Autor Tema: Sniper Elite 4  (Posjeta: 9835 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline doktor1

Odg: Sniper Elite 4
« Odgovori #30 u: Studeni 30, 2018, 10:49:32 »
Pa ova gore ikonica...

A ova mapa je tako dobro dizajnirana! Nije prekrcana ljudima, veći broj ih se nalazi tamo di bi trebali biti, npr kao u skladištu sa oružjem itd... Odlično...
Vizualno također; ima se osjećaj da smo u maloj luci 1940 godine; vagoni, brodovi, dokovi, smeće...
I pohvale šta nemamo jedan model vagona i jedan model brodova kao u mnogim igrama već to djeluje sasvim normalno; svaki brod ima svoje ime, tri različita modela za velike brodove i još par manjih; brodovi na suhom, hale...
Zasada igra dizajnom posramljuje AAA naslove  thumbs1



Šteta šta nemamo neku bolju priču i likove osim Karla...
« Zadnja izmjena: Studeni 30, 2018, 10:56:37 od doktor1 »

Offline doktor1

Odg: Sniper Elite 4
« Odgovori #31 u: Studeni 30, 2018, 12:30:10 »

HAHAHA, pogledaj nam killove, ghosts hits i headshots  cer1njo ave1



Samo sam ja precizniji  kava1
I igram bez cheatova  kava1
I imam skinutu metu na 271 metar  kava1

 ;D :P

Offline Cole™

Odg: Sniper Elite 4
« Odgovori #32 u: Studeni 30, 2018, 18:46:45 »
Jel te mogu dodirnut?  ;D
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline doktor1

Odg: Sniper Elite 4
« Odgovori #33 u: Studeni 30, 2018, 22:22:01 »
Čole, jesi igro sa binaural simulation opcijom?
Nije kao u Hellbladeu, ali puno bolje nego bez...  thumbs1

Večeras malo opipat novu misiju...  sm1jeh


Offline Cole™

Odg: Sniper Elite 4
« Odgovori #34 u: Prosinac 01, 2018, 02:43:51 »
Ne, šta je to?
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline doktor1

Odg: Sniper Elite 4
« Odgovori #35 u: Prosinac 01, 2018, 13:06:38 »
Binaural Audio Tests:
Video pogledati sa slušalicama!!

Kao šta sam rekao, nije na razini Hellbladea, ali pomaže u snalaženju.
Također funkcionira samo kada odaberemo Headset u opcijama te se uključuje u "vanjskim" opcijama:


___________________

I btw, moram reći da se ne slažem sa tobom - "sve na isti kalup - čekaj zvuk aviona / topa, pucaj - ponovi"
Samo San Celini Island i Regilino Viaduct misije imaju tu "pomoć" dok Bitanti Village, Lorino Dockyard i Abrunza Monastery uopće neamaju...
Može se maskirat pucanj pomoću onih generatora koji opet nisu pobacani bzvze po mapi već se nalaze pokraj radio stanica koje pogone!
A opet i neprijatelj će čuti da nešto ne štima sa generatorom te će ići provjerit i biti na oprezu...
Takovih raznih detalja je zbilja mnogo u igri.

Također, ima mnoštvo toga za obaviti i ne vidim šta drugo treba raditi u ovakvoj igri!?
Trebaju kodovi koje ima radio operater? Na mapi ćeš zaključit gdje se operater nalazi te ga pokušat besčujno likvidirat i uzet kodove...
Ima sporedna opcija raznesti 3 AA guna? Tražit ćeš po mapi gdje se nalaze i ako želiš ćeš ih raznest i napravit buku, ako ne, nastavit ćeš za sljedećim zadatkom... Ili kada odradiš sve, vratit se i narpavit kaos dižući ih u zrak...
Treabaju ti dokumenti? Prekopat ćeš cijelu mapu da vidiš gdje se nalaze jer sumnjam da su i u stvarnosti znali da se u kući s ljeva, na drugom katu, ispod stola nalaze bitni papiri... Zanimljivo je šta često oficiri takve stvari imaju kod sebe...

Iako se možda može reći da bi kao profesionalni snajperist mogli imati informacije gdje se npr nalaze AA topovi, ali treba uzeti u obzir Lorino Dockyard misiju; nakon Bitanti Villagea kada smo pronašli partizane dolazimo u luku gdje im možemo pomoći locirati neke objekte unutar luke jer oni nemaju nikakve informacije. Tako da u ovoj igri praktički krećemo na sljepo bez mission briefing opcije te je normalno da ne poznajemo teren. Još na početku Abrunza Monastery misije Karl i kaže da je u ratu moguća svakakva suradnja...
Eto, čak sam se i u priču uživio u Sniper Elite igri  sm1jeh

Ovo sve dolazi u obzir na authentic težini, a ne kada nam minimapa i ekran govori gdje se sve nalazi!
I već sam rekao da mi to nebi bilo to da nema ove težine koja diže igru na novu razinu...

A ova misija mi se čini vrlo teška...



I dalje nastavlju sa odličnim dizajnom; peta misija, peti put potpuno drugačiji dizajn i kolorit  ave1
« Zadnja izmjena: Prosinac 01, 2018, 13:16:57 od doktor1 »

Offline doktor1

Odg: Sniper Elite 4
« Odgovori #36 u: Prosinac 02, 2018, 19:12:04 »
Teška misija i bio sam dosta loš šta se tiče preciznosti, ali najviše radit glavnog cilja u misiji...
Onaj samostan je ogroman sa mnogo tunela i prostorija a ne samo zidano dvorište...




A slijedi opet noćna misija, ali u sumrak tako da nema iste boje kao i Lorino Dockyard...



I onda se sjetiš da je trojka imala skoro potpuno identičan dizajn svih mapa...
« Zadnja izmjena: Prosinac 02, 2018, 19:14:24 od doktor1 »

Offline Praetorian

Odg: Sniper Elite 4
« Odgovori #37 u: Prosinac 02, 2018, 20:55:30 »
Kad toliko pises o SE, sto bi tek pisao o RDR II ili horizonu jjoooj,m uzivao bi citajuci

Offline doktor1

Odg: Sniper Elite 4
« Odgovori #38 u: Prosinac 02, 2018, 21:05:19 »
Horizon me ne zanima... Probao kod prijatelja i nekako mi se ne sviđa...
A RDR II želim odmah...

Ali kao šta sam reko nebi toliko hvalio igru da ne igram na težini kojoj igram...