Autor Tema: CSR team druženja  (Posjeta: 70399 vremena)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline sneki

Odg: CSR team druženja
« Odgovori #90 u: Siječanj 26, 2012, 19:51:22 »
ok kad se o ženam ovisi ccc thumbs1

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: CSR team druženja
« Odgovori #91 u: Siječanj 26, 2012, 19:56:44 »
Znači sad je 6?

Ajd ja nebum niš obećal, jer ovisi kolko bum se zadržal kod kuma. Ako tmao bude rano fajrunt, dođem u 6, ali ako bu veselja, malo kasnije  shy1
Ali dođem defintiivno  hug1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline ZoNTrA

Odg: CSR team druženja
« Odgovori #92 u: Siječanj 26, 2012, 20:01:08 »
Sve više uspijevam nagovarat starce, ali još ništa nije sigurno. Ako bih dolazio, došao bih i ja oko 6, ali bi me netko trebao odvest doma između 10 i 11. jaad

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: CSR team druženja
« Odgovori #93 u: Siječanj 26, 2012, 20:06:33 »
Gle, za prijevoz ne brini  kadt1kažem
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline ZoNTrA

Odg: CSR team druženja
« Odgovori #94 u: Siječanj 26, 2012, 20:12:16 »
Aj dobro, probat ću ih nagovorit. sm1jeh

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: CSR team druženja
« Odgovori #95 u: Siječanj 26, 2012, 20:39:39 »
Upravo mi palo na pamet - kako ćemo se mi naći tamo, prepoznati? Coleta znam, i Filipa imam u sjećanju, ali ostali... Ili tipa, dođe Cole i sneki, kako ćete se nać? Trebali bi možda rezervirat stol (i ne samo radi toga nego da ga ne moramo i tražit poslije, gužve su tamo navečer, vikendom pogotovo) Nikad to nisam radio u medi pa ne znam kak, tj može li se telefonski, treba li se dat kakva akontacija, ovo ono...

Netko zna, ili ima kakvu ideju za gore navedene "probleme"?
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline ZoNTrA

Odg: CSR team druženja
« Odgovori #96 u: Siječanj 26, 2012, 20:46:25 »
Ja znam kako riješiti mali dio problema. Neka sneki ide u temu vaše slike, vidi kako Cole izgleda i tako ga raspozna.

Offline Wulf

Odg: CSR team druženja
« Odgovori #97 u: Siječanj 26, 2012, 20:52:14 »
Upravo mi palo na pamet - kako ćemo se mi naći tamo, prepoznati? Coleta znam, i Filipa imam u sjećanju, ali ostali... Ili tipa, dođe Cole i sneki, kako ćete se nać? Trebali bi možda rezervirat stol (i ne samo radi toga nego da ga ne moramo i tražit poslije, gužve su tamo navečer, vikendom pogotovo) Nikad to nisam radio u medi pa ne znam kak, tj može li se telefonski, treba li se dat kakva akontacija, ovo ono...

Netko zna, ili ima kakvu ideju za gore navedene "probleme"?

lol akontacija? pa ne kupujemo stol  cer1njo  :P

Pošalje im se mail i oni ti odgovore da potvrdiš rezervaciju, mogu ja to riješit ;)
bum uzeo stol za deset, samo za piće u 1800h, s obzirom da bum sneki već bila tamo.
Rezervacija na prezime Vrtarić. I tak se bumo prepoznali.

Sneki npr dojde prva u 1800h i kaže konobaru rezervacija na prezime Vrtarić i frajer ju otpelja do stola i tak svako ko dojde može pitati konobara ili ak se neko prepozna dojde do stola i riješena stvar. Ja bum najvjerojatnije došao oko 1830h.

Može tak?

