Autor Tema: Lista odigranih igara 2016.  (Posjeta: 4074 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Cole™

Lista odigranih igara 2016.
« u: Siječanj 19, 2016, 14:47:18 »
Call of Duty: Infinite Warfare - Utukao sam u kampanju skoro 11 sati, što je rekord za Call of Duty igre. Nakon Advanced Warfarea koji mi je do ove igre bio najbolji u žanru. Infinte Warfare je cijelo futurističko ratovanje odveo na potpuno novu razinu. Kao igra, jedno od najugodnijih iznenađenja godine. Ethan, Reyes i ostali suborci nisu likovi koje ću zaboraviti prilikom micanja igre s HDD-a, zapamtit će ih ovo gamersko srce. Kao što je slučaj sa svim FPS-ovima koje odigram, prilikom prvog pokretanja o igrama gotovo da neznam ništa osim settinga. Spojlam si minimalno ili nikako. Po jednom traileru vidio sam da bi igra mogla imat onu kvalitetu koju je imao Advanced Warfare, koji mi je ne samo najbolja COD igra, nego jedan od najboljih FPS igara koje sam ikada odigrao. Već po prvoj misiji, znao sam da je to to. Da COD ima još jedan dragulj u rukavu. A kako se klupko odmotavalo, vrijeme i misije prolazile, cijelokupna slika igre je bila sve lijepša i lijepša. I sada nakon odigrane igre, mogu samo reć da u ovih 10 sati nisam našao niti jednu jedinu zamjerku ovim devovima, koji su uspijeli napraviti ovaj futuristički masterpiece. Ono na što sam prvo opao i što je tokom cijele igre kod mene izazivalo jaw–dropping je kvaliteta produkcije. Dostojno najvećih hollywoodskih blockbustera, ova igra miriše i izgleda savršeno.  95/100

Call Of Duty: Modern Warfare Remastered - Na prvo spominjanje ovog remastera odmahnuo sam rukom i bio posve ravnodušan. No dok sam čekao instalaciju Infinite Warfarea, isprobao sam ovaj remaster i ostao zatečen. Igra djeluje kao ista igra, ali to nije ista igra. U svakoj sekundi se vidi i osjeti kako se ovdje ne radi o grafičkom uljepšavanju, nego o igri koja je prošla facelifting po svim aktualnim grafičkim standardima. I da nisam igrao COD 4 kada je izašao, za ovu igru bi mislio da je upravo sada izašla. Osim predivnih vizuala, igra je i po audiu dobila velike promjene. Zvuci oružja sada su puno bolji, ma nema segmenta u igri valjda da nije podignut na veći nivo. Micanje crosshaira, podrška za gamepad samo su neke od najvažnijih promjena koje su me prikovale da kampanju prođem u jednom popodnevu, po neznam koji put, ali ovaj put sa potpuno drugim doživljajima. Gotovo da sam imao jedna feeling onome iz 2007 kada sam prvi put pokrenuo i prešao igru. Sada bih vrlo rado htio remaster preostala dva naslova u trilogiji. 90/100


Deus Ex: Mankind Divided - Igra mi je genijalna i bogami - baš to sam tražil! Došlo mi je odmah da krenem NG+, jer igra i ja to zaslužujemo. To ja zovem pravim gaming snošajem. Ona Alex Vega! E ta pička! Zašto nije gola i zašto ima toliko odjeće na sebi? Još pazi - ima cloak! Deeeee beži dev. Mogao sam imao nutella horny time. Ovak mogu sam zamolit nekog i platit fotošop žene iz igrice. Likovi u igri su mi taman dobri da ih nekak popamtim, a da nije preveč fokus na njima. Maksimalno sam kroz igru ganjal sve moguće mailove, alternativne puteve, sakupljanja i crafting razno raznih stvari. Al od svih odličnih stvari, na kraju me najviše oduševilo napucavanje koje je u ovakvoj igri, sekundarna, ali opet jako bitna pojava. U HR-u je to dosta bilo traljavo i zanemareno. Ovdje je to Č/10; bravo Nixxes, bravo Eidos, bravo SE. Baš igra po mom guštu. Malo slikica mojih iz igre i video kak kaj Švarci jebem mame. 96/100

DiRT Rally - Već u uvodu same recenzije spomenuli smo kako je igra "Kombinacija dobre grafike, količine sadržaja, odličnog zvuka, osjećaja vožnje, podrške za simracere u širokom smislu te riječi, sve to zajedno izmiksano daje jedan izvrstan i žestok koktel, a jednom kad ga probaš jednostavno želiš još! " kako bi rekao moj kolega the_prodigy, a ja se slažem s njime. Recenzija je dosta kasnila, malo zbog tehničkih poteškoća, no najviše kako bi zaokružili potpuni proizvod kada svi updatei izađu i kada sav dodatan sadržaj bude u igri. Obojica smo isto tako došli do zaključka, da je Codemasters morao izbaciti još sadržaja za ovu igru, kako bi ju održao živom i dalje zanimljivom, jer iako je igra već vani gotovo dvije godine, njezina kvaliteta zahtjeva još sadržaja, da bude još bolja i još bogatija. Moramo priznat da smo malo i razočarani, da još nisu ubacili barem dvije rally nacije, kako bi razbili tu neku manjkavost koja stvara dojam zasićenosti. Što se nas tiče, nastavak ove igre netreba biti blizu, ali neka se ubaci još dodatnog sadržaja, ionako imamo provjeren proizvod koje virtualne rally fanatike zadovoljava po većini standarda.  92/100

Far Cry 4 Complete Edition - Utukao više od 100 sati u ovu igretinu. Doduše dva puta sam došao do 50% igre, pa izgubio save. Igra je 100% kompletirana sa svim mogućim sidequestovima i side misijama. Prirasla mi srcu mnogo i smatram je boljom od predhodnika. Za tu razliku "bolje" krivim Sangri-La i Himaja misije, kao i fantastičnu atmosferu koju igra ima, kulne sporedne likove te cijelu priču oko Ghale dinastije. Gameplay mehanika među najboljim u žanru. DLC "Valley of the Yetis" stvarno je nešto posebno. 95/100

FIFA 16 - Taman ove godine mislio preskočit nogomet uz toliko igara na pladnju i oni odluče napraviti najbolju FIFU ikad. Ništa nije revolucionarno, ali je igra na jako puno segmenata evoluirala i na tome im se divim. Grafički skok je vidljiv, no razloga za brigu i za poboljšanje definitivno ima u protivničkoj igri i gradnji napada AI-a koji cijelo vrijeme igra "tikataku". Isto tako i nesrazmjer težina jest nekad vrlo čudan. No sve u svemu, najbolja FIFA igra dosada. 87/100

NBA 2K17 - Kao veliki ljubitelj i poznavatelj NBA 2K serijala moram reći da i dalje ova igra uspijeva iz godine u godinu evoluirati te ponuditi mnogo novina u raznim segmentima, da svaku novu igru možemo proglasiti boljom od predhodnika. Developeri iz 2K Sportsa trude se uvući vas u atmosferu NBA ludila već toliko godina da samo čekamo naslov koji će zbog iznimne vizualne prezentacije prestati biti jednostavno igra te će te uspjeti čak nekoga i prevariti da se radi o NBA prijenostu stvarne utakmice. Briga za detalje je svakom novom godinom, svakim novim izdanjem izvan svake pameti. Novi potezi, novi driblinzi, nove prezentacije, novi vizuali i statistike – ma izvan svake pameti je i ovo najbrajanje. Ono što je bitno kad pričamo o tim novitetima jest to da imate osjećaj da igrate potpuno novu igru, što nije mala stvar kada spomenem da sam u prošla dva naslova ugurao više od 600 sati.  90/100

Rise of the Tomb Raider - Novi Tomb Raider, iliti Rise of the Tomb Raider je daleko najbolja igra u serijalu, najbolja akcijska avantura koju sam igrao u životu (dajem šansu Drakeu da bude bolji ofc), a sigurno i legitimni kandidat da uđe u moji pet najboljih igara ikad. Ovaj nastavak je sve ono najbolje što može ponuditi tako snažan brend poput Tomb Raidera. Ja kao VELIKI TR fan, ovo smatram  vrhom piramide TR igara pa postavljam pitanje; kako napravit sljedeći nastavak jedno dobrom ili boljom igrom. Ukoliko to uspiju, nitko sretniji od mene. 96/100

