Autor Tema: Call of Duty Infinite Warfare  (Posjeta: 29577 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline DogZy

Odg: Call of Duty Infinite Warfare
« Odgovori #60 u: Studeni 05, 2016, 20:16:10 »
Nego, samo me jedno intersuje kod Modern Warfare: Da 'li ima Promod?

U MWR-u gotovo sigurno nece biti Promoda jer su ljudi iz Ravena izjavili kako nece biti Mod toola. Velika steta jer je igra u ovakvom stanju nezanimljiva velikom dijelu svih koji su igrali kompetitivno u promodu. Dosta sitnih stvari u mapama i neke pokrete su izmijenili tako da je ovakva vanilla verzija kao stvorena za konzolase, kojima te stvari otpocetka ili nisu bile bitne ili nisu mogli iste i raditi na svojim konzolama.  A po govoru mojih suboraca koji vec igraju, i na temelju mali milijun odgledanih videa, trenutno stanje stvari nije najbolje. Kamperaj i svi igraju s M16 koji je prejak. Trebalo bi se promijeniti sto budu ljudi vise igrali i pootkljucavali druga oruzja i perkove.

Da mi je imati 3k kn.... cry1
« Zadnja izmjena: Studeni 05, 2016, 20:18:42 od DogZy »
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline doktor1

Odg: Call of Duty Infinite Warfare
« Odgovori #61 u: Studeni 05, 2016, 20:18:19 »
C/10 se vec razbacuje po interentu kako mu je dobra igra  cer1njo cer1njo ;D

 cer1njo cer1njo

Ali kada bi malo promjenili user interface!
Identično od dvojke ili četvorke; isti font, isti dizajn, iste boje...
Jel ima destrukcije ili je još COD 4 engine?

Offline bartul_9

Odg: Call of Duty Infinite Warfare
« Odgovori #62 u: Studeni 05, 2016, 20:21:52 »
Ima destrukcije, jos uvjek je isti izmrcvareni engine, al radi i dobro izgleda,i meni se iskreno svida.
Acer Aspire VX15 15,6"/ Intel i5 7300hq 2.5, 3.5 turbo, GTX 1050Ti 4Gb, 12Gb ddr4 ram, 256Gb SSD, 1000Gb HDD /// Hama Gaming "URAGE MMORPG" gaming mouse, Sony Pulse Elite 7.1 Headset, X360 controller


Offline Luckyluke

Odg: Call of Duty Infinite Warfare
« Odgovori #63 u: Studeni 05, 2016, 20:24:53 »
Znao sam da će zajebat s multiplayerom, ali niti me zanima to jer sam se naigrao toga za dva života. Ne vredi igrat dok te ekipa trola sa juggernautom i martyrdomom.
SP, međutim, nisam bar 5 godina igrao tak da će mi to sjest sam tak i to je jedino šta mi igra ulogu.

Offline doktor1

Odg: Call of Duty Infinite Warfare
« Odgovori #64 u: Studeni 05, 2016, 20:30:38 »
Ajd probat ću i ja SP...
Idem u Tortugu po igru...
Pazi se Čole!!

Offline c0bra123

Odg: Call of Duty Infinite Warfare
« Odgovori #65 u: Studeni 05, 2016, 20:35:11 »
U MWR-u gotovo sigurno nece biti Promoda jer su ljudi iz Ravena izjavili kako nece biti Mod toola. Velika steta jer je igra u ovakvom stanju nezanimljiva velikom dijelu svih koji su igrali kompetitivno u promodu. Dosta sitnih stvari u mapama i neke pokrete su izmijenili tako da je ovakva vanilla verzija kao stvorena za konzolase, kojima te stvari otpocetka ili nisu bile bitne ili nisu mogli iste i raditi na svojim konzolama.  A po govoru mojih suboraca koji vec igraju, i na temelju mali milijun odgledanih videa, trenutno stanje stvari nije najbolje. Kamperaj i svi igraju s M16 koji je prejak. Trebalo bi se promijeniti sto budu ljudi vise igrali i pootkljucavali druga oruzja i perkove.

Da mi je imati 3k kn.... cry1

Jedna velika šteta... Ajde bit će Search and Destroy, neće ni to bit loše kod HARD CORE.

Kupio bi igru, ako ću ovo moć ikako da igram znači sve minimalno i rezolucija, neće mi smetat jer nema hax-anja. I sad igram COD 4 Promod, na sve minimalno. :D

Camp živcira. Ova sad nova generacija igrača ne zna ništa drugo nego kampat i takvi su prvi na mapi... Čuo sam da će se stari igrači vratit poput Stevy-a, a sumljam da će se oni zadržat tu, ja se već naživcirao. XD

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk

« Zadnja izmjena: Studeni 05, 2016, 20:39:50 od c0bra123 »

I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Offline bartul_9

Odg: Call of Duty Infinite Warfare
« Odgovori #66 u: Studeni 05, 2016, 21:08:43 »
Ajde javljajte dojmove, ja imam osjecaj da cete se svi ugodno iznenadit.Kako cujem ovaj SP ima i nekakav hub world(ship), pa cak i nekakve side questove, a tu je i Jon Snow..
Acer Aspire VX15 15,6"/ Intel i5 7300hq 2.5, 3.5 turbo, GTX 1050Ti 4Gb, 12Gb ddr4 ram, 256Gb SSD, 1000Gb HDD /// Hama Gaming "URAGE MMORPG" gaming mouse, Sony Pulse Elite 7.1 Headset, X360 controller


Offline DogZy

Odg: Call of Duty Infinite Warfare
« Odgovori #67 u: Studeni 05, 2016, 21:11:13 »
Ozbiljno? O stevyju nisam cuo nista sigurno par godina... Kakva igracina. phantasy ce uskoro napraviti video u kojem ce biti svi poznatiji igraci i gdje su sada, mazarini je na ytu isto, neki su se prebacili na CS:GO za ostale nazalost nemam informacija.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline c0bra123

Odg: Call of Duty Infinite Warfare
« Odgovori #68 u: Studeni 05, 2016, 21:25:05 »
Pa tako sam čuo, a velika je vjerovatnost da će se vratit, davno su oni quit-ali. Garant su se poželjeli stare pucačine.
Da, neka ekipa tuče CS:GO a neki su se skroz povukli iz gaming-a. Ja očekujem neki video klip kako razbijaju u igri.
Velika većina njih nije baš "letila" po mapi, nego su imali tako jeben aim da je to bilo čudo za gledat.
Baš sam neki dan gledao Mazarini-a, pa spot na Crash mapi je dobio ime po njemu.  ;D

I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Offline DogZy

Odg: Call of Duty Infinite Warfare
« Odgovori #69 u: Studeni 05, 2016, 21:38:33 »
I stepenice na midu na Citystreetsu/Districtu, bar ih ja kao takve znam haha.
Ma to su bile posebne sorte igraca, i onda unutar njih razne sorte a svatko je bio genijalac. Svako malo kad mi dodje pa pogledam qlimaxa, stevyja, mazu, kathine videe... Ma joj, nostalgija.

S remasterom ce doci i novi i stari, prava mjesavina. Nadam se da ce se stari trgnuti i napraviti nesto od ovoga. Promod je zastarjeli koncept, sad je konzolaska esports scena najjaca i mislim da ce se to gledati kao sto smo mi gledali promodase, ako vec nije tako.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline c0bra123

Odg: Call of Duty Infinite Warfare
« Odgovori #70 u: Studeni 05, 2016, 22:48:35 »
E jbga, mi ih sad zovemo platforma stepenice, ono kad brže oćeš da kažeš.  cer1njo
A u biti svaka ekipa za neki "rijetki" spot ima "svoj" call, ono, kako si prvo čuo tako to zoveš.

Volio bi da stari igrači im pokažu kako se igra. Pa igrači novi ne znaju kuda treba se krećat, oni random odaju po mapi.
Nema njima nitko ravan.

Umjetnost ave1 ave1
! No longer available

I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Offline Cole™

Odg: Call of Duty Infinite Warfare
« Odgovori #71 u: Studeni 05, 2016, 23:46:24 »
Doktore, svršit ćeš na SP - Garantirano!  ave1

Neke stvari nisu viđene još u SP igrama.
A neke podsjećaju na Killzone 2 i Half Life 2...
Ova kampanja će se igrat na godišnjoj bazi idućih 20 godina.

  hug1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline doktor1

Odg: Call of Duty Infinite Warfare
« Odgovori #72 u: Studeni 05, 2016, 23:55:00 »
Čujem da baca malo na Killzone, a to sam uvijek htjeo odigrat...
Samo mi taj UI i čini mi se recoil od oružja djeluju užasno...
No ja sam uvijek za dobru priču / kampanju...

Offline doktor1

Odg: Call of Duty Infinite Warfare
« Odgovori #73 u: Studeni 06, 2016, 02:11:23 »
Kampanja djeluje top; voice acting i prezentacija je onako, Holywood...
Zvukovi oružja za sada vrhunski...
Sviđa mi se svemirski seting, meni je dopizdilo moderno ratovanje! Neka netko napravi pucačinu sa WW II tematikom sa današnjim hardverom...

Na apsolutno svim max postavkama igra mi zasada ima lock@75
Prezentacija je na nivou...
Ovo nisu cut scene, ovo je ingame prezentacija:







I btw, jel ovo prvi put u COD naslovu da nismo lebdeća puška sa dlanovima već lik ima tijelo?


Offline Cole™

Odg: Call of Duty Infinite Warfare
« Odgovori #74 u: Studeni 06, 2016, 09:52:16 »
Znao sam da ce ti biti vrh. Ethan <3333333
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB