Autor Tema: Ghost Recon: Future Soldier ili ZMIVU | Slatke muke Don Čoleona - Kolumna #2  (Posjeta: 3961 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Cole™

Ubisoft...

Ghost Recon: Future Soldier ili ZMIVU (zašto mrzim i volim Ubisoft).

 cer1njo  cer1njo  cer1njo

Fakat me živciraju, najviše zato što obožavam njihove igre...
Pazi sad ovo. Kupim ja kada je aktualan bio Ghost Recon: Future Soldier i nedugo poslije toga kupim preko jednog lika key za tu igru!
Igra u ranoj fazi Uplaya nije imala mogućnost reedimanja keya i ja reko, okej šta onda, u igri aktiviram key i to je to.



Ali ne! Glupi Ubisoft je tu opciju imao samo za Xbox konzolu, dok PC igrači su tu opciju dobili tek kroz zadnji update na kojeg se čekalo dosta...
I šta sad ja napravim? Skinem piratski DLC, tj fajlove i kada me u igri tražilo šifru, ja ju ukucam i radi jel.
I tako sam u to vrijeme igrao vrhunski DLC na pomalo čudan način...

I nakon nezz godinu, dvije pošto sam najveći fan te igre, ja odlučim ponovo igrat taj isti DLC, ali NEEEEEE!
Na internetu više ne postoji taj DLC ni u kojem obliku, povučen je totalno, tražio sam ga mjesecima i nigdje nisam našao.
Tada je na Uplay došao update koji omogućuje reedimanje serijal keyeva i van igre i u igri, ali on taj moj key nije priznao. I šta sada? Rekoh budem kupio DLC opet šta sad, jebiga...

Ali jebeno NEEEEEEEEEEE!
DLC više nema ni u jebenoj prodaji. Pazi, koliko je teško generirat nove keyeve i stavit na server nove downloadeve?
Smijeh! I više nikad nisam bio u mogućnosti kupit taj DLC. Do danas.

Danas sam odlučio preko Steama na velikom popustu ugrabit ponovo igru (pazi jebeno!!! po drugi puta - mazohizam čole!

Kaj ću? Tolko volim igru, jebemise. Igram ju na godišnjoj bazi i prešao sam tih 20 sati igre već 8 puta.
Skida Steam igru i skine je, 16 gb, pali se Uplay i rekoh sada bum igrao i skida i Uplay 16 gb igre. Pa ko je tu lud?
Očito ja. :)
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline bartul_9

Hahaahah majko bozja, osisali su te kao ovcu.

Merino Colina vuna.
Acer Aspire VX15 15,6"/ Intel i5 7300hq 2.5, 3.5 turbo, GTX 1050Ti 4Gb, 12Gb ddr4 ram, 256Gb SSD, 1000Gb HDD /// Hama Gaming "URAGE MMORPG" gaming mouse, Sony Pulse Elite 7.1 Headset, X360 controller


Offline c0bra123

hahahahah ćoooleee ti si lud! cer1njo Ubisoft je žešći troller.

I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Offline bartul_9

Da ne otvaram novu temu napisat cu tu.

Slatke muke Don Bartoleona:

Cjeli zivot od kada znam za igre(ajde nije bas od kad znam za igre, al odkad sam cuo za online igranje) sanjam o tome da igram neku igru(FPS) u co-opu sa prijateljima i da koristimo mikrofone.Znaci da se uzivimo, pricamo jedni sa drugima, igramo protiv neke druge ekipe itd. al nazalost jos nikad nisam to dozivio.Svi su nezainteresirani, uopce se ne druzimo ko oni ludaci sta igraju WOW pa neka ekipa pegla danima.Cjeli zivot mi je bio san dozivjet nesto slicno.Al nazalost jos uvjek nista od toga.

Kad sam prvi put dobio internet(majka je kupila Tele2 stick sa 50mb, platila ga 100kn, tamo 2007.) prvo sta sam napravio je da sam instalirao Fear MP i zaigrao 1,2 online meca, sa puno laga itd. al sam bacio online mec.Joj kako sam sretan bio i kako sam se tada dobro osjecao.

Kasnije sam sa ekipom iz sela slozio klan u COD 2 MP, igrali smo na Bitangama, zvali se EKSTAZA, a ja sam bio Ecstasy.Ostala ekipa je bila Marihuana, LSD, Speed, Cocain itd..Nismo tada ni znali sta je to, al eto ja sam dao ime klanu i predlozio pa je tako ostalo.Al nazalost opet niko nije imao mikrofon, pola nas je imalo uzasan PCi net, pa smo se mucili da normalno igramo, itd. Bilo je dobro al daleko od savrsenog, al bio sam sretan.


Sada imam prakticki sve, PS4, dobre sluse sa mikrofonom i dobar net, al nemam sa kime igrat nesto online i pricat, planirat itd...a da budem iskren nepada mi napamet ni neka igra osim Divisiona koju bi mogao igrat na taj nacin na PS4.

Odlucio sam kupit novi PC cim prije, instalirat ARMU, Squad i slicne igre i peglat do mile volje i jedva cekam dan kad cu to sve imat, nac pravu ekipu i peglat do iznemoglosti.
Acer Aspire VX15 15,6"/ Intel i5 7300hq 2.5, 3.5 turbo, GTX 1050Ti 4Gb, 12Gb ddr4 ram, 256Gb SSD, 1000Gb HDD /// Hama Gaming "URAGE MMORPG" gaming mouse, Sony Pulse Elite 7.1 Headset, X360 controller


Offline Nexus

Zašto misliš da ćeš naći ekipu za igranje, ako uzmeš PC?
PSN ID lista PS4 vlasnika! (pogledati prvi post)

Eto ti hrpa PSN nickova...dodaj ekipu i gledaj što igraju.
Mislim pa uvijek ćeš nekoga naći ko igra COD, Overwatch, BF4, SW:B itd.