Off-topic > Sport

Rio 2016 Olympics

(1/2) > >>

Cole™:

Cole™:
Nitko ne komentira rukomet i jučerašnju povijesnu pobjedu u nevjerovatnoj završnici sa blokadom nad Pau Gasolom by Dario Šarić?

ŠARIĆ BLOKIRAO GASOLA, ALI I DRUŠTVENE MREŽE Rampa za pobjedu Hrvatske je hit na internetu - Index.hr



 ave1

Praetorian:
Rukomet se nema sta komentirat raspo se pred par godina. Sad su bolji i Spanjolci od nas, a Dance i Francuze ne moramo ni komentirat...

A kosarkasima svaka cast, gledao sam prvo pouluvrijeme i nisam ocekivao da ce pobjedit na kraju. Sad bi cak mogli bit drugi  sm1jeh

Cole™:
 fpalm1 fpalm1 fpalm1

Već mi na jetru idu ovakvi upisi...
Kak smo se raspali? Da bar zbog tebe i takvih idućih 100 godina hrvatski sport ne vidi medalju, uspijeh i postignuće.
Zar nismo bili u treći na prvenstvu još ove godine?

Kak je to raspad ajde mi reci?

Ovu tekmu nisam gledao pa neću ni komentirat, al nemreš mi ovakve gluposti napisat kada smo još u ovoj godini...

Al već mi je muka, da maleni hrvatići nisu zadovoljni tam nekim trećim mjestom na prvenstvima.

  cry1  cry1  cry1

blowfish:

--- Citat: Cole™ - Kolovoz 08, 2016, 13:20:13 --- fpalm1 fpalm1 fpalm1

Već mi na jetru idu ovakvi upisi...
Kak smo se raspali? Da bar zbog tebe i takvih idućih 100 godina hrvatski sport ne vidi medalju, uspijeh i postignuće.
Zar nismo bili u treći na prvenstvu još ove godine?

Kak je to raspad ajde mi reci?

Ovu tekmu nisam gledao pa neću ni komentirat, al nemreš mi ovakve gluposti napisat kada smo još u ovoj godini...

Al već mi je muka, da maleni hrvatići nisu zadovoljni tam nekim trećim mjestom na prvenstvima.

  cry1  cry1  cry1

--- Kraj citata ---

Nemoj tako, vidiš da je veliki stručnjak potvrdio svoje znanje rezultatima protiv Danaca i Francuza.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju