Autor Tema: Forza Horizon 3 - CroSimRacing Club  (Posjeta: 25433 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline hendrix

Forza Horizon 3 - CroSimRacing Club
« u: Rujan 25, 2016, 15:24:30 »
WELCOME TO

CroSimRacing Club
''Car enthusiasts club from Croatia''




Dobrodošli u CroSimRacing Club. Ove godine sprema se nešto opako. Izazovno, uzbudljivo i eksluzivno! Najbolji Racing forum otvara svoj prvi klub u Forza Horizon franšizi te nas očekuje vrhunska zabava i puno zajedničkih kilometara. Sprema se prvi Rally duž cijele Australije za volanom nekih od najizazovnijih automobila koje naši kolege imaju u svojim kolekcijama.

Event je eksluzivan te invite only. Naši kolege imaju priliku pozvati jednog vanjskog gosta te na taj načit biti ambasador kluba. Event ima svoja pravila koja će se morati poštivati da se svaki kolega može istinski osjećati dijelom ove zajednice.

Event prati puno muzike, pića, eksluzivnih hotela te prelijepih žena. Još razmišljaš da li želiš sudjelovati?

Bit će organizirani i razni tematski eventi da svi sudionici mogu pokazati ono najbolje što imaju. Superautomobile, Hot Hatcheve, trkaće automobile, pa sve do SUV-a i starih ali bezobrazno skupih klasika. Pošto su naši cijenjeni kolege redom CEO i direktori vodećih korporacija diljem svijeta, bit će dogovoreno vrijeme koje će odgovarati njima da uspiju spakirati svoje automobile te putem privatnih Jet-ova sletjeti na vruće Australijsko tlo.

Da ne duljimo, klub ima svoj grb te svoje Rally Event nalijepnice i logo-e koji će morati biti ispoštovani. Po potrebi će trebati imati i personalizirane livery-e koji će sadržavati personalizirani broj te samo dogovorene sponzore CroSimKluba.

Ubaci se u ovu uzbuljivu avanturu i ne čekaj više. Javite nam svoje detalje preko vašeg osobnog asistenta (Platfoma, Live ID, Broj na automobilu) tako da vas ostali kolege mogu spojiti. Također, svi prijedlozi bit će dobrodošli.



LET THE ADVENTURE BEGIN!



Club Logo


Club Details


Rally Logo (3 options)


Sponsors


TEAM MEMBERS

Hendrix (Platform: Xbox One, ID: RoniHR, no. 99)
Embargo (Platform: Xbox One, ID: Embargo1985, no. 12)
Baba (Platform: Xbox One, ID: baba zg, no. 69)
Panisher20 (Platform: Xbox One, ID: sinke84, no. 84)
Cole (Platform: PC, ID: Coleons, no. 07)
ManTheRamparts (Platform: PC, ID: ManTheRamparts1, no. 666)
Shofer (Platform: PC, ID: xxxZylvioCROxxx, no. 9)
Zsadist (Platform: PC, ID: Zsadist37, no. 77)
« Zadnja izmjena: Listopad 14, 2016, 15:04:55 od hendrix »
Ferrari''Company that produces dreams''

Offline hendrix

Odg: Forza Horizon 3 - CroSimRacing Club
« Odgovori #1 u: Rujan 25, 2016, 15:24:50 »
REZERVIRANO
Ferrari''Company that produces dreams''

Offline Cole™

Odg: Forza Horizon 3 - CroSimRacing Club
« Odgovori #2 u: Rujan 25, 2016, 21:32:20 »
 p1va
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline panisher20

Odg: Forza Horizon 3 - CroSimRacing Club
« Odgovori #3 u: Rujan 26, 2016, 09:33:38 »
U jako ljepo, veceras se pridružim.
Nebi bilo lose organizirat ni drag evente recimo klasa do 500ks, klasa do 700ks, klasa preko 1000 ks.
Airstrip imamo u igri tako da problem sa mjestom nece bit.

Offline hendrix

Odg: Forza Horizon 3 - CroSimRacing Club
« Odgovori #4 u: Rujan 26, 2016, 12:01:54 »
@panisher20 Daj mi podatke da te uvrstim (Platforma, Live ID I broj koji zelis na autu)  šofe1

Cilj je imat sto vise membera u klubu da mozemo imati nas privatni lobby. Ovi public su uzasni sa puno djece koja se igraju destruction derbyja a ne Forze. Probali Embargo, Baba I ja sinoc. Bit ce to dobro  sm1jeh
« Zadnja izmjena: Rujan 26, 2016, 12:04:05 od hendrix »
Ferrari''Company that produces dreams''

