Autor Tema: PRODANO  (Posjeta: 2622 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
PRODANO
« u: Veljača 13, 2017, 14:58:48 »
Prodaje se navedeni laptop, star nesto manje od godinu dana, kupljen tog trena kad je izasao. U besprijekornom stanu, bez ogrebotine ili mrlje.

Konfiguracija je:
-Intel Core i7 6700HQ
-2x8GB DDR4 2133MHz
-GeForce GTX 980M 8GB GDDR5
-256GB SSD + 1TB HDD





Razlog prodaje je da sam ga jedva koristio. Kupljen je radi igranja a odigrao 2 igre u godinu dana. Prenosio sam ga isto tocno 2 puta negdje, ostatak vremena je stajao na radnom stolu, vecinom zatvoren.

Bio je djecacki san koji sam si konacno ostvario ali zivotni stil je drugaciji, radi se, i nema se vremena za igranje te mi stoji prakticki nekoristen s obzirom da imam i slabiji laptop koji koristim za svakodnevicu i posao.

Detalji o jamstvu u slikama a isto je moguce i produljiti po potrebi, rijec je o Dellovom medjunarodnom jamstvu.

Uz laptop dajem i ne tako jeftin ali odlican Alienware Vindicator ruksak koji mi nije na zalost sluzio nicemu. Jos ima miris potpuno novog tek kupljenog proizvoda.

Ova zvijer i godinu dana kasnije vrti apsolutno sve sto instalirate na njega na najvisim postavkama u 1080P rezoluciji (nativna). Ekran je vrhunski a i cijela izrada laptopa je na najvisoj mogucoj razini.

Cijena:
13999kn

Moze i razuman dogovor


Sve ostale informacije na forumu ili na Whatsapp broj +971 55 983 7341






Imgur: The most awesome images on the Internet
« Zadnja izmjena: Ožujak 26, 2017, 16:42:36 od Shimmy »
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: P: Alienware 17 R3
« Odgovori #1 u: Ožujak 26, 2017, 16:41:58 »
a da, zaboravih, prodano  shy1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.