Autor Tema: Thread za pitanja koja ne zaslužuju svoj thread  (Posjeta: 41796 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline c0bra123

Odg: Thread za pitanja koja ne zaslužuju svoj thread
« Odgovori #120 u: Prosinac 04, 2018, 15:28:42 »
Yo, htio bi kupit satelitsku antenu radi utakmica Premier lige ( Engleske, ne Bosanske), šta triba tu ? Netko mi je na ovom forumu spomenio da se može i 4k vatat.

I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Offline Wulf

Odg: Thread za pitanja koja ne zaslužuju svoj thread
« Odgovori #121 u: Prosinac 06, 2018, 12:37:18 »
Evo jedno pitanje lol
ako ja zamijenim mbo na mobitelu jer mi se odmah mijenja i storage?
Je li sve gore na njoj ili je storage negdje posebno u telefonu?
Znam da je blesavo i gledo sam nekaj po netu, ali nisam siguran  fpalm1 fpalm1 fpalm1

Konkretno radi se o LG G3

Offline speedy56

Odg: Thread za pitanja koja ne zaslužuju svoj thread
« Odgovori #122 u: Prosinac 06, 2018, 18:17:42 »
Yo, htio bi kupit satelitsku antenu radi utakmica Premier lige ( Engleske, ne Bosanske), šta triba tu ? Netko mi je na ovom forumu spomenio da se može i 4k vatat.
Preko čega misliš gledati kodirane kanale?

Offline c0bra123

Odg: Thread za pitanja koja ne zaslužuju svoj thread
« Odgovori #123 u: Prosinac 06, 2018, 21:06:32 »
Preko cega got mogu. Nezz ti ja u to. Zato pitam. :)

Poslano sa mog SM-G955F koristeći Tapatalk


I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Offline speedy56

Odg: Thread za pitanja koja ne zaslužuju svoj thread
« Odgovori #124 u: Prosinac 13, 2018, 14:50:36 »
Preko cega got mogu. Nezz ti ja u to. Zato pitam. :)

Poslano sa mog SM-G955F koristeći Tapatalk
Ja tebe pitam zato jer danas baš više i ne možeš kao prije, gledati hd satelit za nikakve pare.
Ja sam sad od 9. mjeseca prestao plaćati card sharing jer stvarno ne radi više većina zanimljivih programa. Maxtv se odnedavno također izgubio.
Praktički sve ti se svodi na nekoliko paketa španjolskih programa i to je to.
Tak da ne znam, ako nemaš niš od opreme, mislim da ti se ne isplati ulagati u to. Fakat si rađe nađi neki brutalni iptv.
Moj savjet, tek tolko.

Card sharing je prije par godina bio brutala, sve sam gledao u FHD i 5.1 zvuku, danas je to tak...ak neke možeš naći si sretan.

Offline c0bra123

Odg: Thread za pitanja koja ne zaslužuju svoj thread
« Odgovori #125 u: Prosinac 13, 2018, 15:27:32 »
Ja tebe pitam zato jer danas baš više i ne možeš kao prije, gledati hd satelit za nikakve pare.
Ja sam sad od 9. mjeseca prestao plaćati card sharing jer stvarno ne radi više većina zanimljivih programa. Maxtv se odnedavno također izgubio.
Praktički sve ti se svodi na nekoliko paketa španjolskih programa i to je to.
Tak da ne znam, ako nemaš niš od opreme, mislim da ti se ne isplati ulagati u to. Fakat si rađe nađi neki brutalni iptv.
Moj savjet, tek tolko.

Card sharing je prije par godina bio brutala, sve sam gledao u FHD i 5.1 zvuku, danas je to tak...ak neke možeš naći si sretan.


A to, ma nemam ništa i mislio sam uložit ako se isplati. Mislio sam i sad ima dobrih program, nisam nikad imao satelitsku.

Hvala na odgovoru, Budem pogledao IPTV.

I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Offline speedy56

Odg: Thread za pitanja koja ne zaslužuju svoj thread
« Odgovori #126 u: Prosinac 13, 2018, 21:21:38 »
Ma nema ti smisla onda ići na satelitsku. Pošteni receiver ti nije ispod 700-1000kn, moraš još kupiti i tanjur, lnb, prepeljati kabele po kući, a na kraju nemaš kaj gledati.
Nije problem da nema programa, ima toga brdo, samo kaj je sve kodirano, receiveri su upareni s karticama i preko card sharinga se naprosto dobra većina toga više ne može gledati.
Baš je kolega na bug forumu rekao - početkom 2000.-ih si imao samo tanjur i receiver i gledao si sve živo, onda su uveli to kodiranje, pa si kupio dreambox, neku card sharing liniju i dalje si gledao, a sad od zadnjih par godina živi pušing.

Uzmeš neki Android box (ako nemaš smart tv), dobru iptv listu i rokaj.

Offline c0bra123

Odg: Thread za pitanja koja ne zaslužuju svoj thread
« Odgovori #127 u: Prosinac 13, 2018, 21:55:35 »
Da, skontao sam da se ne isplati na kraju, ako je takvo stanje. Bezvze bi otišao u minus ni zašta.

imam Smart TV budem si to vidio i šta je najbolje od IPTV-a.

I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Offline the_prodigy

Odg: Thread za pitanja koja ne zaslužuju svoj thread
« Odgovori #128 u: Prosinac 13, 2018, 21:59:48 »
Ja imam dreambox, nekih dvije-tri godine sada. Milijun kanala preko satelitske + IPTV na njemu. Prvih 2 tjedna sam samo saltao programe, gledao sve i svasta, a sada gotovo nista. Samo neke od maxTV kanala na IPTV-u, npr formulu1 ili pokoju tekmu ako nasi ne prenose.

Tako da eto dreambox sa tanjurom i trecom glavom ti je isplativ jedino ako ces stvarno gledati te programe.

U suprotnom uzmi neki IPTV di imas dosta tih sportskih kanala, koje ces moci gledati preko linka na VLCu ili naci neki jeftini IPTV player..

EDIT: lol, speedy je vec sve rekao
CASE: CORSAIR Carbide 400C ► CPU: INTEL Core i7 6700K 4.2 Ghz ► MBO: ASUS Z170 Pro Aura ► RAM: CORSAIR Vengeance LED 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward GTX 1080Ti 11GB Phoenix ► HDD: 2x WD Black 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 840 Basic 128GB ► POWER: CORSAIR RM750X ► PEDALS: Heusinkveld Pro 3-Set ► SHIFTER: Heusinkveld Sequential ► HANDBRAKE: Heusinkveld Loadcell Handbrake ►WHEEL BASE: OSW Direct Drive Mige10 ► RIMS: QSP Road 30cm, Fanatec F1 28cm, Fanatec Drift 32cm, Luisi Monte Carlo Vintage 36cm, Sparco P310 Custom 31cm ► MOTION SYSTEM: Simxperience 2DOF Custom ► TRIPLE SCREEN: 3x 42" Sony KDL42W705 ► VR HEADSET: HTC Vive ► SPEAKERS: Logitech Z906 5.1 ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

Offline c0bra123

Odg: Thread za pitanja koja ne zaslužuju svoj thread
« Odgovori #129 u: Prosinac 13, 2018, 22:02:42 »
Ja imam dreambox, nekih dvije-tri godine sada. Milijun kanala preko satelitske + IPTV na njemu. Prvih 2 tjedna sam samo saltao programe, gledao sve i svasta, a sada gotovo nista. Samo neke od maxTV kanala na IPTV-u, npr formulu1 ili pokoju tekmu ako nasi ne prenose.

Tako da eto dreambox sa tanjurom i trecom glavom ti je isplativ jedino ako ces stvarno gledati te programe.

U suprotnom uzmi neki IPTV di imas dosta tih sportskih kanala, koje ces moci gledati preko linka na VLCu ili naci neki jeftini IPTV player..

EDIT: lol, speedy je vec sve rekao

Samo bi tekme gleda engleski nogomet i onako TV mi služi za Netflix i PS4pro.

Ma kralj!  hug1

I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Offline Domagoj

Odg: Thread za pitanja koja ne zaslužuju svoj thread
« Odgovori #130 u: Veljača 11, 2019, 23:11:27 »
L.p hug1
Imam pitanje, koliko vrijedi t300 baza sa ferrari 599 x alcantara volanom,t3pa pedalama i th8a shifterom.full bundle i 7 mjeseci garancije.
I stand od zeljeza i sjedalo? thumbs1

