Autor Tema: Resident Evil 7  (Posjeta: 21512 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline bartul_9

Odg: Resident Evil 7
« Odgovori #45 u: Siječanj 30, 2017, 18:58:10 »
Ja bi odigrao al znam da nebi 5 dana normalno spavao, pa neznam bas.
Acer Aspire VX15 15,6"/ Intel i5 7300hq 2.5, 3.5 turbo, GTX 1050Ti 4Gb, 12Gb ddr4 ram, 256Gb SSD, 1000Gb HDD /// Hama Gaming "URAGE MMORPG" gaming mouse, Sony Pulse Elite 7.1 Headset, X360 controller


Offline the_prodigy

Odg: Resident Evil 7
« Odgovori #46 u: Siječanj 30, 2017, 19:03:00 »
Ma cuj ove pipice
CASE: CORSAIR Carbide 400C ► CPU: INTEL Core i7 6700K 4.2 Ghz ► MBO: ASUS Z170 Pro Aura ► RAM: CORSAIR Vengeance LED 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward GTX 1080Ti 11GB Phoenix ► HDD: 2x WD Black 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 840 Basic 128GB ► POWER: CORSAIR RM750X ► PEDALS: Heusinkveld Pro 3-Set ► SHIFTER: Heusinkveld Sequential ► HANDBRAKE: Heusinkveld Loadcell Handbrake ►WHEEL BASE: OSW Direct Drive Mige10 ► RIMS: QSP Road 30cm, Fanatec F1 28cm, Fanatec Drift 32cm, Luisi Monte Carlo Vintage 36cm, Sparco P310 Custom 31cm ► MOTION SYSTEM: Simxperience 2DOF Custom ► TRIPLE SCREEN: 3x 42" Sony KDL42W705 ► VR HEADSET: HTC Vive ► SPEAKERS: Logitech Z906 5.1 ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

Offline doktor1

Odg: Resident Evil 7
« Odgovori #47 u: Siječanj 30, 2017, 19:08:54 »
Samo noću! Još do sada nisam imao slušalice... Popodne sam samo došao do Mir i atmosfera uz prezentaciju ubijaju. Kada se lik kreće ispred nas to izgleda fantastično! Večeras dva, tri sata sigurno...

Offline bartul_9

Odg: Resident Evil 7
« Odgovori #48 u: Siječanj 30, 2017, 19:11:58 »
Ma prestao sam gledat ikakve horrore i igrat takve igre. Mada moram priznat da mi je napeto odigrat nesto takvo, pogotovo po noci, al jednostavno nemogu.

Pogledao sam Vještica (2015) - IMDb sa slusama po noci i sljedeca tri dana nisam mogao spavat normalno, morao sam palit svjecu, a jedan dan sam cak sanjao jarca iz filma, ma bjezi, rekao sam neces vise..

Nema sanse da vise pogledam ili odigram ista strasno, samo me uznemiri, treba mi par dana da se oporavim.

Al slazem se, ako se igra ovo se treba igrat samo nocu, sa ugasenim svjetlima i slusama na glavi, tek onda je to prava atmosfera.
Acer Aspire VX15 15,6"/ Intel i5 7300hq 2.5, 3.5 turbo, GTX 1050Ti 4Gb, 12Gb ddr4 ram, 256Gb SSD, 1000Gb HDD /// Hama Gaming "URAGE MMORPG" gaming mouse, Sony Pulse Elite 7.1 Headset, X360 controller


Offline ManTheRamparts

Odg: Resident Evil 7
« Odgovori #49 u: Siječanj 30, 2017, 19:51:19 »
Ja sam sat vremena odigral, danas budem još lupil malo kasnije. Prva liga. thumbs1

Offline ManTheRamparts

Odg: Resident Evil 7
« Odgovori #50 u: Siječanj 30, 2017, 20:22:09 »
A ovaj intro, omg, predobro!

! No longer available


I ta tema:

! No longer available

Offline doktor1

Odg: Resident Evil 7
« Odgovori #51 u: Siječanj 30, 2017, 20:44:13 »
Štap nisi ti jako pljuv pljuv po igri....

Offline ManTheRamparts

Odg: Resident Evil 7
« Odgovori #52 u: Siječanj 30, 2017, 22:46:05 »
Pa iskreno, grafički nisam nekaj preoduševljen, a i kak najdeš pištolja ko da nosedive napravi atmosfera... Al i dalje je dobro, al mi više nije 10/10. cer1njo

Offline doktor1

Odg: Resident Evil 7
« Odgovori #53 u: Siječanj 30, 2017, 23:33:13 »
Odmah igram na Madhouse težini!

So I started a third playthrough, putting a few hours into Madhouse mode.

I'm actually feeling a little remorse at not incorporating experience with Madhouse mode into my views on the game so far. What Capcom has done with it is incredible. Sure it's infuriatingly brutal at times, but it has to be said that they put a lot of work into it. It both elevates the base experience to something new and subverts your expectations to wonderful effect. I've often wished RE would revisit the Director's Cut and Claire B/Leon B approach to remixing content, and those beautiful bastards at Capcom have gone and done just that. The entire game feels mysterious and new all over again. Enemy and item placement is totally re-arranged, and I can take nothing for granted. Jack isn't just a buffon idling around in corridors anymore, he's THE FUCKING NEMESIS. It's actually shockingly well revised and balanced meticulously. If the base game gave me that feeling of investigating the Spencer Mansion for the first time, Madhouse mode is akin to flipping RE2 discs for post-game scenarios. Fantastic.


