Autor Tema: Forza Motorsport 4  (Posjeta: 245767 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ManTheRamparts

Odg: Forza Motorsport 4
« Odgovori #45 u: Veljača 24, 2012, 13:33:19 »
Dorifto style.  cer1njo

Offline Thergothon

Odg: Forza Motorsport 4
« Odgovori #46 u: Veljača 24, 2012, 14:51:43 »
Evo ona situacija iz public online utrke o kojoj sam pisao.
Vozim lotus evoru, liku ispred mene je masina u banani pa dimi ko parna lokomotiva.
Lambo i onaj volkswagen se razbiju i vjerojatno krivac ceka unesrecenog, a u tom trenu ja doletavam pod utjecajem alkohola i bas sam usred zanimljivog razgovora s frendovima tak da je pravo cudo kaj nije doslo do totalnog kaosa  cer1njo

Forza 4 online near miss

Offline ManTheRamparts

Odg: Forza Motorsport 4
« Odgovori #47 u: Veljača 24, 2012, 15:08:59 »
Jebeno je ovo ispalo.


Offline Thergothon

Odg: Forza Motorsport 4
« Odgovori #48 u: Veljača 25, 2012, 16:05:41 »
U igri je jos bolji, ali cak i ovakav na YT zvuk razara.
To je ova pila:

Forza Motorsport 4 McLaren F1 GTR Sound

Offline Jack-Darkman

Odg: Forza Motorsport 4
« Odgovori #49 u: Veljača 26, 2012, 16:55:48 »
Lijepo izgleda i zvuči  thumbs1
1. A dal ima isto neke licence za proć?
2. Kakvi su kupovi?
3. Botovi pružaju kakav otpor?
4. Limit izbora auta u kupovima?
5. Endurance kakav?

Offline Thergothon

Odg: Forza Motorsport 4
« Odgovori #50 u: Veljača 26, 2012, 19:48:11 »
1. Nema i trenutno mi ne fale, al bilo bi dobro da u buducnosti stave nesto slicno. Samo da mi ne stave kocenja nakon nekoliko stotina metara, nakon 5 Gt-a mi je toga stvarno dosta  cer1njo

2. Kupovi su odlicni, ima apsolutno svega. Vidi se da je puno truda ulozeno, nisu samo bezveze nabacani, a world tour je fenomenalno zamisljen i realiziran.

3. AI je za razliku od glavnog konkurenta generaciju ispred  cer1njo No opet nije neko cudo i znaju ponekad zivce dici. Imas za birati 5 tezina i svaki vozac ima svoju osobnost, neki su jako agresivni i cesto zato i grijese dok su neki pak specijalizirani za obrambenu voznju i uzimaju dobre putanje tak da ih je ponekad tesko prestici. Uvijek grizu i pokusavaju uzvratiti ako izgube poziciju i svaka utrka je zanimljiva.

4. Dobro je odradjeno. Nema potpuno otvorenih kupova u kojima bi mogao uzeti najjaci auto i samo projuriti pored ostalih.
Kupovi su poredani prema klasama, znaci od F pa do R1 a uz to ima i drugih restrikcija tipa tocno odredjeni auto, pogon i slicno.
Npr. A klasa je do 600PP i ako ti svoj auto nabrijes do maximalnih 600 i protivnici ce uciniti isto. Znaci vecinom se oni tebi prilagodjavaju sto je jako dobro. U GT-u sam cesto izlazio po 5 puta van samo da nadjem odgovarajuci auto s kojim ih necu pregaziti.

5. Nisam gledao u cetvorki dal ima neki HC endurance al cini mi se da je po tom pitanju isto ko i u prethodnicima. Maximalno 2 sata je bilo u nekim utrkama i to je prava steta. Naravno, to se odnosi na kupove, pod free race ili online mozes staviti kak ti odgovara ako ti se vozi endurance.

Offline Jack-Darkman

Odg: Forza Motorsport 4
« Odgovori #51 u: Veljača 26, 2012, 22:26:09 »
Zamišljam u glavi da je to nekako sve posloženo ko u TOCA 3, zvuči dobro  thumbs1

1. Isto počinješ karijeru, novac i kupovanje auta?
2. Online si što igrao? Ima ekipe u HR na tome?

Offline Thergothon

Odg: Forza Motorsport 4
« Odgovori #52 u: Veljača 26, 2012, 23:26:49 »
Forza ti je gran turismo za xbox, najlaksi nacin da ti predocim o cemu se radi  sm1jeh
Igre kradu jedna od druge dobre ideje i to je to. Sve kaj trenutno ima forza ce imati iduci gt i obratno. Konkurencija je zdrava stvar i mi korisnici smo na dobitku.
Novci, kupovanje auta, leveli i sve slicno postoji jos od prve igre. Zamisli ponudu gt evenata i to pomnozi sa 5. World tour ti daje na ponudu event koji je prilagodjen za tvoj trenutni auto i igra se kao po sezonama. Od amaterske pa dalje i to nekima igracima daje neki veci smisao jer stalno imaju osjecaj da napreduju. Mozes i na staromodni nacin odabrati event koji zelis ako imas potreban auto i voziti. Ovisi o preferencijama igraca. Vozim al u otvorenim lobbyima i svasta dozivim  fpalm1 Moram na ostalim forumima potraziti dal netko igra, kod nas box nije bas popularan jer sluzbeno niti "ne postoji" i ekipa je vecinom odrasla na playstationu i drze se provjerenog.

Offline ManTheRamparts

Odg: Forza Motorsport 4
« Odgovori #53 u: Veljača 29, 2012, 09:34:44 »
March Pirelli Carpack

Included Cars

2011 Aston Martin V12 Zagato (Villa d’Este)
1971 Ferrari #2 Ferrari Automobili 312 P
2012 Ultima GTR
1969 Chevrolet Nova SS 396
2010 Renault Clio RS
1966 Ford Country Squire
1995 BMW 850CSi
1986 Alfa Romeo GTV-6
2011 Wiesmann GT MF5
1969 Chevrolet Corvair Monza

March Pirelli Car Pack Trailer


Ferrari backfire ufff!

Offline Punisher

Odg: Forza Motorsport 4
« Odgovori #54 u: Veljača 29, 2012, 14:10:41 »
Evo 2 odlična videa koja pokazuju sve aute iz autoviste s komentarima Jeremy Clarksona

Zakon su mi komentari, pogotovo za delorean, californiu i f50

Forza 4 (1080p) All Jeremy Clarkson Parts (1 of 2) Autovista


Forza 4 (1080p) All Jeremy Clarkson Parts (2 of 2) Autovista

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Forza Motorsport 4
« Odgovori #55 u: Veljača 29, 2012, 18:21:44 »
Pogledao sve, kakav je taj tip car!

"Frankly, You have more chance of seeing a unicorn, than seeing a Reventon"

 ave1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Punisher

Odg: Forza Motorsport 4
« Odgovori #56 u: Veljača 29, 2012, 21:07:55 »
Ahahahah da, "Lamborghini is like putting a Unicorn on top of the car, and yelling "Look at meeee!" through a giant hala"  ave1 ave1

Offline DogZy

Odg: Forza Motorsport 4
« Odgovori #57 u: Veljača 29, 2012, 22:56:46 »
Ali koji autine u DLC-u hebateled ave1
A ne mini countryman ili GTR #3003909838 fpalm1
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Thergothon

Odg: Forza Motorsport 4
« Odgovori #58 u: Ožujak 01, 2012, 00:17:01 »
Mislim da cu se pretplatiti na te dlc-e i preuzeti sve koji su do sad izasli i koji ce ubuduce.
Ponuda auta je strava!

Offline Cole™

Odg: Forza Motorsport 4
« Odgovori #59 u: Ožujak 01, 2012, 00:56:46 »
Čim izađem iz krizne situacije, ako izađem, uzimam ovo i igru, fantastično nešto. Ovo ako voliš racing morao bi imati ako imaš uvijete za to. Neznam prenapaljen sam ^^ Jel se mogu auti nabrijavat kao u GT5 ili? Nisam pratio uopće. Kakva je šema kod toga.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB