Autor Tema: For Honor  (Posjeta: 2130 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline blowfish

For Honor
« u: Siječanj 25, 2017, 14:02:37 »
For Honor



For Honor - First Look - YouTube


For Honor is an upcoming action hack and slash video game in development by Ubisoft Montreal and set to be published by Ubisoft for Microsoft Windows, PlayStation 4, and Xbox One. It was announced at the 2015 Electronic Entertainment Expo. The game features a hand-to-hand combat system described as "The Art of Battle" by the developers and allows players to play the roles of historical soldiers such as medieval knights, samurai, and vikings within a Medieval setting.

Ako nekog zanima ovo čudo, sutra počinje closed beta. Ako ste se prijavili, danas bi trebali dobiti kod za pre-load. Ako niste, možete nabaviti key za betu na G2Play za 1€.

Meni izgleda fora, ali nemam previsoka očeivanja. Probam čim bude igrivo pa napišem par dojmova  sm1jeh
All work and no play makes Jack a dull boy.


Offline blowfish

Odg: For Honor
« Odgovori #1 u: Siječanj 30, 2017, 09:49:17 »
Planirao sam dati ovome više vremena, ali izubijao sam se od različitih tekućih i ne-tekućih supstanci u petak pa prespavao cijelu subotu i pola nedjelje  cry1

Igra je solidna, barem na PS4. Na kompu, koliko čujem, imaju većih problema sa diskonekcijama, održavanjem servera usred bete i slično  fpalm1

Gameplay je dosta zabavan, borba nije samo klikaj i pobijedit ćeš ako bude sreće, čak je i fora odrađena. Udaraš i postavljaš gard lijevo, desno ili iznad sebe kad protivnik udari i ako predvidiš/pogodiš/reagiraš na vrijeme blokirat će ga. Modovi su isto solidni, i zna biti zabavno iako bih više volio da su napravili više kao Chivalry.

Možda uzmem kad bude na nekom popustu, ali znam da igra nema dovoljno sadržaja da te drži zainteresiranog pa svakako neću davati pare za day-one.
All work and no play makes Jack a dull boy.