Autor Tema: Resident Evil 6  (Posjeta: 23533 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Praetorian

Odg: Resident Evil 6
« Odgovori #60 u: Travanj 05, 2012, 13:53:45 »
Meni je 5 dobra, sigruno nije na razini s prijašnjim ali meni uopće nije loša, dapače.

Offline Thergothon

Odg: Resident Evil 6
« Odgovori #61 u: Travanj 11, 2012, 00:15:56 »
2.10.2012.
A kak bi to bilo bez Wesker-a, ovaj puta juniora  kava1

Resident Evil 6 Trailer from Captivate 2012

Offline Jack-Darkman

Odg: Resident Evil 6
« Odgovori #62 u: Travanj 11, 2012, 18:51:54 »
A dobro sad... trailer je vrh  ave1 Igru ću ubost odma čim dođe za X-box.

Dakle Wesker umire u petom dijelu?

Jedino se moram naviknut na tu brzu radnju i kretanje te snalaženje, jer ti moderni nastavci nisu kao klasici.
« Zadnja izmjena: Travanj 11, 2012, 18:53:27 od Jack-Darkman »

Offline ManTheRamparts

Odg: Resident Evil 6
« Odgovori #63 u: Travanj 12, 2012, 09:13:34 »
Ovo se uzima.

Nego, 51. sekunda - je to Nemesis? Brijem da je - ovo bu ludnica od igre!  ave1

Offline Thergothon

Odg: Resident Evil 6
« Odgovori #64 u: Travanj 12, 2012, 17:54:12 »
Izgleda da je ili neka moderna genetski modificirana verzija Nemesisa.

@Jack

Offline Jack-Darkman

Odg: Resident Evil 6
« Odgovori #65 u: Travanj 12, 2012, 18:42:46 »
A dobro sad, mislio sa sad zauvjek  cer1njo

Offline Thergothon


Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Resident Evil 6
« Odgovori #67 u: Lipanj 04, 2012, 22:44:47 »
Nije stari Resi, no to odavno znamo da neće biti, ali izgleda dobro
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Thergothon

« Zadnja izmjena: Lipanj 25, 2012, 15:36:55 od Thergothon »

Offline Kole

Odg: Resident Evil 6
« Odgovori #69 u: Srpanj 03, 2012, 14:04:08 »
Demo ekskluzivno dostupan za x360 te za PS3 5.Rujna.

Novi gameplay.
RESIDENT EVIL 6 - Leon Gameplay - METRO/SUBWAY - Capcom Summer Jam

Offline Thergothon

Odg: Resident Evil 6
« Odgovori #70 u: Srpanj 04, 2012, 14:58:48 »
Nabavio sam danas demo za X360  sm1jeh
Kasnije javim dojmove...

Offline Thergothon

Odg: Resident Evil 6
« Odgovori #71 u: Srpanj 05, 2012, 00:45:26 »
Dostupna su 3 lika (Leon, Chris I Jake) tj. 3 zasebne kampanje.
U demoju svaka traje oko 20 minuta i ima ponesto za svakoga.
Uz gore spomenuta glavna 3 lika postoje i partneri koje vodi AI ili vas frend u co-opu.
HUD je dozivio neke promjene kao i inventory, po prvi puta je prisutna blaga automatska regeneracija zdravlja i mogucnost hodanja i pucanja u isto vrijeme. Ima i nekih novih poteza koji se svode na spektakularno zakucavanje neprijatelja i dodge u Max Payne stilu samo bez usporavanja vremena.

Isao sam po redu i Leonova kampanja me na prvu odusevila. Mracno, sporo, a u pozadini bljeskovi grmaljivine koja obasjava prostorije. Super atmosfera koju kvari neprestano brbljanje vase partnerice. Malo metaka u pistolju i sve podsjeca na dobra stara vremena. Chrisova je pak totalna suprotnost, puno municije napucavanje nekih hibrida koji su sposobni i pucati i uzasno podsjeca na peticu samo sto je mrak prisutan. Nije me odusevilo i imam osjecaj da je samo napucavanje bilo kvalitetnije u petici. Headshoti su nekako beskrvni, kao i nestajanje leseva koji kao da izgore i pretvore se u paru cim prime zadnji smrtonosni hitac.
U pocetku je malo cudna kamera dok zumirate tj. stisnete tipku za aim, lik zauzima skoro pol ekrana i dok imate ispred sebe brzeg neprujatelja malo je nepregledno, ali privikne se covjek brzo.

Zadnji je Jake i vjerojatno vec pretpostavljate da ovdje ima najvise akcije. Neki mutant nalik na Nemesisa vas proganja od samog pocetka i na kraju dodje do mini boss borbe protiv njega. Nekako neorginalno i vec vidjeno kroz serijal. Gomila crvenih bacvi po prostoriji i trebate ga samo namamiti da prolazi pokraj njih i u pravi tren pucati u njih.
Citav level dizajn mi se ne svidja pretjerano, imam osjecaj kao da prolazim kroz ista podrucja kao u petici samo je prisutan mrak i drukcije teksture prevucene preko svega.

Nisam ocekivao povratak korijenima, ali sam ocekivao neki napredak u odnosu na peticu. Toga jednostavno nema i odigrat ce se samo zbog price posto sam zavrsio sve prethodne u serijalu. Uopce ne sumnjam u visoke ocjene, ali ja osobno nisam zadovoljan i demo mi je za 75% Dojam mozda popravi igra u cjelini zbog price, kampanja razlicitog tempa i trajnosti.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Resident Evil 6
« Odgovori #72 u: Srpanj 05, 2012, 01:36:02 »
Ja zbog ovog svega što si rekao baš vjerjem da će biti dobra. Naglasak na zadnju rečenicu, dvije. A koliko vidim, bio sam i u pravu kada sam rekao da će očito biti jedna kampanja akcijska (noviji Resi), a jedna u stilu starih, samo sam fulao nisam znao da će 3 bit. No ja sam nekako optimističan i vjerujem da će igra valjdati tj biti dobar spoj dvaju svijetova odn razdoblja Resident Evila
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Thergothon

Odg: Resident Evil 6
« Odgovori #73 u: Srpanj 05, 2012, 14:45:55 »
Ta zadnja recenica je samo moj blesavi optimizam i uzaludna nadanja  cer1njo
Kao sto rekoh, Leonova kampanja me odusevila samo na pocetku (znaci izdvojena je bas jedna sporija scena samo da nabrije old school fanove), a sve zavrsava animacijom koja nagovjestava masovni pokolj. A bilo je par gameplay demonstracija od prije gdje se vidi da je u prvom planu samo akcija sa svim likovima. Nek bude, ali daj onda odradi taj dio kako treba. Zombiji uopce nisu strasni, atmosfera je vecinom u banani, mracni TPS u kojem nema ni malo jeze. Kao sto vidis cekao sam noc da zaigram sa 5.1 headsetom i nema tu ni H od horrora.

Co-op tome jako pridonosi. Sjeti se npr. trojke tj. Nemesisa i odlicnih monologa i pratece pozadinske glazbe, kao i raznih zvukova koje proizvode zombiji u sporednoj ulicici dok izjedaju neki jadni les. Pa zatim pronalazak magnuma ili sacmarice i brutalno-socnog headshota, krvave fonatane i trzanje lesa na podu. Sve to uzasno utjece na atmosferu. Ovdje vecina zombija il kaj vec jesu nose puske i imas osjecaj kao da napucavas retarde koji nikad nisu culi za zaklon, a bonus je magicno isparavanje cim prime smrtonosni pogodak. Kao da koristim zapaljivu municiju.

Uopce ne sumnjam u neku kretensku teoriju kojom ce to objasniti, a znamo da se radi o ustedi dragocjenih resursa. Napucavanje je lose, zombiji i ti novi hibridi bjeze na sve strane ko muhe bez glave, automatska regeneracija. Udaranje nogama i dok se taj udarac izvrsava nitko od ostalih zombija te ne moze ostetiti itd. Igra za nove klince koji ocekuju co-op TPS u kojem ce se natjecati tko ce vise glava otkinuti. Napucavanje i detekcija je korak unazad, a zbilja mi nije jasno na koji nacin ako ides na cistokrvnu akciju.

Dio igre se odvija u istocnoj europi i kroz razne animacije se mogao cuti nas jezik ili od nasih susjeda, tipa: "Pusti me", "Dama ti je rekla da se nosis van" itd.  cer1njo

Mozda se nesto promijeni jer isto je i RE5 demo ostavio lose dojmove na mene, a kao cjelina mi je bio jako dobar bez obzira na akciju i odmak od klasinog survival pristupa.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Resident Evil 6
« Odgovori #74 u: Srpanj 05, 2012, 16:04:16 »
Mozda se nesto promijeni jer isto je i RE5 demo ostavio lose dojmove na mene, a kao cjelina mi je bio jako dobar bez obzira na akciju i odmak od klasinog survival pristupa.

ovo, to kažem i tome se nadam  shy1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.