Autor Tema: Call of Duty Infinite Warfare  (Posjeta: 29495 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline blowfish

Odg: Call of Duty Infinite Warfare
« Odgovori #30 u: Svibanj 04, 2016, 15:28:36 »
Trigger koji je binarni - ili pucaš ili ne pucaš. Ako ti držiš trigger na pola, automatska puška će i dalje pucati rafalno i imati isti RPM. Osim ako staviš na burst, ali u tom slučaju je opet sve regulirano u igri i sve to možeš na mišu. Što se brzine kretanja tiče, tu imaš veću kontrolu sa gamepadom, ali budi sad iskren pa probaj reći da 99% većinu vremena ne sprintaš u shooterima? Osim dok si u stealthu, ali manualno kontroliranje kretanja u čučnju je teže nego automatski. Žrtvovao bih kontrolu kretanja za kontrolu nišanjenja any day of the week. Da ti je draže kužim i tko sam ja da ti soli pamet s čime da igraš, ali da je realno tipkovnica/miš bolja kombinacija u ovakvim igrama - no doubt. Okej je igrati na konzoli jer tamo svi igraju na gamepadu, ali da uđeš u multiplayer na kompu sa gamepadom, vagina biti imala promjer kratera koliko bi te...
All work and no play makes Jack a dull boy.


Offline Luckyluke

Odg: Call of Duty Infinite Warfare
« Odgovori #31 u: Svibanj 04, 2016, 15:38:28 »
Ma dajte, kakav vas gamepad jebo za FPS ? To je forsiranje počelo s pojavom PS3-a. Tko je prije toga uopće posmatrao igrati s gamepadom nešto s puškama ? Obična glupost. Nit si precizniji, nit brži nit išta. Jedino neka "udobnost". Napravi mi sa gamepadom okret za 180° brže s njime nego mišom i skidam ti kapu. Ok je gamepad za sportske, platformere, arkade i ta sranja.. ali za FPS-ove NE NE i NE !!

Offline Thergothon

Odg: Call of Duty Infinite Warfare
« Odgovori #32 u: Svibanj 04, 2016, 15:55:11 »
Ma dajte, kakav vas gamepad jebo za FPS ? To je forsiranje počelo s pojavom PS3-a.

Krivo, standardni način kontrole s dvije analogne gljive kakav se danas koristi je bio prisutan još na PS1, ali ne u svim igrama, na PS2 je postao standard.
Da ne govorim koliko je FPS-a izašlo za konzole prije pojave PS3 i X360. Prvi Halo i prvi Xbox su samo popularizirali mrežno napucavanje na konzolama.

Offline Cole™

Odg: Call of Duty Infinite Warfare
« Odgovori #33 u: Svibanj 04, 2016, 15:56:15 »
Ja imam 5 godina i ništa neznam na svijetu, znam samo reć mama, tata, avto. @Luckyluke nauči me životu molim te, jer očito sve radim krivo i ništa neznam.  kava1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Luckyluke

Odg: Call of Duty Infinite Warfare
« Odgovori #34 u: Svibanj 04, 2016, 16:17:35 »
@Thergothon, moguće da si u pravu ali prije PS3 nitko ozbiljne FPS igre nije radio za konzole, već za PC. S pojavom PS3 to se pravilo nekako promjenilo i više se guralo to.

@Cole, jebe mi se s čim igraš, da oprostiš na izrazu. Spoji si džojstik za avione i s njima igraj FPS-e, ne interesira me. Samo sam rekao da mi je to forsiranje gamepada za FPS-a užasno odbojno.

Offline Thergothon

Odg: Call of Duty Infinite Warfare
« Odgovori #35 u: Svibanj 04, 2016, 16:27:06 »
U biti da, neke od najboljih igara FPS žanra nisu zaživjele na tadašnjim konzolama, ali prije bi to pripisao hardverskim ograničenjima.

Nema forsiranja, svi imamo slobodan izbor po tom pitanju. Prirodno je imati odbojnost prema nečemu s čim nemaš iskustva i loše ti ide.

Offline Cole™

Odg: Call of Duty Infinite Warfare
« Odgovori #36 u: Svibanj 04, 2016, 16:28:41 »
Forsiranje od strane koga bokte?
Jesi ti opal s marsa? Di si naletio u igri da ti je zabranjeno igrat s mišem?
Kontroler je opcionalan frajeru. I kao takav želim ga uvijek imat da mogu birat igrat s njime ili mišem.

Kak ti može bit odbojno nešto što je opcionalno i što nemoraš odabrat, nerazumijem prosvjetli me.
Ozbiljni FPS-ova je bilo puno prije PS3-a samo što ti to očito neznaš...

Killzone, 007: GoldeEye, Black itd.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline c0bra123

Odg: Call of Duty Infinite Warfare
« Odgovori #37 u: Svibanj 04, 2016, 16:29:36 »
Ah da, na ps1 sam igrao na yosticku Call of Duty(prva ratna igra mi pala na pamet), a to počelo od ps3 jaooooooooooo pa prešao Konzolu zajebo sam Sony-a.

Sad čekam kad će credits na ekranu iskočit. (trebao sam knjigu napisati ko onaj o brodu (Titanku) nešto godina prije nego što je udario u santu leda).

I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Offline ManTheRamparts

Odg: Call of Duty Infinite Warfare
« Odgovori #38 u: Svibanj 04, 2016, 16:41:43 »
Dobri, stari Kol of Djuti, odma posvadi ljude. ;D ;D



A onak na gamepad mi je bolje p00cati, ali jebeno mi je i na kb i mišonju, dok na Unrealu sidestepaš na mehaniki uffffffff!!!! Onda pak dok na Xboxovom kontroleru p00caš i trigger vibrira UFFFFFF!!!!

Moj tata je jači od tvojeg jer je mišićavi retard kme.

Vezano uz COD - nijedan nakon prvog mi nije bil nekaj posebno, ALI Black Ops, muerto confirmado online split screen ludilo s Thergothonom je bilo epic. cer1njo

Offline Praetorian

Odg: Call of Duty Infinite Warfare
« Odgovori #39 u: Svibanj 04, 2016, 17:17:19 »
Ove dve japanke il sta jesu se mogu igrat s mojim dojstikom  dsmoker

Inace i ja sam imao averziju prema FPS+gamepad kombinaciji, al kad sam se naviknuo ne mogu igrat s misem i tipkovnicom. Jednostavno mi to vise nije to, ovak mi je sve glade i ugodnije i veci mi uzitak tak igrat.

Offline Thergothon

Odg: Call of Duty Infinite Warfare
« Odgovori #40 u: Svibanj 04, 2016, 18:36:00 »
Ozbiljni FPS-ova je bilo puno prije PS3-a samo što ti to očito neznaš...

U to nema sumnje, lista bi bila dosta dugačka kad bi samo ekskluzive uzeli u obzir, a i većina stvari na PC-u su bili multiplatform naslovi. U prethodnom postu se referiram na doba PS1 i npr. neizlazak Unreal Tournamenta na njemu zbog hardverskih ograničenja, ali svejedno su ga kasnije portali na PS2, makar se taj port nije mogao mjeriti s onim na PC-u. To je ono ključno, PC je bila glavna razvojna platforma za FPS naslove i bilo je svakakvih okljaštrenih portova na konzolama jer su često skroz drugi timovi na njima radili i eksperimentirali tada još s kontrolama itd. Danas takvih drastičnih razlika nema.

Vezano uz COD - nijedan nakon prvog mi nije bil nekaj posebno, ALI Black Ops, muerto confirmado online split screen ludilo s Thergothonom je bilo epic. cer1njo

Jedno od dražih gaming iskustava koje se pamti doživotno cer1njo ave1

Ah da, na ps1 sam igrao na yosticku Call of Duty(prva ratna igra mi pala na pamet), a to počelo od ps3 jaooooooooooo pa prešao Konzolu zajebo sam Sony-a.

Sad čekam kad će credits na ekranu iskočit. (trebao sam knjigu napisati ko onaj o brodu (Titanku) nešto godina prije nego što je udario u santu leda).

Ništa ja tebe ne razumijem kume moj mili - YouTube

Offline c0bra123

Odg: Call of Duty Infinite Warfare
« Odgovori #41 u: Svibanj 05, 2016, 19:19:31 »

I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Offline Thergothon

Odg: Call of Duty Infinite Warfare
« Odgovori #42 u: Lipanj 14, 2016, 15:17:36 »

Offline Cole™

Odg: Call of Duty Infinite Warfare
« Odgovori #43 u: Lipanj 14, 2016, 20:30:49 »
Meni meh...
Kažem od svih tih novih futurističkih COD-ova, samo mi je Advanced Warfare sijeo.
Sve ostalo meh. A AW mi je ujedno i najbolji Call Of Duty.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Thergothon

Odg: Call of Duty Infinite Warfare
« Odgovori #44 u: Lipanj 14, 2016, 20:38:01 »
Nisam pratil nikakve novosti u vezi novog COD-a, tak da sam prvo pomislil da se radi o nekoj novoj igri, sve dok nije počelo pucanje.  cer1njo