Autor Tema: Death Stranding  (Posjeta: 23678 vremena)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Thergothon

Death Stranding
« u: Lipanj 14, 2016, 12:44:13 »
Reveal trailer za novu igru Hidea Kojime:

Kojima Productions' Death Stranding Reveal Trailer - E3 2016 - YouTube

Offline bartul_9

Odg: Death Stranding
« Odgovori #1 u: Lipanj 14, 2016, 14:27:04 »
Nesto jako mracno i atmosfericno.Jedva cekam vidjet vise detalja o ovome.
Acer Aspire VX15 15,6"/ Intel i5 7300hq 2.5, 3.5 turbo, GTX 1050Ti 4Gb, 12Gb ddr4 ram, 256Gb SSD, 1000Gb HDD /// Hama Gaming "URAGE MMORPG" gaming mouse, Sony Pulse Elite 7.1 Headset, X360 controller


Offline ManTheRamparts

Odg: Death Stranding
« Odgovori #2 u: Lipanj 14, 2016, 16:35:58 »

Offline Thergothon

Odg: Death Stranding
« Odgovori #3 u: Lipanj 14, 2016, 16:41:29 »
Sry al nemrem odoljeti  cer1njo cer1njo


Offline ManTheRamparts

Odg: Death Stranding
« Odgovori #4 u: Lipanj 14, 2016, 16:43:00 »
Klasika, Whale Whores. cer1njo

Offline bartul_9

Acer Aspire VX15 15,6"/ Intel i5 7300hq 2.5, 3.5 turbo, GTX 1050Ti 4Gb, 12Gb ddr4 ram, 256Gb SSD, 1000Gb HDD /// Hama Gaming "URAGE MMORPG" gaming mouse, Sony Pulse Elite 7.1 Headset, X360 controller


Offline Thergothon

Odg: Death Stranding
« Odgovori #6 u: Prosinac 14, 2016, 00:03:09 »
Sviđa mi se novi trailer, ali osim standardno dobrog Kojiminog režiranja i doze nadrealnog/mističnog/morbidnog, apsolutno ništa ne otkriva o igri.
Cijenim jako Kojimu i činjenica je da je ostavio neizbrisiv trag u gaming industriji i definirao neke stvari koje danas uzimam zdravo za gotovo, ali idolopoklonstvo koje vlada na našim i stranim forumima, pa čak i među renomiranim novinarima koji bi najradije na temelju novog trailera ili ekskluzivnog intervjua s Kojimom dali ocjenu 10/10 prije nego je igra izašla, mi je krajnje degutantno.

Kao i nepotrebno spominjanje Konamija u svakoj mogućoj temi koja ima veze s Kojimom. Daleko od toga da nisu smeće, ali realno, mogu navesti gomilu mana iz MGS5 koje su dizajnerski propust ili loša odluka Kojime i njegovog tima, ali Kojima je nepogrešivi genijalac i ajmo se svi njegovi fanovi praviti da je svemu kriv Konami. Kao što kaže njegov dežurni apostol del Toro na twiteru: #FUCK KONAMI  kava1

Siguran sam da kojima ima odlične ideje i viziju, nema razloga sumnjati u njegove sposobnosti, ali isto tako postoji mogućnost da zbog želje da se previše odmakne od MGS serijala ode u neke nedefinirane sfere koje svojom originalnošću mogu iznjedriti remek-djelo, ali i tek prosječan naslov kojeg će zadrti fanovi bez obzira na sve proglasiti najvećim dostignućem u gaming industriji, i to bez sumnje svih vremena.

I naravno, moje gnušanje nema veze s Kojimom, svaka mu čast na svemu, samo sa zadrtim fanovima na raznim forumima zbog kojih mi je bolno zalaziti u većinu tema koje imaju veze s Kojimom.

Offline Cole™

Odg: Death Stranding
« Odgovori #7 u: Prosinac 14, 2016, 00:15:10 »
Slažem se s napisanim.
Ako ikako ova igra bude početak nekog serijala koji će biti i sjena MGS-u, drago mi je da ću biti tu od početka.
Ne igranje MGS serijala najveća mi je gaming pogreška, a nažalost to se nikad neće ni ispraviti.