Offline panisher20

Odg: Forza Horizon 3 - CroSimRacing Club
« Odgovori #5 u: Rujan 26, 2016, 12:39:29 »
panisher20
Xone
broj nek bude 84
Moram samo jos live kupit da mogu online sa vama , i moram sluske za Xone nac, nisam ih koristio kak sam ga kupio
« Zadnja izmjena: Rujan 26, 2016, 12:43:32 od panisher20 »

Offline BABA

Odg: Forza Horizon 3 - CroSimRacing Club
« Odgovori #6 u: Rujan 26, 2016, 16:47:52 »
Sinoć je bilo fora proba za prvi put ali ima masu panjeva koji ni ne koče u zavoju, stružu po ogradama i tak, a i malo kao da serveri zezaju jer se auti miču po cesti ko kockice  :P Embargo se samo plače da ga guraju i da vozi japanske krševe  cer1njo Hendrix se bori i hrva sa "crnim" autima, a BABA je normalo uvijek u vrhu lol  p1va ;D

Dečki, bez headseta je banana, headset obavezan, da se dogovaraju taktike  kuul

Offline hendrix

Odg: Forza Horizon 3 - CroSimRacing Club
« Odgovori #7 u: Rujan 26, 2016, 17:45:47 »
hahaha ziva istina. Uspio sam rjesit problem preko Xbox aplikacije na kompu, tako da sam spreman za slijedeci put  šofe1
Ferrari''Company that produces dreams''

Offline Cole™

Odg: Forza Horizon 3 - CroSimRacing Club
« Odgovori #8 u: Rujan 26, 2016, 19:56:17 »
Nisam nigdje čitao, ja ću se moć trkat s vama pošto sam na PC-u? Ovo mi je najskuplja igra ikad, a vjerovatno će tako i ostati.  cry1 cry1 cry1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline BABA

Odg: Forza Horizon 3 - CroSimRacing Club
« Odgovori #9 u: Rujan 26, 2016, 20:01:18 »
Moći ćeš!  thumbs1 šofe1

Offline hendrix

Odg: Forza Horizon 3 - CroSimRacing Club
« Odgovori #10 u: Rujan 26, 2016, 20:02:01 »
Da, moc cemo igrat skupa online. Sad samo ne znam dal ce i tebi onda trebat Live..? Vjeruj mi nije ni meni bilo svejedno dat 80 £ al sta je tu je sad..necu sad neko vrijeme uzimat igre i gotovo. Ovo se jednostavno mora imat.
Ferrari''Company that produces dreams''

Offline hendrix

Odg: Forza Horizon 3 - CroSimRacing Club
« Odgovori #11 u: Rujan 26, 2016, 20:43:35 »
Ne treba Live za PC igrače

Forza Horizon 3's PC version can be played online without an Xbox Live Gold subscription | Shacknews

Cole ajde kad instaliras javi se pa da vidimo kako to funkcionira. Takodjer i chat preko Xbox aplikacije na Win10
Ferrari''Company that produces dreams''

Offline Cole™

Odg: Forza Horizon 3 - CroSimRacing Club
« Odgovori #12 u: Rujan 26, 2016, 21:27:47 »
Sumnjam da ću to danas moć srediti.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline hendrix

Odg: Forza Horizon 3 - CroSimRacing Club
« Odgovori #13 u: Rujan 27, 2016, 12:02:23 »
Ovo je ideja naseg kluba I Rally-ja. Da stvorimo nas Pink Wing, Gumball 300 ili ModBall. Ajmo poceti malo dogovarat sponsore, tako da svatko moze poceti raditi na svojim livery-ma. Poslije moze bit I natjecanje ko ima lijepsi livery, da malo I kreativnosti ubacimo u cijelu pricu. Ideje I prijedlozi?



Ferrari''Company that produces dreams''

Offline hendrix

Odg: Forza Horizon 3 - CroSimRacing Club
« Odgovori #14 u: Rujan 28, 2016, 17:07:01 »
Sta mislite o sponzorima/nalijepnicama? Je vam se svida ta ideja ili ne?

Mislio sam da odaberemo razlicite vrste, recimo par brendova satova, par najboljih hrvatskih proizvoda, par brendova alkoholnih pica itd. I u tim skupinama izaberemo one koji su nama najdrazi I njih koristimo. Npr. alkoholno pice Karlovacko, Ozujsko ili Grey Goose (probat cemo vecinom hrvatske al isto tako neka renomirana svjetska imena jer ipak je ovo renomirani Lifestyle event  kuul )

Ja vec radim na nekima pa mogu podjelit s vama ako bude zainteresiranih.
Ferrari''Company that produces dreams''