Gran Turismo > Gran Turismo 5

Gran Turismo 5

<< < (242/242)

radici:
da se pohvalim....
danas i ja ubacio gt5 brd ,da vidim ,dal mi još kaj fali osim n-ringa  i suzuke-koju sam odvozio na zadnjem izazovu u gt6,i onog kaj se sjećam zadnju nas car ,jednu nisam uspio,pa krenuo dalje

da vas uputim u detalje,jer sam se i ja morao prisjetit,kad su rekli da gase servere za gt5,ja brzo stvorio još jedan nick ,i  uz pomoć neta,kupio sve aute kaj sam htio,a level ,a 38 ,b na 20 tak i nijedna odvožena trka s diska,baš ništ namjerno,jednog dana krenut čisto,al bez novčanih i drugih gluposti,ak sam morao vozit n-ring od 4 sata ,jedno 20 puta radi bodova


i onda  je došlo do toga,da je gt6 mi zatrpo hard,i ja promjenio hard i gt6 sve 5,a gt 5.ostao ovaj novi,jer je   KONJ zaboravio se prijavit i beckup napravit tam di sam  bio sve odvozio osim ovog gore navedenog

pa me tak sad opet čeka jednog dana ,sve endurance trke,neke bih i iz zajebancije ponovio,al  ove od 24 sata.,pogotovo n-ring,di ssam ušao sa autom bez svjetla,al bio tvrdoglav i posvjetlio tv i ps do kraja,i uspio pobjedit
baš i neznam fpalm1

radici:
našao sliku,tražeći nekaj drugo,bar mi ostala uspomena,pa da podjelim s vama

manjamax:
400 krugova skoro.  cer1njo
Jel to Circuit De La Sarthe? S njim se mučim u GT6 već mjesec dana.

radici:
400 krugi okruglih,pogledaj desno -punih 24 sata i sitno i ,meni najdraže,par krugi ispred,napravio best krug-ono,sam protiv sebe-i je,Circuit De La Sarthe s dve šikane,vidi se na karti leve
to je ono kaj mi fali u gt6 šofe1

radici:

punih 24 sata i kusur odvozio,toga više nema u ova vremena i ovim gt cry1

Navigacija

[0] Lista Poruka

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju