Autor Tema: Resident Evil 6  (Posjeta: 23530 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Kole

Odg: Resident Evil 6
« Odgovori #75 u: Kolovoz 01, 2012, 21:23:47 »

Offline ManTheRamparts

Odg: Resident Evil 6
« Odgovori #76 u: Kolovoz 01, 2012, 21:24:34 »
Čujem da bu bilo cecki nutra.

Offline Thergothon

Odg: Resident Evil 6
« Odgovori #77 u: Kolovoz 01, 2012, 21:31:31 »
Agent Hunt mod mi se cini kao dobar dodatak, u stilu left4dead MP-a gdje drugi ljudi kontroliraju zombije, ali ovdje to rade tijekom SP kampanje i random igracu zagorcavaju zivot.

Offline domoALIVE

  • Alone on the Road
  • **
  • Postova: 88
  • Total likes: 0
  • "Frankly, my dear, I don't give a damn"
Odg: Resident Evil 6
« Odgovori #78 u: Kolovoz 08, 2012, 16:43:17 »

Offline Kole

Odg: Resident Evil 6
« Odgovori #79 u: Kolovoz 08, 2012, 16:44:36 »
Ja sam par puta odigrao RE i nije mi se svidio uopće. Pogotovo 5. Kut kamere je očajan, uopće se nemogu fokusirat.  fpalm1

Offline Praetorian

Odg: Resident Evil 6
« Odgovori #80 u: Kolovoz 08, 2012, 17:40:59 »
Istina čudna je kamera u RE5, lik je preblizu ekrana i sve je nekak tromo, ali kad se navikneš bude dobro.

Offline domoALIVE

  • Alone on the Road
  • **
  • Postova: 88
  • Total likes: 0
  • "Frankly, my dear, I don't give a damn"

Offline Jack-Darkman

Odg: Resident Evil 6
« Odgovori #82 u: Rujan 19, 2012, 22:32:01 »
..upravo skidam demo  kava1 ...

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Resident Evil 6
« Odgovori #83 u: Rujan 20, 2012, 10:54:55 »
Javi dojmove
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Montoya

Odg: Resident Evil 6
« Odgovori #84 u: Rujan 20, 2012, 12:16:53 »
Ja sam sinoć (oko ponoći xd) probal na Plejki i nimalo oduševljen.
Grafika je dosta dobra, zvuk tak tak (više prema loše), a sam gameplay mi je, ne znam...čudan!
Previše akcije i dosta otvorenih (i velikih) dijelova, likova općenito, to se meni nikak ne dopada u takvoj igri.

Igral sam kratko, to su onak prvi prvi dojmovi, no vjerojatno i zadnji - jer eventualno još jednom dam priliku demou.
Moja ljestvica je dignuta jako visoko, postoji samo par naslova koje me trenutno moru privući...
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Resident Evil 6
« Odgovori #85 u: Rujan 20, 2012, 12:36:08 »
A jesi igrao peticu, kakva ti je ona - jel možeš sa njom usporediti? Mislim, ovaj mali dio koji si probao
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Thergothon

Odg: Resident Evil 6
« Odgovori #86 u: Rujan 20, 2012, 12:41:01 »
Malo ubrzana i nesto mracnija petica s vise igrivih likova.
Odigrat ce se iako nisam odusevljen prema vidjenom u prvom i sada drugom demo-u.
Isti slucaj je i s peticom bio pa mi je na kraju igra jako dobro sjela. Survival horror je mrtav pa nisam ni ocekivao povratak korijenima.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Resident Evil 6
« Odgovori #87 u: Rujan 20, 2012, 12:57:21 »
Odigrat ce se iako nisam odusevljen prema vidjenom u prvom i sada drugom demo-u.
Isti slucaj je i s peticom bio pa mi je na kraju igra jako dobro sjela. Survival horror je mrtav pa nisam ni ocekivao povratak korijenima.

Točno ovo thumbs1

Zato sam i pitao, jer je petica već bila drugačija, odn nije hororac, ali mi je bila super igra, ako ju se gleda kako treba, a to je kao akcijsku igru malo mračnijeg tona a ne horror
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Thergothon

Odg: Resident Evil 6
« Odgovori #88 u: Rujan 20, 2012, 13:28:43 »
Veliki utjecaj ima i prica, pogotovo ako si fan serijala poput mene i znas svaki detalj.
Hvale se da ce kampanja biti ogromna i najdugotrajnija u serijalu. Mora biti i nesto dobro u svemu tome, barem s jednim likom.
Leonova mi se cini atmosfericna, barem ako je suditi prema prvom demo-u. Najveci minus mi je za sad sam gameplay u koji spada i genericko napucavanje. Mozda tek u cjelini dolazi do izrazaja zbog mogucnosti modificiranja i nadogradnje oruzja.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Resident Evil 6
« Odgovori #89 u: Rujan 20, 2012, 14:01:03 »
Ako se mene pita, već je četvorka bila ogroman odmak od serijala. Tj, i objektivno jest u smislu gameplaya, ali meni je i atmosferom i strahom. Igra mi je bila genijalna, vrhunska, tehnički nešto veličanstveno. Još sam imao sreće da sam ju igrao tada na najboljoj platformi na kojoj je izašla - GCN-u (Ps2 verzija je bila sakata verzija GCN verzije gdje je najviše zapravo patio zvuk, koji je i bitniji od grafike u takvoj igri, a o PC neću ni riječi - barem prije pojave svih modova, katastrofa), ali, straha je bilo malo. Zapravo jedini baš strašan dio mi je bio onaj otok na kraju jer me tek on podsjećao na prijašnje Resije, a sve prije toga - fenomenalno, ali slabo strašno. OK, petica je stvarno još toliko manje horror u odnosu na 4 koliko je 4 bio na prethodnike, ali hoću reći, četvorku još uvijek i ovi hejteri koji pljuju po petici priznaju kao pravi Resi, no realno i ona je bila skroz drugačija, te se samo vodim time - i 6 će biti zakon vjerojatno kao igra, a onaj najbolje ocijenjeni RE (4) ionako nije bio više klasični RE. Od njega su zapravo i krenule promjene, ne od petice. I jel to išta znači? Samo da nemamo više pravog horrora, ništa drugo. Velika stvar doduše, ali nije Resi jedini - i drugi su krenuli nizbrdo po tom pitanju.

A 6 mi se eto čini kao da će biti strašniji od petice po svim trailerima koje sam vidio (no puno ih i nisam jer Capcom previše spoila u njima), dakle, mislim da ne može biti loše

P.S.Offtopic je, i znam da sam ti već rekao (možda ne tebi direktno, no negdje sam pričao sjećam se), ali ako ikako možeš nabavi Gamecube ili Wii te Resident Evil remake za Gamecube i odigraj to. Kao takav fan Resija kakav si više puta na ovom forumu rekao da jesi, oduševio bi se. Meni do danas najbolja RE igra thumbs1
« Zadnja izmjena: Rujan 20, 2012, 14:29:37 od Shimmy »
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.