Autor Tema: Thread za pitanja koja ne zaslužuju svoj thread  (Posjeta: 41795 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Wulf

Odg: Thread za pitanja koja ne zaslužuju svoj thread
« Odgovori #135 u: Veljača 27, 2019, 19:12:47 »
Pa vidi još što ti piše u BSODu. zguglaj grešku.
ako imaš integriranu grafu i "običnu". ako misliš da je grafa problem, probaj u BIOSu isklj jednu od njih.

Offline speedy56

Odg: Thread za pitanja koja ne zaslužuju svoj thread
« Odgovori #136 u: Veljača 27, 2019, 20:50:18 »
Koja je Radeonka u pitanju?

Kod mene je bila 8750m.
7650m je ova, to je valjda neka lošija, starija...


Pa vidi još što ti piše u BSODu. zguglaj grešku.
ako imaš integriranu grafu i "običnu". ako misliš da je grafa problem, probaj u BIOSu isklj jednu od njih.
U pravilu je "thread stuck in device driver", u 1/10 slučajeva napiše "video tdr failure".
Manje više rješenja po internetu su tipa "instaliraj drugi/novi/stari driver"...to pokušavam, ali nijedan mu ne paše. Probal budem sad još kopati po netu
Ak ne bude druge, probal budem ovo s biosom, nisam znao za to. Ako ovak ne radi, nek radi bez te grafe.

Niš, hvala dečki za pomoć  sm1jeh, valjda bude neke

Offline speedy56

Odg: Thread za pitanja koja ne zaslužuju svoj thread
« Odgovori #137 u: Ožujak 03, 2019, 12:35:24 »
Evo samo da javim - ukratko, problem je u nekompatibilnosti amd-ovih drivera i novijih (updateanih verzija windowsa), odn. totalni izostanak podrške za tu grafu od strane AMD-a od 2016.
Nisam samo ja došao do tog odgovora, potvrdio mi je i frend koji inače radi u toj industriji baš.

@Bartul - mislim da tvoja grafička, ne znam dali novija ili jača, ulazi u podršku onog novog AMD Adrenaline softwarea, zato ti je na kraju vjerojatno proradilo kad si našao pravi driver. Uglavnom, mislim da za tvoju postoje malo svježiji driveri koji su onda funkcionirali.

Rješenje bi trebalo biti ili na nekom torrentu naći stariju verziju winsa, instalirati ju friško, i ako driver proradi imati funkcionalan pc sa zastarjelom verzijom os-a. Naravno, uz uvjet da se windows update potpuno blokira.
Nastaviti ovako koristiti pc s friškom verzijom winsa, ali bez grafičke (iako je hardwareski ispravno sve, morao sam ju onemogućiti u bios-u).
Od obje opcije nijedna me ne privlači.
I zadnje, nadati se da će se nekim novim updateom ta podrška srediti i nekim čudom proraditi.

Sve u svemu, nakon ovih tjedan dana i sati i sati potrošenih bezveze, nema šanse da više kupim bilo koji komp koji ima bilokaj amd-ovo unutra.

Offline bartul_9

Odg: Thread za pitanja koja ne zaslužuju svoj thread
« Odgovori #138 u: Ožujak 03, 2019, 12:58:33 »
Da, slican problem je bio i kod mene, al sam rjesio sa nekim starijim driverima ili tako nesto.

Ja sam taj laptop prodao i uzeo novi sa 1050ti u njemu.

Nekako sam i ja odlucio da cu ipak birat zelene od sada, osjecam se malo sigurnije na Nvidia strani.
Acer Aspire VX15 15,6"/ Intel i5 7300hq 2.5, 3.5 turbo, GTX 1050Ti 4Gb, 12Gb ddr4 ram, 256Gb SSD, 1000Gb HDD /// Hama Gaming "URAGE MMORPG" gaming mouse, Sony Pulse Elite 7.1 Headset, X360 controller


Offline speedy56

Odg: Thread za pitanja koja ne zaslužuju svoj thread
« Odgovori #139 u: Ožujak 03, 2019, 14:09:36 »
Kod mene, između 9 (!) različitih drivera koje sam probao, svaki naravno čisto instaliran, nijedan ne šljaka  cer1njo

Ma dobro si napravil, tak neke i ja razmišljam uzeti.
Možda baš ne ove godine, ali u neko dogledno vrijeme onda da.

