Autor Tema: Forza Horizon 3  (Posjeta: 95173 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline bartul_9

Odg: Forza Horizon 3
« Odgovori #60 u: Rujan 20, 2016, 22:46:04 »
Forza Horizon 3 Review "Buy, Wait for Sale, Rent, Never Touch?" - YouTube
Acer Aspire VX15 15,6"/ Intel i5 7300hq 2.5, 3.5 turbo, GTX 1050Ti 4Gb, 12Gb ddr4 ram, 256Gb SSD, 1000Gb HDD /// Hama Gaming "URAGE MMORPG" gaming mouse, Sony Pulse Elite 7.1 Headset, X360 controller


Offline Praetorian

Odg: Forza Horizon 3
« Odgovori #61 u: Rujan 21, 2016, 12:57:27 »
Jel ovo samo ima na W storeu?

Offline SuperVeloce

Odg: Forza Horizon 3
« Odgovori #62 u: Rujan 21, 2016, 12:59:43 »
Jel ovo samo ima na W storeu?

Da

Offline Praetorian

Odg: Forza Horizon 3
« Odgovori #63 u: Rujan 21, 2016, 13:03:23 »
ma nabijem ih...

Imam Origin, uplay, Steam, GOG sta mi jos nece trebat...al uzecu kad padne cijena, al nekak taj W store nam bas akcija bojim se da ce ova cijena bit 3 godine...

Offline SuperVeloce

Odg: Forza Horizon 3
« Odgovori #64 u: Rujan 21, 2016, 14:00:15 »
Ma teško je očekivati neku akciju u skorije vrijeme za FH3. Ali bit će dobrih cijena na G2A i sličnim stranicama, samo treba pratiti.

Offline blowfish

Odg: Forza Horizon 3
« Odgovori #65 u: Rujan 21, 2016, 14:24:55 »
Ima li ovo Denuvo?

Ja bih im bez problema dao lovu da je na Steamu, ali još jedna platforma mi je stvarno too much. Ako je crackaju kao Quantum Break, biti će super.
All work and no play makes Jack a dull boy.


Offline SuperVeloce

Odg: Forza Horizon 3
« Odgovori #66 u: Rujan 21, 2016, 17:05:02 »
Nema Denuvo. Ali igre su zaštičene samim Windowsom. Nemaš nikakv pristup fajlovima igre, a i vezani su za tvoj account. Zato su igre i ekskluzivne za win10 jer su integrisane sa njim. Sve funkcioniše kao i kod konzole.

Offline panisher20

Odg: Forza Horizon 3
« Odgovori #67 u: Rujan 23, 2016, 09:54:42 »
Nisam neki teksto pisac, al evo kratko u par crta.
Danas od 6:30 kako sam se probudio pa do jedno pola 9 sam imao cast igrat ovu fenomenalnu igru.
Prvo sto bih samo napomenuo je to da je zalosno da jedna ovakvu igra nije dobila najavu koja je to definitivno zasluzila naspram nekih koji su je dobili.

Dojmovi:
Plus:
- veliki izbor auti ( mada ih nema puno novih, žalosno je da iz forze u forzu stalno jedne te iste aute forsaju, dok tolko legendarnih auta leži u prašini)
- ogramna mapa ( mapa je stvarno ogromna, tolko toga ima za istrazit, malo sam sa bugijem sarao van glavnih cesta i ima prekrasnih mjesta, definitivno ce bit super slikica, tako da moderator otvori FH3 Photomode)
- zvuk ( standardno vrhunski i dalje)
- grafika ( apsolutno prekrasna, nema se kaj puno govorit, al po meni u top 3 najljepse openworld igre)
- auction house ( napokon se vratio, nisam stigao jos puno prckat po svemu, tako da nemogu puno o ovom djelu rec)
- gameplay ( odlican, sa dosta znakova arkade, ali kada se poiskljuce sve asistencije ova igra definitivno vuce simulaciji)
- kreiranje svog festivala
zasad je to to kaj mi pada na pamet i kaj sam prosao, ima tolko toga jos za otkrivat tako da ce bit jos osvrta kroz neko vrijeme

Minus:
minus dajem samom izboru auti koji se vrti stalno iz jedne forze u drugu i nema tolko puno noviteta, i mene osobno ti bugiji zivciraju, draze bi mi bilo da su ubacili vise japanaca u igru kojih po meni fali dosta u ovoj forzi, takoder nema VW ni Porschea
- customizacija - uveli su body kitove, al na odredene aute, nema svaki auto sto mi je krivo, tipa nissan 350z nema body kit, honda nsx nema body kit, dalje nisam stigao al vidim da fali. Ok mi je za ove hyper i super cars da nemaju, al auti koji su poznati po tuningu bi morali imat. takodjer sve standardni spojleri ko i u prijasnjim forzama su prisutni, dodane su neke nove felge.

To je to zasad od mene, igra jos mozda netko?

-

Offline SuperVeloce

Odg: Forza Horizon 3
« Odgovori #68 u: Rujan 23, 2016, 11:10:29 »
To je loše za kustomizaciju.
A dodali su 150 novih automobila u odnosu na FH2, a tek njih 9 su buggyi. Porsche će još zadugo dolaziti kao DLC od 20$, a šta se desilo sa VW to mi nije jasno.

Ja kupujem igru sredinom oktobra. Sada je FIFA na redu.

Offline hendrix

Odg: Forza Horizon 3
« Odgovori #69 u: Rujan 23, 2016, 11:35:13 »
Meni danas dolazi... najskuplja igra koju sam ikad platio I bolje joj je da bude vrhunska.. al po onom sta sam video do sad I probao na demu mi se jako svida. Sad neko vrijeme nema kupovine za mene jer sam uzeo ono sta sam naumio... Assetto Corsa, FH3, Fifa 17.
Ferrari''Company that produces dreams''

Offline panisher20

Odg: Forza Horizon 3
« Odgovori #70 u: Rujan 23, 2016, 11:37:42 »
Uzeo sam i ja Fifu17, vuce me NBA2k17 i Mafia 3, al to ce negjde u 12 mjesecu ic kao moguca solucija

Offline hendrix

Odg: Forza Horizon 3
« Odgovori #71 u: Rujan 23, 2016, 11:43:35 »
Jesi uzeo Ultimate? Nadam se da ce bit dobri auti I po mogucnosti noviji modeli.. fali I S klasa, RS3 I jos masu njih koje bi ja volio vidjet. Dosta mi je onih krtnija starih koje realno nemaju smisla niti bi trebale bit u igri. Ako ne, onda bacen novac.
Ferrari''Company that produces dreams''

Offline panisher20

Odg: Forza Horizon 3
« Odgovori #72 u: Rujan 23, 2016, 12:01:24 »
Ma da, uzeo sam odmah Ultimate da si skratim sve muke, dlc-ove ionako kupujem uvijek tako da mi se definitivno isplati.
Fali i meni dosta autiju al zadovoljit cu se i sa ovime jel ih ima stvarno dosta.
Fali mi više japanaca u igri.
Al ono kolko sam igrao mi se cini jako jako zanimljivo. Moram si jos uzet gold pretplatu da mogu online igrat

Offline hendrix

Odg: Forza Horizon 3
« Odgovori #73 u: Rujan 23, 2016, 12:15:19 »
Vec planiram neki car meeting.. pogotovo sad kad nam se mogu pridruzit decki s PC-ja... to bi bilo strava. Napravit neki nas Pink Wing ili Gumball 3000 s nalijepnicama koje sami odaberemo I sponzore I onda svaki auto mora imat svoj livery ali sa istim sponzorima. Pa ako je netko za, javite ovdje pa da to I ostvarimo. Puno je ideja, moglo bi bit interesantno CSR Festival is coming baby :)
Ferrari''Company that produces dreams''

Offline panisher20

Odg: Forza Horizon 3
« Odgovori #74 u: Rujan 23, 2016, 12:42:37 »
Ja sam uvijek za, napravimo Croosim team i svi koji smo foruma i ko je voljan neg se prijavi pa imamo meetinge i ostalo. meni je jedini problem da radi posla nemogu igrat preko dana, najvise po noci