Titanfall 2 - Pri pokretanju kampanje, da budem iskren, prvih sat i pol vremena nisam bio nimalo oduševljen, štoviše imao sam cijelo vrijeme feeling da ne kužim u čemu je uopće stvar. A onda se desila; ta genijalna misija. Zapravo već misija prije mi je sjela kao budali šamar i pomalo me zainteresirala za kampanju i cijelu priču oko nje. Ali "Effect and Cause" je jedna od najboljih i najoriginalnijih misija ikad u FPS žanru. S time da od tada pa zapravo do kraja igre, čekale su me fantastične misije i trenuci, koji su me natjerali da odmah po završetku igre startam ponovo kampanju, koliko je genijalna. AI je zadovoljavajuć, bilo da se radi o ljudima, spectrima, a pogotovo TITANIMA. Gameplay Titana, je vrhunski i prezabvan, najviše tome mi pridonosi 8 ili 10 loadouta, koju produbljuju gameplay mehaniku, zbog svojih unikatnih setova i opcija koje nudi. Atmosfera kao i grafika nisu najbolje ikad, no odrađuju svrhu. Igra u nekim trenucima, kako gameplayom tako i vizualno, neodoljivo podsjeća na Mirrors Edge, Portal, Half-Life i Halo igre i to sve na steroidima. Ne vidim ništa loše u možebitnom kopiranju tih igara, budući da igra u niti jednoj sekundi ne iskače iz svoje originalnosti i svog stila. 89/100

Wolfenstein: The Old Blood - Šta reći? Kratko i slatko. Dobro da nije prekratko, prešao sam ju za točno šest sati. Već sam ranije napomenuo da mi je ovaj reboot Wolfenstein serijala baš pun pogodak i da sam postao ogroman fan. Audiovizualna prezentacija mi je pun pogodak. Igra se vrti maksimalno glatko uz lijepe vizuale. Grafika nije top notch, ali mi jako paše taj old school design. Prezentacija priče i likova, kao i u The New Orderu, mi je za čistu desetku. Kao i The New Order; igra koja će se igrat na godišnjoj bazi. 90/100
« Zadnja izmjena: Prosinac 27, 2016, 07:59:16 od Cole™ »
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline blowfish

Odg: Lista odigranih igara 2016.
« Odgovori #1 u: Siječanj 19, 2016, 17:03:32 »
Igra  Ocjena             Dojam
Uncharted: Drake's Fortune   80/100Igrao sam je prvi puta i očekivao da mi se zbog starosti neće svidjeti, ali poprilično je dobro ostarjela. Vidi se da je prošlo desetak godina od izlaska, ali to ni malo ne umanjuje doživljaj.
Uncharted 2: Among Thieves   85/100Očigledan napredak u odnosu na jedinicu u svim segmentima. Bolja priča, bolje gameplay mehanike, bolje i raznovrsnije lokacije. Sjajna igra koja može posramiti i neke današnje AAA naslove.
Uncharted 3: Drake's Deception   70/100Drugi dio mi je očito previše nabio očekivanja i na kraju sam ostao pomalo razočaran. Ako igru gledam neovisno o prva dva nastavka, nije uopće loša, ali kao dio trilogije čini mi se da gotovo uopće nije napredovala.
Pro Evolution Soccer 2016   50/100Jako mi je teško sjela nakon nekoliko godina igranja Fife. Ima svojih čari, Konami cilja na realnost i to mi se sviđa. Ne sviđa mi se što zbog toga žrtvuju gameplay koji pati od tromosti i sporosti. Također, jedina stvar koja me zanima – online igranje – je izvedeno potpuno neprihvatljivo i loše. 
Fifa 16   70/100Iako mi je osobno i dalje miljama ispred PES-a, ne mogu reći da je ispunila očekivanja. Prošle godine su prešli na novi engine i zbog toga im nisam zamjerao neke stvari, a umjesto da ih godinu nakon toga poprave, usudio bih se reći da je još gore. Ima nemalo mana, ali i dalje je zabavna i zarazna.
Tomb Raider  70/100Iz nekog razloga nisam dovršio ovu igru kad sam je prvi put igrao. Tu pogrešku sam ispravio sad i spremio se za Larin povratak. Igra je vrlo dobra, u nekim segmentima čak i originalna što nisam očekivao. Priča nažalost nije jedan od tih segmenata, pogotovo kraj kojim su pokvarili ostatak igre. 
Heavy Rain  85/100Vrhunska igra sa vrhunskom pričom. Prezentacija priče kroz različite likove je pun pogodak, kao i utjecaj igrača na samu priču, likove, radnju. Alternativni završeci daju igri odličan replay value i definitivno ću je opet odigrati. Loše strane igre su nepotrebni QTE u nebitnim situacija, dosta neresponzivne kontrole i nekako prekratki rasplet priče.

« Zadnja izmjena: Ožujak 21, 2016, 09:53:21 od blowfish »
All work and no play makes Jack a dull boy.


Offline doktor1

Odg: Lista odigranih igara 2016.
« Odgovori #2 u: Siječanj 19, 2016, 18:09:53 »
The Park
Walking  simulator / psihološki horor
Jako kratka "igra" koja se pređe u dva sata.
Nalazimo se u ulozi žene po imenu Lorraine čiji sin pobjegne u Atlantic Island Park... Pada mrak i avantura počinje...
Nije me se posebno dojmila "igra". Par jump scareova i to je to. No po pitanju priče, lokacija i stanja uma naše protagonistice je igra je mnogo dublja. Na kraju sam se malo konzultiro sa internetom da usporedim moje viđenje stvari sa drugim vizijama.

The Blackwell Bundle
PnC avantura
Bundle od Wadjet Eye Games avantura koja sadrži Blackwell Legacy, Blackwell Unbound, Blackwell Convergence i Blackwell Deception. No uz njih sam prešo i posljednji nastavka u serijalu, (koji nije u tom bundleu) Blackwell Epiphany.
Vrhunska retro PnC avantura, (kao i sve njihove igre) gdje pratimo avanture Rose i Joeya, (osim u Unbound djelu gdje se vraćemo u ulogu tete od naše protagonistice). Iako sve igre imaju odličan voice acting i radnju, od Deception djela, a posebno sa zadnjim Epiphany naslovom zagonetke i sama produkcija/scenarij su mnogo kvalitetniji. Najslabija karika je Unbound koji je jako kratak. No za njega je Dave Gilbert, (tvorac) i priznao da je ubiti sastavljen od izbačenih retro scena Convergence naslova. Kraj serijala je vrhunski.

Oxenfree
Avantura koja se oslanja na jaku priču i likove
Totalno ludo i drugačije iskustvo nego išta šta sam igro! Igra je mješavnia Goonies i Poltergeist filmova te Kentucky Route Zero igre sa svojim efektima i dizajnom koji je predivan te uz fenomenalan voice acting i totalno drugačije funkcioniranje dijaloga, (prekidanje NPCa da nešto kažemo). Igra nije klasična avantura već primarno pratimo priču i likove koji su odlični, (npr diskusija između Rena, None, Jonasa i Alex u tornju je vrhunska). Kraj isto tako oduševljava i napravljen je tako da se odmah igru može igrat ispočetka, a pošto sam pročito da su neki dobili potpuno drugačiji kraj od mene sve je to još zanimljivije. Vrhunski naslov!

_________________________________________
zeleno - igra pređena do kraja  /  crveno - igra nije pređena do kraja

Offline bartul_9

Odg: Lista odigranih igara 2016.
« Odgovori #3 u: Siječanj 19, 2016, 18:36:27 »
Alan Wake PC Ukupan dojam nakon odigrane igre je dobar, gameplay mi je odlican, stvarno sam uzivao u napucavanju.Sta se tice same price nemogu rec da je losa, al jednostavno imam neki osjecaj prenatrpanosti svega, dosta tesko za popratit sve iako je kvalitetna i vrjedna nekog dobrog horor filma.Glavni lik mi je stvarno pogoden i tocno je onakav kakav treba bit.Sta mi se dosta svida (iako je igra ozbiljni horor) je to sta su dodali totalno lude (neozbiljne) izjave ovih cudovista, npr. farmer proleti kroz vrata i zavice "There is 65 billion cows and pigs in the world" totalni show.Na kraju mogu reci da sam zadovoljan samom igrom, nije neko savrsenstvo al dosta dobra i kvalitetna igra. 84/100

Mass Effect PC Nakon zavrsetka prvog djela nemam nista drugo za reci nego da jedva cekam nastavit ovu sagu i zaigrat drugi dio.Prica je brutalno dobra, a najbolje od svega je razvitak price, od nicega do totalnog spektakla na kraju.Bas sam se povezao sa svim likovima pogotovo pred kraj kad sve doslovno eksplodira.Doslovno se osjecam kao dio Prstenove druzine u svemiru.Gameplay mi je odlican, napucavanja su vrhunski odmjerena, a djelovi sa roverom su mi savrseni, iako sam sumnjao da ce tako biti jer sam vidio dosta negativnih primjedbi u vezi voznje istoga.Veliki plus su izbori koji stvarno ostavljaju dojam da ste napravili veliku stvar odabravsi jedan od odgovora.Grafika je odlicna, stvarno nemam pregovora.Pravi svemirski spektakl! 92/100

Mass Effect 2 PC Svakako mi ulazi u top 10 igara ikad.Prica je stvarno odlicna, duboka i epska od pocetka do kraja.Svi likovi su brutalni kao i atmosfera koja prati kroz cjelu igru.Grafika je puno bolja i ugladenija od prvog djela i stvarno su dosta napredovali, to jest popravili su sve sta prije nije valjalo i doslovno napravili jednu od najboljih igara ikad.Gameplay je puno bolji i pristupacniji nego u prvom djelu, napucavanje i osjecaj napucavanja mi je bolji za 2 klase, jedno od naljepsih i najugodnijih napucavanja ikada.Ne svida mi se sto su smanjili ove RPG elemente, tako da mi sve ove nadogradnje nisu imale velikog smisla, ono prije mi se puno vise svidalo.Kao zakljucak nemam nista drugo za reci nego da jedva cekam odigrat treci dio i zakljucit ovu predivnu trilogiju. + Posljedna boss bitka mi je jedna od naboljih, najmocnijih i najbrutalnijih ikad. 98/100

Mass Effect 3 PC Odlicno zatvaranje trilogije.Ovaj dio mi je najdrazi jer je bilo najvise akcije, takoder su popravili neke probleme koji su me mucili u prijasnjim nastavcima poput loading-a.Napucavanje je jos bolje nego u drugom nastavku i moram reci kako sam uzivao, pogotovo u napucavanju sa Cerberus-ovcima.Zavrsetak koji sam dobio sam vise, manje i ocekivao.Svakako odlicna igra kao i cjelokupna trilogija.Epska prica, likovi i sve ostalo u igri ostavljaju bez daha. 99/100

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 3 Revolution PC Odlican vizualni stil i lagana Japanska atmosfera su me natjerali da uzivam, al prekratka glavna prica, malo sadrzaja i dosta problema sa optimizacijom su uskratili to uzivanje.Prva Naruto igra koju sam odigrao tako da nisam ni upoznat sa univerzumom previse, al uspio sam pohvatat neke osnove.Veliki minus je sto nemam kontroler pa sam pritiskao sve tipke na tipkovnici da prodem kroz bitku. 70/100

Batman: Arkham Asylum PC Drugi prelazak, jos uvjek vrhunska igra i po izgledu i po svemu ostalom.Uzivao sam u tucama kao i u stealth sekvencama, prica je jednostavna al odlicna, a najvise od svega mi se svida sta se sve dogada u ludnici.Nemoze bolje. 93/100

Batman: Arkham City PC Iako mi je prvi dio vise legao radi bolesne atmosfere koja je prevladavala u ludnici moram reci kako je nastavak jednako dobar, pa cak u nekim segmentima i bolji.Svida mi se ogroman otvoren svjet koji je ispunjen svime i svacim, dosta predivnih lokacija poput Joker-ovog sklonista i Wonderbilt tornja po kojem sam uzivao da se penjem su stvarno odlicno napravljeni, takoder ima jos podosta odlicnih lokacija i svaka je u najmanju ruku pamtljiva.Veliki plus je uvodenje dva dodatna lika sa kojima mozemo igrat, i kada promjenim Batmana za nekoga od njih stvarno imam osjecaj kao da igram drugu igru.Najvise sam uzivao u stealth sekvencama gdje sam rjesavao protivnike jednog po jednog.Cjelo suljanje je dosta izazovno, a pritom atmosfera i razgovor izmedu protivnika stvarno kidaju i odvode cjelu stvar na novi level.Nedostaju mi najvise sitnice poput onih kazeta iz Asyluma koje su nas upoznavale sa protivnicima i od kojih mi se ledila krv u zilama.Prica je jednostavna al ucinkovita kakva i treba bit, nije onako bolesno kao u prvom djelu, al radi svih ostalih pluseva koje igra donosi ide ova ocjena. 95/100

