Autor Tema: Gran Turismo 5  (Posjeta: 285313 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline radici

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #1200 u: Siječanj 05, 2015, 17:31:17 »
kaj ono i s red bullom se broji? to monza,suzuka i ...... p1va

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #1201 u: Siječanj 05, 2015, 18:01:35 »
i Nurburgring, da.  kadt1kažem U svim utrkama moraš biti prvi.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline radici

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #1202 u: Siječanj 05, 2015, 23:47:56 »
onda ti svaka dala.ak si i to odrajval,to bi morao imat zagrijavanje par dana  samo s red bullom,al je ful prebrz za zavoje

to si volanom otpeljal? šofe1 ave1

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #1203 u: Siječanj 06, 2015, 00:09:06 »
Jesam. Po sjecanju, najmanje mi je trebalo vremena za pozlatiti Nurb, dok je velikoj vecini najlakse bila Monza. Ovi koji su s joystickom to uspjeli, to su tek izvanzemaljci.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline radici

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #1204 u: Siječanj 06, 2015, 02:07:41 »
pa ,zato to i kažem
čestitke još jednom p1va šofe1

Offline radici

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #1205 u: Siječanj 07, 2015, 20:21:05 »
da se pohvalim....
danas i ja ubacio gt5 brd ,da vidim ,dal mi još kaj fali osim n-ringa  i suzuke-koju sam odvozio na zadnjem izazovu u gt6,i onog kaj se sjećam zadnju nas car ,jednu nisam uspio,pa krenuo dalje

da vas uputim u detalje,jer sam se i ja morao prisjetit,kad su rekli da gase servere za gt5,ja brzo stvorio još jedan nick ,i  uz pomoć neta,kupio sve aute kaj sam htio,a level ,a 38 ,b na 20 tak i nijedna odvožena trka s diska,baš ništ namjerno,jednog dana krenut čisto,al bez novčanih i drugih gluposti,ak sam morao vozit n-ring od 4 sata ,jedno 20 puta radi bodova


i onda  je došlo do toga,da je gt6 mi zatrpo hard,i ja promjenio hard i gt6 sve 5,a gt 5.ostao ovaj novi,jer je   KONJ zaboravio se prijavit i beckup napravit tam di sam  bio sve odvozio osim ovog gore navedenog

pa me tak sad opet čeka jednog dana ,sve endurance trke,neke bih i iz zajebancije ponovio,al  ove od 24 sata.,pogotovo n-ring,di ssam ušao sa autom bez svjetla,al bio tvrdoglav i posvjetlio tv i ps do kraja,i uspio pobjedit
baš i neznam fpalm1

Offline radici

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #1206 u: Ožujak 09, 2015, 23:54:53 »
našao sliku,tražeći nekaj drugo,bar mi ostala uspomena,pa da podjelim s vama


Offline manjamax

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #1207 u: Ožujak 11, 2015, 21:06:51 »
400 krugova skoro.  cer1njo
Jel to Circuit De La Sarthe? S njim se mučim u GT6 već mjesec dana.
''Once something is a passion, the motivation is there.'' - Michael Schumacher

''Buying Audi or Mercedes instead of BMW M3 is like buying a shooter game for Playstation that isn't Call of Duty.'' - Jeremy Clarkson

''Fear is exciting for me.'' - Ayrton Senna

Offline radici

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #1208 u: Ožujak 11, 2015, 23:25:45 »
400 krugi okruglih,pogledaj desno -punih 24 sata i sitno i ,meni najdraže,par krugi ispred,napravio best krug-ono,sam protiv sebe-i je,Circuit De La Sarthe s dve šikane,vidi se na karti leve
to je ono kaj mi fali u gt6 šofe1

Offline radici

Odg: Gran Turismo 5
« Odgovori #1209 u: Travanj 09, 2019, 23:32:30 »

punih 24 sata i kusur odvozio,toga više nema u ova vremena i ovim gt cry1