Offline Wulf

Odg: Thread za pitanja koja ne zaslužuju svoj thread
« Odgovori #140 u: Ožujak 20, 2019, 10:50:13 »
imam prezentaciju u Petak.
Odlučio sam napraviti usporedbu LMP1 i DPi motori.
Ništa strašno ili full detaljno. ali me zanima ako ima neka stranica gdje bi mogo naći kao neku povijest razvijanja motora.
Koji su se koristili, tech specs i slično da mogu napraviti usporedbu sa DPi

Offline speedy56

Odg: Thread za pitanja koja ne zaslužuju svoj thread
« Odgovori #141 u: Ožujak 21, 2019, 18:34:15 »
E ne znam kaj da ti velim, probaj pogledati malo po Racecar engineering siteu, imaju analize 919-ice, R18 TDi-a i Toyote, mora ziher neke pisati i o motorima. Sad, koliko će ti ti detalji biti korisni za prez ne znam. Neke ko ovo npr - link
Inače, najbolje materijale ćeš naći u pdf magazinima Racecar engineering i Race tech (mjesečnici). Problem je jedino kaj baš treba pogoditi koji broj.
Osim toga, znam da je Porsche napravio dosta promo materijala, škicni malo po googleu.
I na ovom siteu bi trebal naći dosta toga, estetski im je web u 90-ima, ali imaju dobrih tekstova, znam da sam ih prije čitao, možda nađeš nešto i tu Mulsanne's Corner, technical analysis of contemporary sports prototype racing cars

Tu ti je još i tehnički pravilnik za WEC - | Federation Internationale de l'Automobile , ako trebaš slučajno za koji citat i slično...

Imsu maltene ne pratim pa ti tu ne mogu puno pomoći  hmm

Offline Wulf

Odg: Thread za pitanja koja ne zaslužuju svoj thread
« Odgovori #142 u: Ožujak 21, 2019, 21:03:35 »
ja zaboravio da sam postao ovo  cer1njo cer1njo

prešalto sam se na Formula E  cer1njo cer1njo šofe1

Offline speedy56

Odg: Thread za pitanja koja ne zaslužuju svoj thread
« Odgovori #143 u: Ožujak 22, 2019, 09:58:21 »
Ma to ti je još i bolje, samo o njima pises kad nemaš s čime usporedjivati
Ajde sretno onda

Offline c0bra123

Odg: Thread za pitanja koja ne zaslužuju svoj thread
« Odgovori #144 u: Svibanj 18, 2019, 08:18:00 »
Nikako na svoj outlook račun poruke ne dobivam. A mogu ih slat. Imali itko kakav prijedlog ?? Hvalaa.  hug1

I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Offline bartul_9

Odg: Thread za pitanja koja ne zaslužuju svoj thread
« Odgovori #145 u: Svibanj 18, 2019, 08:30:28 »
Obriši poruke, vjerojatno ih se nakupilo masu pa nemoze više stat.
Acer Aspire VX15 15,6"/ Intel i5 7300hq 2.5, 3.5 turbo, GTX 1050Ti 4Gb, 12Gb ddr4 ram, 256Gb SSD, 1000Gb HDD /// Hama Gaming "URAGE MMORPG" gaming mouse, Sony Pulse Elite 7.1 Headset, X360 controller


Offline c0bra123

Odg: Thread za pitanja koja ne zaslužuju svoj thread
« Odgovori #146 u: Svibanj 18, 2019, 08:32:37 »
Obriši poruke, vjerojatno ih se nakupilo masu pa nemoze više stat.

Jesam i nije do toga.  cry1

I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Offline Wulf

Odg: Thread za pitanja koja ne zaslužuju svoj thread
« Odgovori #147 u: Lipanj 20, 2019, 15:39:16 »
Jel se sjeća netko kako se zvala ona stranica koju je netko stavio na forum gdje radiš neke jednostavne stvari za ekipu?
kao grafičke pizdarije, programiranje, etc... ono za 4-5$ i slično

Offline the_prodigy

Odg: Thread za pitanja koja ne zaslužuju svoj thread
« Odgovori #148 u: Lipanj 20, 2019, 18:10:00 »
freelancer.com ?
CASE: CORSAIR Carbide 400C ► CPU: INTEL Core i7 6700K 4.2 Ghz ► MBO: ASUS Z170 Pro Aura ► RAM: CORSAIR Vengeance LED 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward GTX 1080Ti 11GB Phoenix ► HDD: 2x WD Black 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 840 Basic 128GB ► POWER: CORSAIR RM750X ► PEDALS: Heusinkveld Pro 3-Set ► SHIFTER: Heusinkveld Sequential ► HANDBRAKE: Heusinkveld Loadcell Handbrake ►WHEEL BASE: OSW Direct Drive Mige10 ► RIMS: QSP Road 30cm, Fanatec F1 28cm, Fanatec Drift 32cm, Luisi Monte Carlo Vintage 36cm, Sparco P310 Custom 31cm ► MOTION SYSTEM: Simxperience 2DOF Custom ► TRIPLE SCREEN: 3x 42" Sony KDL42W705 ► VR HEADSET: HTC Vive ► SPEAKERS: Logitech Z906 5.1 ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

Offline Wulf

Odg: Thread za pitanja koja ne zaslužuju svoj thread
« Odgovori #149 u: Lipanj 20, 2019, 21:23:25 »
Slično, ali jednostavnije i sa manjim svotama...

Pogledam data entry za nekih soma dolara posao  cer1njo cer1njo

I stranica je bila free..

EDIT: moguce da je i ova.. malo sam je bolje pogledao i brijem da je to to

Thx thumbs1
« Zadnja izmjena: Lipanj 21, 2019, 14:22:21 od Wulf »