Skyrim PC Igra koje me odusevila od prvog trenutka kad sam usao u nju, pa izradio svoga lika i krenuo u pustolovinu puno raznih uspona, padova, zavjera, krada, ubojstava i svega ostaloga.Prije svega moram spomenut atmosferu koja je jebeno brutalna, od snjegom obavijenih vrhova planina, do beskonacnih pasnjaka popunjenih divovima, mamutima i razno raznim magicnim stvorenjima, znaci doslovno sve kida.Konstanta epska muzika svira, dual handed warhammer u rukama i cjeli Skyrim ispred mene za istrazivat.Znaci ja sam doslovno uzivao i uzivam u svakom trenutku provedenom u tom svjetu.Igra ima bugova i nekih propusta koji su meni totalno nebitni.Prica mi je prepreodlicna, dozivio sam bezbroj iznenadenja, budenja u sobi, odvodenja tamo i vamo, igra me doslovno uvjek uspjela necim iznenadit.Borba mi je odlicna, bas kakva i treba bit.Igrao sam na normal i vecinom je sve lagano, iako sam u par navrata nabasao na neko cudoviste koje sam mogao sredit tek sa puno vecim levelom i boljom opremom.Stavrno nemam rjeci za ovu igru, za sve ljubitelje LOTR-a i slicnih svjetova ovo je ispunjenje svih snova! 99/100

Hotline Miami PC Odlicna brza igra sa vrhunskim settingom i tonom zabave.Svira bolesna muzika, bezbroj pokusaj i umorstava, a u svakom uzivam malo vise nego u prethodnom.Vrhunska igra za ubit sat vremena kad neznate sta sa sobom. 91/100

LEGO Lord of the Rings PC Prva Lego igra koju sam odigrao i moram priznat kako me odusevila.Jednostavna, smjesna, zabavna, sta vam vise treba? Odlican i stvarno prejednostavan gameplay i brdo humora! 88/100

Assassins Creed Syndicate PS4 Brutalno dobra igra, odlicna grafika i vizualni stil.Ulice Londona(koji je ogroman) izgledaju savrseno, svaka zgrada i ulicica je detaljno napravljena i stvarno je bio uzitak prolazit njima.Muzika je odlicna i moram je spomenut jer mi je cudo pasala.Voznje kocija, borba, penjanje po zgradama je sve odlicno napravljeno, jednostavno al jako zabavno.Prica i glavni likovi rulaju, pogotovo slatka Evie u koju sam bio zaljubljen od pocetka.Igra mi se stvarno svidjela i iznenadila me u svakom pogledu, ulozio sam dobirih 25,30 sati i jos se mislim vratit natrag i dovrsit je 100% 97/100

Uncharted Drakes Fortune PS4 Odlicna igra, cekao sam je odigrat od kad je izasla.Veliki sam obozavatelj Indiane Jonesa, a ovo je najblize njemu u videoigrama.Prica brutalna od samog pocetka, jednostavna, al ipak ima nesto u njoj i u glavnim likovima sta vas tjera da ih zavolite i zapamite za zivota.Predivne lokacije(iako ih nije bilo previse), grafika iako zastarjela izgleda dobro radi ljepih lokacija.Prica me je ostavila u cudu sve do polovice igre, a onda sam dobio onaj show kojem sam se nadao, stvarno odlicno.Gameplay jako dobar, napucavanje dobro.Odlicna igra i uvod u sljedece nastavke.  94/100

Uncharted Among Thieves PS4 Drugi dio mi je manje zanimljiv nego prvi dio, iako jos uvjek dobra i pamtljiva prica i igra, jednostavno moram priznat kako mi je prvi dio bio drazi.Lokacije su stvarno detaljne i predivne, zagonetke jednstavne al zanimljive, glavni negativac mi je bio bezvezan, falio mi je Sully.   89/100


Trenutno se igra:
Watch Dogs , Uncharted Drakes Deception
« Zadnja izmjena: Svibanj 03, 2016, 22:17:44 od bartul_9 »
Acer Aspire VX15 15,6"/ Intel i5 7300hq 2.5, 3.5 turbo, GTX 1050Ti 4Gb, 12Gb ddr4 ram, 256Gb SSD, 1000Gb HDD /// Hama Gaming "URAGE MMORPG" gaming mouse, Sony Pulse Elite 7.1 Headset, X360 controller