Off-topic > Tehnički kutak

Thread za pitanja koja ne zaslužuju svoj thread

(1/30) > >>

Wulf:
Ovo sam vidio na 4chanu u /o/ i mislim da bi ovdje to bilo ok i valjda bu poslužilo svrsi.
Naime ovo bi trebao biti thread za pitanja glupa ili ne ili za koja ne treba otvarati poseban thread u kojem će biti 3 odgovora.

Ovdje slobodno možemo postaviti pitanje a da nije u birtiji. Bez otvaranja novog topica i bez osuđivanja  cer1njo

Jer sigurno netko od nas ima bedasta pitanja koja nas je bed pitati.... ili sam možda to ja?  hmm
Bilokako... Kak mogu povećati storage u Thunderbirdu?  kava1
Ili neku preporuku za neki mail client jer stari kak ima firmu onda ima onaj "company" mail...

hvala unaprijed

the_prodigy:
Kako mislis storage? Jel koristis IMAP protokol ili POP3?

Wulf:
to ulazni jel tak? pop3 ako se ne varam.
zato kaj primim onak 10mailova i svi ostali su odbijeni jer nemam mjesta. Onda moram brisati inbox i smeće i sve moram ispraznit. sve sam prelgedao i pretražio da spremam negdje na hard ili boga pitaj đe, ali ništa. JEdino ako bih trebao kontaktirati providere da to prošire il koji kurac?

the_prodigy:
Pogledat cu bas veceras kod sebe jer necu stici prije, ali u principu kad koristis IMAP ulazni onda ti provider ili hosting odredjuje limit i to ti vrijedi za webmail i desktop aplikacije, a tu ako nemas mjesta onda ti nece ni stici mail. A POP3 ti skida sve sa servera i pohranjuje na hard, kolko imas mjesta tolko ce ti skinut. Sad ovisi jedino ako u programu nisi odredio neki limit koliko da ti koristi Gb na hardu.

Ja osobno koristim IMAP protokol jer su mailovi uvijek online, kad ti crkne kompjuter imas sve online. Kod POP3 je zajebano, ako ti crkne hard odose ti svi mailovi. Moras radit backup negdje svako malo.

Wulf:
E da, zaboravih. To je na 7ici, a prije na XPu sam imao outlook i tu je bilo tome i tone mailova i nikad nista nije rekao. A u thunderbirdu odmah nakon par mailova

Sent from the den

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju