Autor Tema: FIFA 17  (Posjeta: 15748 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Luckyluke

FIFA 17
« u: Srpanj 18, 2016, 23:47:20 »
FIFA 17 Gameplay Features - Set Piece Rewrite - James Rodriguez - YouTube


FIFA 17 Gameplay Features - New Attacking Techniques - Anthony Martial - YouTube


FIFA 17 Gameplay Features - Active Intelligence System - Marco Reus - YouTube

Offline Cole™

Odg: FIFA 17
« Odgovori #1 u: Srpanj 19, 2016, 10:52:06 »
Čini se, fenomenalne promjene.  shy1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline blowfish

Odg: FIFA 17
« Odgovori #2 u: Srpanj 19, 2016, 13:32:03 »
I meni izgleda konačno kao neka značajna promjena u gameplayu. Kupit će se opet, dvjestotinjak sati mi ne gine  shy1
All work and no play makes Jack a dull boy.


Offline c0bra123

Odg: FIFA 17
« Odgovori #3 u: Srpanj 19, 2016, 16:04:27 »
Ja možda kad uzmem ps4 dolaze mi i Fifa17 radi online i PES17 radi simulacije nogometa. :D I iskren da budem fifu nisam igrao od 2011, probao jednu utakmicu i ugasio. xD Nadam se da neće tako biti sa 17. :)

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk


I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Offline Nexus

Odg: FIFA 17
« Odgovori #4 u: Srpanj 19, 2016, 17:13:02 »
Čini se, fenomenalne promjene.  shy1
Ko i svake godine  cer1njo
Smeće će opet biti, al eto...

Offline SuperVeloce

Odg: FIFA 17
« Odgovori #5 u: Srpanj 19, 2016, 20:28:55 »
Daleko je 16tka bila od smeća...

Offline Cole™

Odg: FIFA 17
« Odgovori #6 u: Srpanj 19, 2016, 20:57:40 »
Ma ljudi su masovno bili isfrustrirani nekim elementima pa su masovno pljuvali po nogometu koji evoluira iz godine u godinu...
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline blowfish

Odg: FIFA 17
« Odgovori #7 u: Srpanj 20, 2016, 08:51:10 »
Ja možda kad uzmem ps4 dolaze mi i Fifa17 radi igranja nogometa i PES17 radi toga što sam nostalgični fanboy koji još uvijek vjeruje da PES može u istu rečenicu sa Fifom.

Malo sam ti prepravio post.

Više je Rocket League simulacija nogometa nego PES.
All work and no play makes Jack a dull boy.


Offline SuperVeloce

Odg: FIFA 17
« Odgovori #8 u: Srpanj 20, 2016, 12:05:19 »
Ovdje se ide iz krajnosti u krajnost. Napisati da je FIFA smeće i da je RL veća simulacija od PESa je u najmanju ruku smiješno.

Offline blowfish

Odg: FIFA 17
« Odgovori #9 u: Srpanj 20, 2016, 13:44:10 »
Ovdje se ide iz krajnosti u krajnost. Napisati da je FIFA smeće i da je RL veća simulacija od PESa je u najmanju ruku smiješno.

Sarkazam je teško shvatljiva stvar.

Po čemu je PES to tako strašna simulacija? Skriptirano je koliko god netko rekao da nije, igra je umrtvljena tromim igračima i presporim gameplayom (u Fifi je prebrz, ali opet izgleda vjerodostojnije od ovog slow motiona), igrači se zaletavaju jedni u druge, golmani se ponašaju kao da imaju neki mentalni poremećaj, a svaki udarac sa manje od 16 metara ulazi u gol osim ako baš ne pukneš po sredini. A i tad postoji vjerojatnost da će golmanu proći kroz noge.

I da se razumijemo, poprilično puno sam igrao svaki PES do sada, najviše ovaj novi. Ne serem fanboyevski jer ni Fifa nije savršena, ali PES od 2013. doslovno nazaduje. Možda bi napredak Fife bio i veći da imaju nekakvu konkurenciju.
All work and no play makes Jack a dull boy.


Offline Praetorian

Odg: FIFA 17
« Odgovori #10 u: Srpanj 20, 2016, 15:12:17 »
Nadam se da si igrao pes16 na ps4 gdje je igra dobra meni cak bolja od fife u dosta toga. Dok je na pc pes smece...

Sent from my SM-G313HU using Tapatalk


Offline c0bra123

Odg: FIFA 17
« Odgovori #11 u: Srpanj 20, 2016, 15:56:18 »
Malo sam ti prepravio post.

Više je Rocket League simulacija nogometa nego PES.

EJ ej, nemoj moje riječi VIŠE NIKAD ISKRIVLJIVAT!!!

Boli me kurac šta želiš pročitati ti, i ne zanima me koliko je te moje rečenice pogodile, edituj ali sebi u blog neki i drkaj tamo okey??

Samo sam uletio u temu da kažem svoje mišljenje i šta bi uradio, to što tebe je pogodilo, to što sam napisao i što ti želiš pročitati mene apsolutno boli neka stvar!

Ja stojim iza toga i ti nemaš pravo to radit. Nisam ja taj fanBoy samo burazeru otvorim očim bolje od tebe, Spora simulacija hhahahahahahah

Si čuo za game speed?? da da, imaš ga u postavkam i dosadno je igrati na 2, ja stavim na 0 pošto i je realnije, a FIfa(nije da pljujem) ali je to žvakasto izgleda. MIslim dosad što sam vidio. e.


I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Offline blowfish

Odg: FIFA 17
« Odgovori #12 u: Srpanj 20, 2016, 16:22:46 »
Baš si me preplašio sada, pravi si alfa mužjak. Ako agresivnije nastupiš, biti ćeš više u pravu, opće poznata činjenica...

Sad da te ja pitam... Ti si igrao Fifu igrao 2011., a PES igraš single player i po tome si zaključio da je PES bolja simulacija nogometa. Daj mi reci, kojom logikom možeš na igru gledati kao realnu u uvjetima gdje je protivnik programiran i gdje se ponaša u skriptiranom redoslijedu? Jedini i pravi način da utvrdiš koliko je igra vjerna pravom nogometu je ako igraš protiv pravih ljudi. Računalo će se uvijek ponašati isto. Možda će igrati bolje ili lošije na različitim težinama, ali uvijek će igrati po šabloni.

Spominjao si game speed. Misliš da se online igra na 2x speed? Naravno da ne znaš jer nikad nisi probao. A igra je po defaultu troma i spora koliko god to tebi odgovaralo. I tu ne mislim samo na tempo igre nego uglavnom responzivnost. Svaka kontrola kasni sekundu, a ako nisi svjestan koliko se toga na terenu može promjeniti u sekundi, nema smisla objašnjavati. Ja stisnem da doda, ali prije nego on to stvarno izvrši pozicija mojih i protivničkih igrača se promijeni drastično.

Otvaraj oči ti samo, ali možda bolje da probaš igru pa onda donosiš neke zaključke. Čujemo se sutra ujutro kad opet budem na kompu, do tad možda i smisliš bolji argument od "Boli me kurac"  dsmoker
All work and no play makes Jack a dull boy.


Offline Cole™

Odg: FIFA 17
« Odgovori #13 u: Srpanj 20, 2016, 16:45:08 »
Mir cure...
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline c0bra123

Odg: FIFA 17
« Odgovori #14 u: Srpanj 20, 2016, 16:46:00 »
Ako ti svaćaš to kao prijetnju onda stvarno ne znam šta je s tobom??

Ne želim ispast alfa mužijak ili kakve got gluposti ali ono što ja napišem ti nemaš pravo ispravljati i pisati kako ti želiš pročitati.
Svaka kontrola kasni sekundu, a ako nisi svjestan koliko se toga na terenu može promjeniti u sekundi, nema smisla objašnjavati. Ja stisnem da doda, ali prije nego on to stvarno izvrši pozicija mojih i protivničkih igrača se promijeni drastično.

haha pa svak tko dođe kod mene i ne igra Pesa (redavno ko ja) s tim se žali. Hm... To je defitivno izgovor, jer ja nemam s tim problem. Dovoljno sam pročitao.

I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.