Offline ZoNTrA

Odg: CSR team druženja
« Odgovori #98 u: Siječanj 26, 2012, 20:55:14 »
Dobro smišljeno, samo mi nije jasno kako u 1830 h, pa to je mjesec dana. cer1njo :P

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: CSR team druženja
« Odgovori #99 u: Siječanj 26, 2012, 20:56:57 »
nope, that's military talk  kuul

Inače vučko, može, riješi onda to  thumbs1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline sneki

Odg: CSR team druženja
« Odgovori #100 u: Siječanj 26, 2012, 21:01:24 »
Upravo mi palo na pamet - kako ćemo se mi naći tamo, prepoznati? Coleta znam, i Filipa imam u sjećanju, ali ostali... Ili tipa, dođe Cole i sneki, kako ćete se nać? Trebali bi možda rezervirat stol (i ne samo radi toga nego da ga ne moramo i tražit poslije, gužve su tamo navečer, vikendom pogotovo) Nikad to nisam radio u medi pa ne znam kak, tj može li se telefonski, treba li se dat kakva akontacija, ovo ono...

Netko zna, ili ima kakvu ideju za gore navedene "probleme"?

lol akontacija? pa ne kupujemo stol  cer1njo  :P

Pošalje im se mail i oni ti odgovore da potvrdiš rezervaciju, mogu ja to riješit ;)
bum uzeo stol za deset, samo za piće u 1800h, s obzirom da bum sneki već bila tamo.
Rezervacija na prezime Vrtarić. I tak se bumo prepoznali.

Sneki npr dojde prva u 1800h i kaže konobaru rezervacija na prezime Vrtarić i frajer ju otpelja do stola i tak svako ko dojde može pitati konobara ili ak se neko prepozna dojde do stola i riješena stvar. Ja bum najvjerojatnije došao oko 1830h.

Može tak?

imamja rješenje,
svi moramo doć s šiltericom na glavi...

vrijedi za sve žene

a muški karnfil
u zubima

 dsmoker

Offline ZoNTrA

Odg: CSR team druženja
« Odgovori #101 u: Siječanj 26, 2012, 21:04:01 »
A žena je puno... :P

Ja ak dođem prije Šimeta, prepoznat ću Colea, on će doći prije mene.

Offline Wulf

Odg: CSR team druženja
« Odgovori #102 u: Siječanj 26, 2012, 21:04:23 »
nope, that's military talk  kuul

Inače vučko, može, riješi onda to  thumbs1

jobs done... Now we wait
javim se sa detaljima

Offline Lollik

Odg: CSR team druženja
« Odgovori #103 u: Siječanj 27, 2012, 00:17:20 »
Tko još da ga vidim? Moj si  cer1njo

Nego, rekao si radiš do 20h u Kauflandu Branimirova? Pa tim putem ja prolazim tako da te mogu pokupiti i s posla da si brže tamo  shy1

da do 20 h

ako cemo se i nalazit..mislim da je i vrijeme da si damo telefonske brojeve..

moj je 091 7529 881 pa tko zeli nek si zapise... napominjem zloupotrebu kaznjavam perma pijenjem na vas racun thumbs1

edit: ovo je prije neg kaj sam vidio 2 stranice kaj ste izmislili...dok ja dodem k vama vi cete bit svi pod stolom
« Zadnja izmjena: Siječanj 27, 2012, 00:21:57 od Lollik »
CASE: Fractal Design Meshify C ► CPU: INTEL Core i7 8700K 5.0 Ghz ► MBO: ASUS Z370 F Gaming ► RAM: CORSAIR Vengeance 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward RTX 2080 8GB Phoenix ► HDD: 1x WD Blue 1TB// 1xWD Green 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 850 Basic 120GB ► POWER: EVGA G3 650W ► SCREEN: Dell Alienware AW2518HF 240 hz ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

Offline sneki

Odg: CSR team druženja
« Odgovori #104 u: Siječanj 27, 2012, 09:46:05 »
Tko još da ga vidim? Moj si  cer1njo

Nego, rekao si radiš do 20h u Kauflandu Branimirova? Pa tim putem ja prolazim tako da te mogu pokupiti i s posla da si brže tamo  shy1

da do 20 h

ako cemo se i nalazit..mislim da je i vrijeme da si damo telefonske brojeve..

moj je 091 7529 881 pa tko zeli nek si zapise... napominjem zloupotrebu kaznjavam perma pijenjem na vas racun thumbs1

edit: ovo je prije neg kaj sam vidio 2 stranice kaj ste izmislili...dok ja dodem k vama vi cete bit svi pod stolom

ili na stolu haha