Offline speedy56

Odg: Thread za pitanja koja ne zaslužuju svoj thread
« Odgovori #131 u: Veljača 27, 2019, 11:49:37 »
Dečki pomagajte svim sredstvima!!  cer1njo
Laptop mi je zapeo u konstantnom bsod-u.
Uglavnom, došlo je do toga da i nakon točke povratka sustava, je dobivao samo bsod. Nakon toga sam probao reinstalirati winse, da bi on opet nekoliko minuta nakon instalacija otišao u bsod.
Onda sam išao taktikom instalacije winsa bez interneta i s onemogućenom automatskom instalacijom novih uređaja (+ ovo). Prošao sam kroz instalaciju drivera za chipset i integriranu grafu, međutim odmah nakon instalacije drivera za dodatnu grafu (amd radeonka) sustav se ruši. Probao sam s više drivera (instalirao driver - bsod - točka oporavka prije drivera - probaj drugi driver), ali koji god driver za grafu probao, dobivam samo bsod.
Nakon toga sam probao još jednu čistu instalaciju, međutim opet mi je samo nakon 1-2 reboota dao bsod (tu sam već lud i iskreno pojma nemam dali sam sve radio isto kao prošli put  fpalm1).

Uglavnom, dali je moguće da se radi o nekom hardwareskom kvaru (s obzirom da sa 3 različita drivera sustav ide direkt u bsod)?
Ima netko neku ideju možda kaj bi još mogel probati kod instalacije winsa?

Btw: jedno vrijeme (negdje tokom ovog puta s početka posta) je komp radio ok s onemogućenom grafom u device manageru. Zato sumnjam da je grafa kriva, iako, s obzirom na dobra 2 potrošena dana više sam ne znam kaj da mislim  fpalm1

Offline bartul_9

Odg: Thread za pitanja koja ne zaslužuju svoj thread
« Odgovori #132 u: Veljača 27, 2019, 13:33:38 »
Isto je i meni bilo baš sa radeonkom na laptopu.

Problem je u integriranoj radeon grafičkoj kartici i ovoj drugoj Intel HD grafickoj koja dolazi sa CPU. Ja sam imao poseban postupak, prvo instaliraj drivere za jednu, pa za drugu, svaki put gasi pc itd. Driveri sa njihovih stranica nisu vrijedili, znači oni driveri koje proizvođač laptopu preporuči.

Koliko sam shvatio problem je u prebacivanju sa Intel HD na Radeonku i natrag, tu dolazi do buga jer se laptop pogubi ako nisu pravi driveri instalirani, a obično to bude skroz druga verzija od preporučene.
Acer Aspire VX15 15,6"/ Intel i5 7300hq 2.5, 3.5 turbo, GTX 1050Ti 4Gb, 12Gb ddr4 ram, 256Gb SSD, 1000Gb HDD /// Hama Gaming "URAGE MMORPG" gaming mouse, Sony Pulse Elite 7.1 Headset, X360 controller


Offline speedy56

Odg: Thread za pitanja koja ne zaslužuju svoj thread
« Odgovori #133 u: Veljača 27, 2019, 15:04:47 »
Da, ja sam isto rebootao pc nakon svake instalacije drivera, baš ono, sve sam radio po ps-u.
Do sad sam za tu radeonku probao driver za win 10 s Hp stranice, neki stariji za win 8.1, driver s AMD-ove stranice (i valjda driver koji je sam windows potegnuo s neta). Dakle 4 komada, a nakon svakog puta bsod. Sam više ne znam kam da idem tražiti i skidati to, niti koje verzije...

Tolko me izludilo to već da sam krenuo gledati macbooke po netu  cry1 cer1njo

Offline bartul_9

Odg: Thread za pitanja koja ne zaslužuju svoj thread
« Odgovori #134 u: Veljača 27, 2019, 17:48:32 »
Ja sam isto imao velikih problema dok nisam naletio na prave drivere za Intel i za AMD. Onda sam instalirao prvo Intel drivere, pa ove od AMDa. Moras pazit da ti ih Windows sam ne updatea i obrisi ih sa DDU programom, tako da bude sve lijepo i cisto. Guglaj na netu svoju grafu i vidi ima li netko slican problem.

Koja je Radeonka u pitanju?

Kod mene je bila 8750m.
Acer Aspire VX15 15,6"/ Intel i5 7300hq 2.5, 3.5 turbo, GTX 1050Ti 4Gb, 12Gb ddr4 ram, 256Gb SSD, 1000Gb HDD /// Hama Gaming "URAGE MMORPG" gaming mouse, Sony Pulse Elite 7.1 Headset, X360 controller