- No checkpoints
- Can only save by using cassettes in cassette players, cassettes are limited and must be found
- Enemy placement changed
- Enemies are tougher, more alert, hit harder and move faster
- All item placement (including key items) changed
- Bigger reliance on coins and cages, with some being mandatory
____________

Atmosfera ubija; sav sam napet! A ZVUK, zvuk jebe mater!!

Grafički je jako dobra, teksture nisu nešto ali sama prezentacija i kretanje lika ubijaju!
Kada je Mia izašla iz kaveza, kada sam vidio kako njeno kretanje izgleda..... Neznam dali sam vidio bolje kretanje lika u video igri!!

Ja već vidim da će mi ovo biti jedan od najboljih horora koje sam odigro!

Offline Cole™

Odg: Resident Evil 7
« Odgovori #54 u: Siječanj 31, 2017, 00:49:14 »
Sad i ja zelim igrat.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline doktor1

Odg: Resident Evil 7
« Odgovori #55 u: Siječanj 31, 2017, 08:26:25 »
Ma ti ćeš... Ti si pičkica za igrat ovo...
Nisi ni Aliena prešo... Pff
_________

I naravno, PC korisnik je otkrio kako osposobit  21:9 format; čak je i UI u tom formatu a ne 16:9. Doslovno promjena par znamenki u igrinoj exe datoteci!!



Kakva bezobrazna gamad od developera!





« Zadnja izmjena: Siječanj 31, 2017, 09:13:51 od doktor1 »

Offline Thergothon

Odg: Resident Evil 7
« Odgovori #56 u: Siječanj 31, 2017, 10:13:24 »
Konačno je serijal dobio nastavak kakav zaslužuje (fokus na atmosferu, preživljavanje i zagonetke) ako je sudeći prema recenzijama i dojmovima igrača.

U drugom mjesecu se bude odigralo i to s užitkom, a ne strahom. ;D

Od najranijih dana sam bio izložen horor žanru kroz filmove i igre pa pretpostavljam da sam otupio na taj strah od virtualnog, osjećam samo nelagodu i napetost tijekom gledanja/igranja istih u određenim trenucima. Čak sam malo i ljubomoran na ekipu u kojoj se javlja onaj pravi strah kao iz faze djetinjstva dok igraju takve igre, ali se onda sjetim da ih zapravo ne igraju.  cer1njo

Offline doktor1

Odg: Resident Evil 7
« Odgovori #57 u: Siječanj 31, 2017, 10:19:27 »
Ther, napetost! I odmah igraj na Madhouse! Kakvi autosaveovi, kakvi besplatni sejvovi...  cer1njo
Mene je sinoć od napetosti počela bolit glava! Iako bio sam i jako umoran jer sam bio na nogama od pet ujutro pa i to može biti razlog!
A i sreća, sada ću moć igrat kako treba  sm1jeh

Ali, atmosfera ubija! Uključio sam 7.1 virtual na slušalicama i kao da je stvoren za ovu igru! Inače ga ne koristim jer mi ne paše...
Filmsko iskustvo!

99% igrača na neogafu je prezadovoljno kako je ovo ispalo!

Offline Thergothon

Odg: Resident Evil 7
« Odgovori #58 u: Siječanj 31, 2017, 11:09:00 »
U svakoj igri odmah odaberem zadnju dostupnu težinu, a pogotovo u (horor) igrama koje se oslanjaju na survival.

Iskustvo tijekom prvog prelaska takve igre je najbitnije (napetost, iščekivanje, strah od nepoznatog) i teška je glupost odluka developera da se HARD ili ne znam što već mora otključati prolazom na
NORMAL.

Više to nije TO u drugom prolazu, a pogotovo dok mi se prvi prolaz usere s brdo municije i sejvovima na svakom koraku pa me nakon par chaptera zaboli ona stvar za element preživljavanja i "demoni" počnu imati noćne more zbog mene, a ne obratno.  cer1njo

Primjerice The Last of Us, tko nije igrao barem na Survivor težini kao da niti nije igrao jer tek tu ispliva taj istinski survival element uz koji je igra tematski vezana i kako je zamišljena.
Shvaćam da to velikoj većini igrača nije bitno i žele samo projuriti kroz priču uz minimalne napore, ali zašto ja moram zbog toga ispaštati i igrati prvo na težini koja ubija svaku iluziju bezizlazne situacije koja se prezentira kroz npr. cutscenu?

Ajde, ovdje barem sve lokacije itema i svega promijene pa se još uvijek zadrži određena svježina na Madhouse, ali siguran sam da je potrebno otključati tu težinu, ali si ti to zaobišao skidajući nečiji save gdje je već otključana ili?

Offline Praetorian

Odg: Resident Evil 7
« Odgovori #59 u: Siječanj 31, 2017, 11:19:50 »
Ovo nikad necu odigrat. Steta a zato gledam prohode na youtubeu

Sent from my SM-G313HU using Tapatalk