane pičke na Playtoy Belotu!
Prvo što me nervira je ekipa koja se nervira. Frajer napravi sto grešaka, zove neke čudne adute, i onda ja zajebem jednu jedinu stvar i odmah "jebem ti mater glupu". Pa kroz monitor bih ga šakom! Inače sam miran tip i jaaaako malo toga me može iznervirati, a jedna od tih par stvari je netko drugi živačn kao na ovaj način ili za primjer u prometu. Tip sam koji je full smiren u autu, i toleriram svakakva sranja na cesti, ali popizdim kada netko počne trubiti jer netko nije krneuo istog trena na žuto i sl.
A tu na Beli ovi koji pizde i onda još quitaju. Jebemti, vodili ih 700 i nešto prema 500 i nešto, i meni u sobu uletio stari sa nekim pitanjima i slučajno sjebao stvar tj bacio krive karte dvije za redom, no koje NISU čak ni uinštile igru, i dalje smo ih mogli dobit, i ovaj "partner" počne srat nešto u chat prozoru i quita. Pa jebem ti, švicarskim nožićem bih im oči vadio. Na kraju krajeva, da i partiju uništim, to je jebena IGRA!

Nisam kartao godinama, i sad opet počeo, a vidim i zašto nisam. Kako je to jedan frend rekao - kartanje nije za gospodu, to je za sirove ljude. I stvarno je na žalost čini se tako. Šteta jer volim to, ali jebemu mater, da za pare igraš, kužio bih bijes ali ovako...

Fakat me izbacio iz takta sad ovaj zadnji slučaj!
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline CROKiXi

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #216 u: Prosinac 09, 2012, 16:54:02 »
 cer1njo znam kak ti je  cryCH
Susretao sam puno takvih manijaka koji rejđaju na neki krivi potez, ali čekaj maloo to je samo jedna jebena igra zbog koje bi u RL ljudi gubili živote da se ide na taj princip  cer1njo
Mogli bi napraviti neki CSR turnir na playtoyu  shyCH
"Straights are for fast cars, turns are for fast drivers." ~Colin McRae

Origin -> CRO_KiX1
Steam -> CRO_KiX1

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #217 u: Prosinac 09, 2012, 17:03:01 »
Mogli bi napraviti neki CSR turnir na playtoyu  shyCH

Ideja  ave1 thumbs1

Ajmo ako ima još tko zainteresiran... tj, selim ovo u birtiju pa ćemo vidjeti  kadt1kažem
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Cole™

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #218 u: Prosinac 10, 2012, 15:15:48 »
U ja sam za, samo da mi termin odgovara...  thumbs1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline CROKiXi

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #219 u: Prosinac 14, 2012, 18:45:14 »
Overseas.  cryCH
"Straights are for fast cars, turns are for fast drivers." ~Colin McRae

Origin -> CRO_KiX1
Steam -> CRO_KiX1

Offline s2000

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #220 u: Prosinac 14, 2012, 18:52:49 »
U 16:30 naručio 3 sendviča iz picerije  i još nema fpalm1

Offline CROKiXi

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #221 u: Prosinac 14, 2012, 19:00:17 »
U utorak  uplatio za monitor, u srijedu ga Centro.hr  predao Overseasu i još danas ga nema   cry1 pitanje i ako će sutra doći budući da se sutra šalju samo pošiljke na kojima je naznačeno slanje subotom  fpalm1

@s2k nadam se da si za to vrijeme dok čekaš  nešto prigriznuo  cer1njo :P
"Straights are for fast cars, turns are for fast drivers." ~Colin McRae

Origin -> CRO_KiX1
Steam -> CRO_KiX1

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #222 u: Prosinac 24, 2012, 14:16:55 »
IMAGES OF VUČKO | IN MEMORY OF VUČKO

Užasno! Pa oči bi im iskopao i popišao se u očnice tim govnarima!
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Praetorian

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #223 u: Prosinac 24, 2012, 16:32:17 »
Strašno cry1

Offline Kole

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #224 u: Prosinac 24, 2012, 17:07:40 »
Takve ljude treba tuć do smrti, to su govna od ljudi. Pa šta bi im ja radio to nisu istine.
A prije nego što bi ih prijavio bi im učinio isto ono što su takvim životinjama napravili. To nema osjećaja uopće.
« Zadnja izmjena: Prosinac 24, 2012, 17:11:03 od Kole »