Autor Tema: Red Dead Redemption II  (Posjeta: 69469 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Cole™

Red Dead Redemption II
« u: Listopad 18, 2016, 23:18:36 »
Red Dead Redemption II



Službena stranica | Izlazi: Jesen 2017. za PS4 i XBox One

Developed by the creators of Grand Theft Auto V and Red Dead Redemption, Red Dead Redemption 2 is an epic tale of life in America’s unforgiving heartland.
The game’s vast and atmospheric world will also provide the foundation for a brand new online multiplayer experience.
« Zadnja izmjena: Rujan 29, 2017, 01:28:35 od Cole™ »
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Cole™

Odg: Red Dead Redemption II
« Odgovori #1 u: Listopad 18, 2016, 23:25:19 »
Znači današnji dan zapamtit kao veliki praznik u gamingu. Red Dead Redemption je po mnogočemu jedna od najboljih igara ikad, a emotivni put i atmosferu koju igra nudi uz sjajno napisane likove, scenarij i Rockstarovu dobitnu core mehaniku igre u meni će zauvijek ostat urezano u pamćenje kao jedna od najvećih gaming uspiješnica, igra koja je obilježila generaciju. Ovoj temi predmjevam veliku važnost na ovom forumu, jer RDR ima strašno puno štovatelja na ovom forumu. Čim stigne prvi trailer, brijem da ćemo popadati od hypa.

Get in the hype train...

CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Luckyluke

Odg: Red Dead Redemption II
« Odgovori #2 u: Listopad 18, 2016, 23:47:12 »
Jedna od prvih igara kad kupim PS3 će bit RDR. Iako gledam po YT i ne izgleda mi neš previše wow, a niti sam ljubitelj western tematike. No kako je igra klasik ne bi bilo prvi put da se iznenadim i nadiđe očekivanja kad odigram  sm1jeh

Offline SuperVeloce

Odg: Red Dead Redemption II
« Odgovori #3 u: Listopad 19, 2016, 01:07:05 »
Ja nikada nisam odigrao prvi dio.  Nije me nešto privlačio na početku i tako osta sve do danas. Možda daju prvi dio kao besplatnu igru za gold korisnike pa da odigram.

Offline doktor1

Odg: Red Dead Redemption II
« Odgovori #4 u: Listopad 19, 2016, 01:17:27 »
Neka se napuše kurca!! Milijarde su zaradili samo od prodaje GTA V na PC platofrmi; naravno uz drastično veće brojke na konzolama, ali nabijem ih na tu ekskluzivnost!! Sumnjam da su ti brojevi konstatnog vrha prodaje na Steam ljestvici zanemarivi!

Rađe da ne izdaju igru za PC i neka postanu drugi Naughty Dog - vrhunski developer za jednu platformu...

A nema šanse da ne vide da je Denuvo zaštita razmrdala cijeli piratski svijet! I onda odjebat recimo iste one ljude koji su im kupili GTA V za PC!
Danas kvalitetna zaštita garantira nemogućnost piratiziranja! Znamo da je to aajjače kada je hype na vrhuncu kakvih mjesec, dva od izlaska igre - toga danas u AAA naslovima praktički više nema!

Tako da ne razumjem ovo da ne dolazi na PC...

Offline bartul_9

Odg: Red Dead Redemption II
« Odgovori #5 u: Listopad 19, 2016, 06:32:59 »
Jedva cekam.

Prvi dio sam presao sa prijateljem kad je izasao, zaboravio sam dosta toga i volio bi ga zaigrat ponovo.Inace stvarno igretina, evo jedan ljepi video da se malo prisjetite koliko je to sve bilo predivno.

Walking the Walk Red Dead Redemption - Backwards/gamedesign Compatibility Design Discussion - YouTube
Acer Aspire VX15 15,6"/ Intel i5 7300hq 2.5, 3.5 turbo, GTX 1050Ti 4Gb, 12Gb ddr4 ram, 256Gb SSD, 1000Gb HDD /// Hama Gaming "URAGE MMORPG" gaming mouse, Sony Pulse Elite 7.1 Headset, X360 controller


Offline Thergothon

Odg: Red Dead Redemption II
« Odgovori #6 u: Listopad 19, 2016, 12:26:40 »
Jedna od prvih igara kad kupim PS3 će bit RDR. Iako gledam po YT i ne izgleda mi neš previše wow, a niti sam ljubitelj western tematike. No kako je igra klasik ne bi bilo prvi put da se iznenadim i nadiđe očekivanja kad odigram  sm1jeh

Treba odigrati na vrijeme da se dobije taj wow efekt, čak niti uz pristup da se sagleda u kontekstu tog vremena ne može dočarati istinsku razinu kvalitete kojom je tada Rockstar pregazio sandbox konkurenciju u očima svakog igrača s imalo mozga, bez obzira volio ili ne tu tematiku i setting.

Sam svijet, likovi, priča i hit detekcija su bezvremenski odlični, ali frame rate i sub-HD rezolucija na PS3 otežavaju vraćanje ovom naslovu kako vrijeme prolazi. Na X360 je taj tehnički dio puno podnošljiviji i  bolji.

Nastavak jedva čekam i nadam se radnji u vremenskom razdoblju prije prvog RDR-a dok je vladalo bezakonje i divlji zapad bio stvarno divlji. Prvi dio obrađuje razdoblje koje predstavlja veliku prekretnicu i old school odmetnici postaju vrsta koja izumire uz veliki kontrast između netaknute divljine i civiliziranog dijela. Zanimljivo bi bilo sresti John Marstona iz mlađih dana ili se još više vratiti u prošlost.

Offline Cole™

CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Thergothon

Odg: Red Dead Redemption II
« Odgovori #8 u: Listopad 19, 2016, 13:14:34 »
Da, i soundtrack je općenito odličan, a par scena ću doživotno pamtiti zahvaljujući vrhunski pogođenoj pozadinskoj glazbi.

Offline Praetorian

Odg: Red Dead Redemption II
« Odgovori #9 u: Listopad 19, 2016, 14:58:52 »
Ja sam uvjeren da ce ovo doc za PC, samo za par godina nakon konzolaskih verzija.

Prvi RDR uz Mass Effect i Witchera najbolja igra ikad, a onda ide The last of US i kompanija.

Offline Luckyluke

Odg: Red Dead Redemption II
« Odgovori #10 u: Listopad 19, 2016, 16:39:33 »

Offline c0bra123

Odg: Red Dead Redemption II
« Odgovori #11 u: Listopad 19, 2016, 18:56:57 »
OFF TOPIC:

Potpisivao sam peticiju kad su igrači tražili GTA V za PC, a igrao sam igru na ps3 već prvi dan kad je doša u BIH, znači prednaručio sam igru. I ovo ću šarnit!
Moj glas vrijedi više od ijednog.  cer1njo

Samo ovu peticiju ne razumijem, može netko objasnit?  ;D
« Zadnja izmjena: Listopad 19, 2016, 19:04:34 od c0bra123 »

I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Offline SuperVeloce

Odg: Red Dead Redemption II
« Odgovori #12 u: Listopad 19, 2016, 22:21:48 »
Hahah dajte ljudi uozbiljite se. Rockstar je itekako svjestan koliku publiku ima na PCu. Imaju i dosta precizne podatke, kada bi izdali igru na PC, koliku bi zaradu imali. Tako da ovakve peticije se samo bez veze prave. Njihova(Rockstar) je politika takva i nijedna je peticija neće promjeniti.

Offline LukaM 110

Odg: Red Dead Redemption II
« Odgovori #13 u: Listopad 20, 2016, 11:00:03 »
Da, i soundtrack je općenito odličan, a par scena ću doživotno pamtiti zahvaljujući vrhunski pogođenoj pozadinskoj glazbi.


Soundtrack je bio savršen, još se sjetim kak sam se naježio kad sam prvi put jahao u Meksiko - noć, pusta cesta, mjesečinom okupana dolina i još ovo počne svirat..

Far Away (with lyrics) - Red Dead Redemption Soundtrack - YouTube


Ne sjećam se više jel bilo nužno ići po noći, al ovak je atmosfera ubijala.

Offline Cole™

Odg: Red Dead Redemption II
« Odgovori #14 u: Listopad 20, 2016, 11:30:17 »
Meni je prvi put bio uništen trenutak, jer sam bio stisnuo pauzu, jer me netko zvao na telefon.
Znam da kad sam maknuo pauzu da je pjesma prestala, pa sam momentalno restatao konzolu. xD

  cry1  cer1njo
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB