Autor Tema: Prekid eksluzivnosti velikana virtualnog racinga?  (Posjeta: 10301 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Thergothon

Odg: Prekid eksluzivnosti velikana virtualnog racinga?
« Odgovori #15 u: Ožujak 05, 2016, 00:28:45 »
Još nek i Halo ode na PC i onda stvarno nema razloga kupovati Xbox  ;D

Offline Cole™

Odg: Prekid eksluzivnosti velikana virtualnog racinga?
« Odgovori #16 u: Ožujak 05, 2016, 00:35:36 »
Mislim da ih je na sve to potaknula prodaja Rise of the Tomb Raidera na PC-u.
I prije toga su mislili kako su na dobrom putu za takve financijske inekcije, a s tom igrom su si i dokazali.
Forza bu zasigurno imala ogromnu publiku na PC-u...

A sada, da li će drastično opast prodaja Xbox One konzola?
Možda i neće. Ali će sigurno nešto morat zakuhat, kako bi barem usporili taj pad.
Kuhaju u Microsoftu nešto; u to sam siguran.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Praetorian

Odg: Prekid eksluzivnosti velikana virtualnog racinga?
« Odgovori #17 u: Ožujak 05, 2016, 01:36:39 »
Xbox konacni pad rekao bih.

Offline ManTheRamparts

Odg: Prekid eksluzivnosti velikana virtualnog racinga?
« Odgovori #18 u: Ožujak 05, 2016, 13:08:52 »
Ne bi se prerano veselil, jer su sad na početku zasrali dosta toga. Trebaju puno toga popraviti.

1. ekskluzivnost igri samo za Windows Store, tj. - nema ih na Steamu - ogroman minus meni
2. ako budu portovi kakav je Gears of War Ultimate Edition, ništ od toga - dok vidim kakve ljudi imaju probleme i to s kakvim strojevima, jao. Plus optimizacija dosta pijana.
3. nemogućnost modanja, isključivanja v-synca i slično, jer store i ta njihova Xbox platforma igre tretira ko aplikacije. Trenutno se nemre deti na desktop ni shortcut igre (!) nego se jedino prek tog Xbox šita more pokrenuti
4. taj Xbox šit blokira ShadowPlay snimanje, pa ak oćeš snimati baš moraš s njihovim koje dela ubi me bože - meni snima, al nema zvuka, odlično.

Uglavnom, to su ovak na brzaka neke stvari iz iskustva. Imam Gearse i mogu reći da je mene dobro posralo za razliku od nekih nesretnika koji nemru ni pokrenuti igru ili imaju takve glitcheve da to nisu istine. Dela mi na 60 fps-a veliku većinu vremena, ali zna imati povremeni stuttering, nije prečesto, ali itekak vidljivo. Nekak sam uspel zmiksati neki low-high kaj dela dobro i kaj dost dobro zgleda. Ak smanjiš sve detalje, rezoluciju etc. - igra i dalje ima taj stuttering. Ako budu i ostali portovi takvi - zbrda zdola okljaštrene verzije, 500kn tam na njihovom storeu za igre sigurno ne budem daval. kava1

Offline bartul_9

Odg: Prekid eksluzivnosti velikana virtualnog racinga?
« Odgovori #19 u: Ožujak 05, 2016, 13:48:33 »
Ma sta ti je, ako budu sljedeci naslovi izlazili za PC to sigurno nece bit bezvezni portovi ili samo za Windows Store, pa to bi bila totalna glupost, onda nebi trebali ni radit igre za PC.Ako ce radit igru i za PC logicno je da ce bit ko i svaka druga dostupna i na Steamu i na bilo cemu drugome, to Windows Store only bi bila najveca glupost ikad.
Acer Aspire VX15 15,6"/ Intel i5 7300hq 2.5, 3.5 turbo, GTX 1050Ti 4Gb, 12Gb ddr4 ram, 256Gb SSD, 1000Gb HDD /// Hama Gaming "URAGE MMORPG" gaming mouse, Sony Pulse Elite 7.1 Headset, X360 controller


Offline ManTheRamparts

Odg: Prekid eksluzivnosti velikana virtualnog racinga?
« Odgovori #20 u: Ožujak 05, 2016, 13:51:48 »
1st party igre sumnjam da budu dali na Steam, isto kak Valve ne bi njima dal npr. Half Life 3. Već sad su Gearsi dokaz tome.

Tomb Raider je sasvim druga priča jer dolazi i na PS4 i samo je vremenska ekskluziva od strane 3rd party developera, dok npr. Gearsi su ekskluzivni za MS platforme.

Da imaju malo mozga, surađivali bi s Valveom, ali MS hoće svoj dio kolača i to more dobiti samo s ekskluzivama i ničim drugim realno ako oću privleči ljude na svoju platformu. Ako denu igre i na Steam, sumnjam da bi nekome palo na pamet na MS stranu iti.
« Zadnja izmjena: Ožujak 05, 2016, 13:54:24 od ManTheRamparts »