Autor Tema: Gran Turismo 5  (Posjeta: 291675 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline s2000

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #1170 u: Prosinac 12, 2013, 21:30:48 »
Gore jedva ima mjesta kad uđem sa frendom a kamoli nas 16 + publika, bit će kaos žešći xD Nadam se da ćemo imat gdje za sjest i ostavit ruksak ( treba negdje te silne nagrade spremit ;D ) A od natjecanja očekujem vrhunsku borbu za 1. mjesto i naravno još veću nas dojstičara kako se borimo sa volanom, bitno da sam IN a koji budem budem.

Offline Punisher

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #1171 u: Prosinac 13, 2013, 11:42:21 »
Možda će uzet neki veći prostor, na hodniku AMa možda postave kokpite. ko zna.

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #1172 u: Prosinac 13, 2013, 12:05:09 »
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline radici

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #1173 u: Prosinac 14, 2013, 14:40:25 »
jel se ekipa već zagrijavaa  ili kaj?,ja još malo pa krećem u am,kao gledatelj afkors,da vidim naše bajne drivere na djerlu,pogotovo kaj buju svi imali isti setup,baš me zanima,bok thumbs1 šofe1

Offline speedy56

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #1174 u: Prosinac 15, 2013, 14:45:32 »
Kako je bilo?
Hoće netko napisati koju riječ?

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #1175 u: Prosinac 15, 2013, 14:55:55 »
A bilo je super, fenomenalan dan.

Bilo je sveukupno 12, 13 GTS i CSR forumasa, i oni ostali koji su nekim cudom usli u top 16. Svi se lijepo upoznali, ugodno pricali, komentirali voznje i vozili. Pobjedu je odnio prasinar nakon borbe s Kekom u finalu (vozio se Schulze GT-R po Nordschliefeu). Treci je bio Zoky (tko zna kako bi zavrsio da je vjezbao Silverstone), cetvrti ZG, ja sam bio na kraju 5 (jedna desetinka do polufinala mi je falila hmm) Kasnije se islo u karting arenu gdje se nastavilo druzenje s ekipom sm1jeh
Toliko toga ima za napisati, a nemam vremena. Neka Tomislav malo nadopuni :)
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline s2000

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #1176 u: Prosinac 15, 2013, 15:37:42 »
Napiso bi al nemam kad od GT6 a i gosti mi došli pasmater jesu našli kad će doć

Offline radici

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #1177 u: Prosinac 15, 2013, 18:29:54 »
kad nitko neće,a tolko su ih fotkali i službeni i neslužbeni,eto mojih,malko mutnih.......


prvo su stali


onda -nisu svi bili u kadru.....????



onda je linić rekao-aljo-di je pdv državi-kake nagrade....




pa se liniććććć smekšao i rekao



pa ipak je
b o ž i ć

Offline ManTheRamparts

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #1178 u: Prosinac 15, 2013, 19:22:09 »
Baš mi je drago da ste se dobro zabavili. thumbs1

Offline s2000

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #1179 u: Prosinac 15, 2013, 19:37:41 »
Šta reći, koju posluku porati?

Bilo je super, ekipa odlična i baš mi je drago da sam ih upoznao. Što se tiče turnira završio sam očekivano 15. jednostavno u tih 5 krugova se nisam mogao prilagoditi volanu i to me koštalo, na kraju čak i nije bio loš krug uzevši u obzir da mi je ovo nakon godine i pol drugi kontakt sa volanom. Da je bilo mogućnosti vozit sa DS3 svakako bi konkurirao za bolji plasman od 15.mjesta ali ja sam zadovoljan sa samim upadom na ovaj turnir i  to mi je bilo dovoljno. Odlične vožnje Prasinara, Keke i Zokya, nakraju prasinar u finalu sa 6.51 osvaja turnir... I za kraj  ono što sam najviše čekao a to je karting. Bilo je mrak, dobio sam neki bolestan vjetar u leđa ubrzao sam se čak 6 sekundi u odnosu na prvi put. Nadam se da ovdje neće stat i da ćemo uskoro imati neki novi turnir jer je fkt bilo odlično
  p1va


btw ovi iz 24 sata ništa ne rade očito,. bitno da su 8500 fotki opalili a članka nigdje nema

Offline Cole™

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #1180 u: Prosinac 15, 2013, 20:14:30 »
Keko s ovog foruma (dakako neaktivan)?
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #1181 u: Prosinac 15, 2013, 20:27:22 »
Da.

EDIT: bemti pitanje, ovo mi je najkraci post, ovim sam ga nesto produzio cer1njo
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline DogZy

You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline ManTheRamparts

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #1183 u: Prosinac 16, 2013, 15:30:21 »
Svaka čast dečkima. thumbs1

Offline manjamax

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #1184 u: Prosinac 19, 2013, 10:19:01 »
Igrao sam sve Gran Turismo-e osim 5-ice i 6-ice zato što nisam imao PS3.Ovaj vikend ga kupujem i onda uživancija sa GT5.
''Once something is a passion, the motivation is there.'' - Michael Schumacher

''Buying Audi or Mercedes instead of BMW M3 is like buying a shooter game for Playstation that isn't Call of Duty.'' - Jeremy Clarkson

''Fear is exciting for me.'' - Ayrton Senna