Teaseranje ove igre mi je vrlo vrlo zanimljivo.
Jedva čekam vidjet gameplay mehaniku i općenito njegov koncept i kako će ispast igra uopće.
Vidjet ćemo, nadam se najboljem.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline doktor1

Odg: Death Stranding
« Odgovori #8 u: Prosinac 14, 2016, 13:03:38 »
Po pitanju svemogućeg Kojime..
Svaki studio pa i djelatnik, (npr Chris Avelone) ima svoje fanove, ali stvarno šta se tiče njega to graniči sa lludilom! I ne, ne serem, takav je dojam kada čitaš forume i portale...

Ali tako je u mnogo slučajeva; samo treba pogledat novu temu na FFA forumu - "najbolje PS4 ekskluzive od ove godine" ili kako već...

Može meni tko šta hoće reć, ali zatucani PS fan je 4546468 puta gori od onog PC Master Race idiota! Dajem ruku u vatru da je tako!

Offline Praetorian

Odg: Death Stranding
« Odgovori #9 u: Prosinac 14, 2016, 13:13:53 »
Nemos ni s PS fanom ni PC fanom pricat objektivno rijetko se nade netko normalan. Mislim ja igram i na PC i PS4, i sta mi je bolje, a bolji mi je PC jer mi igre tamo bolje izgledaju i bolje rade. Ali PS imam radi ekskluziva koje su mi vrh.

Offline ManTheRamparts

Odg: Death Stranding
« Odgovori #10 u: Prosinac 14, 2016, 16:33:06 »
PS fenboji su najgora vrsta fenboj šljama od svih. Svi su brutalan cringe, ali PS fenboji su klasa iznad. Samo ak pogledaš Reboot ili FFA, užas, leglo takvih degenerika.

Offline doktor1

Odg: Death Stranding
« Odgovori #11 u: Prosinac 14, 2016, 16:35:43 »
Nemos ni s PS fanom ni PC fanom pricat objektivno rijetko se nade netko normalan.

PS zaluđenik je najgora sorta!! Zato sam davno presto komentirate te raotove po platformama!

Neki ne razumiju ni riječ ekskluziva!

Da se razumjemo, pod time ne mislim na PS korisnike, nego zaluđene morone....
Iste one koji će se ismijavat koliko AA naslova dolazi na PC platoformu, (šta je istina) te u isto vrijeme veličat AA naslove na PS platformi kao argument količine "ekskluziva"!
« Zadnja izmjena: Prosinac 14, 2016, 16:39:23 od doktor1 »

Offline Praetorian

Odg: Death Stranding
« Odgovori #12 u: Prosinac 14, 2016, 18:50:32 »
PS fenboji su najgora vrsta fenboj šljama od svih. Svi su brutalan cringe, ali PS fenboji su klasa iznad. Samo ak pogledaš Reboot ili FFA, užas, leglo takvih degenerika.

Reboot vise ne postoji samo Megatama i HDR  cer1njo cer1njo

Ja bi od ove igre volio neku akcijsku igru dobit, ne bi suljanje htio ovaj put. Nesto poput Shadow of Mordora

Offline Thergothon

Odg: Death Stranding
« Odgovori #13 u: Prosinac 14, 2016, 19:11:55 »
Svaki MGS naslov si mogao igrati i na Rambo način (na zadnjim težinama si bio prisiljen na stealth jer je totalni HC, barem je bio prije petice), pogledaj si samo popis oružja koje se pojavljuje u MGS 4 ili 5, totalno posrami bilo koji čistokrvni FPS po tom pitanju.

I iskreno se nadam da neće biti ništa slično tvojim željama.  ;D
Barem po pitanju osnovnih mehanika koje formiraju gameplay, a to hoće li biti akcija, čistokrvni stealth ili neki mix je najmanji problem.

Offline Cole™

Odg: Death Stranding
« Odgovori #14 u: Studeni 01, 2017, 13:00:13 »
Da, baš. Vjerojatno će kraj Death Strandinga bit da zapravo cijelo vrijeme igramo sa Snakeom.













 :D


JELI OVO MGS?????  ave1 ave1 ave1 ave1 ave1 ave1 ave1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB