Autor Tema: Forza Motorsport 4  (Posjeta: 247013 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ManTheRamparts

Odg: Forza Motorsport 4
« Odgovori #270 u: Ožujak 15, 2012, 23:04:46 »
Privatni lobby je mesto di je zabava!  sm1jeh

Offline Punisher

Odg: Forza Motorsport 4
« Odgovori #271 u: Ožujak 15, 2012, 23:06:06 »
Ja ovaj mjesec ništa od forze, vjerojatno idući kad legnu neke pare, a i sad mi je uletio GEOW3 pa njega razbijam, ako tko od vas ima, nek se javi za coop kampanju ;)

Offline Thergothon

Odg: Forza Motorsport 4
« Odgovori #272 u: Ožujak 15, 2012, 23:13:01 »
Imam ja, ali trenutno ne igram niti planiram tak brzo.
Jednog dana mozda, moram te dodati na live-u.

Offline Montoya

Odg: Forza Motorsport 4
« Odgovori #273 u: Ožujak 16, 2012, 09:02:25 »
Kad otvarate CSR "klub" ili kak se već to zove - uglavnom, za online?
Dal more bar on biti pod HR zastavom, ak postoji izbor?
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline ManTheRamparts

Odg: Forza Motorsport 4
« Odgovori #274 u: Ožujak 16, 2012, 09:08:38 »
Hrvatske zastave brijem da nema, kad X360 službeno 'ne postoji' u hrvatskoj (pa zbog toga nije moguće kreirati profil s HR zastavom). Nisam ziher, al postoji mogućnost da na igri ima HR zastave jer ima jako puno mogućnosti customizacije, možda se čak more nekak importati u igru. Sad - dal se more staviti u logo - ne znam.

Offline Thergothon

Odg: Forza Motorsport 4
« Odgovori #275 u: Ožujak 16, 2012, 13:39:55 »
Ima HR zastave u igri!

Offline Jack-Darkman

Odg: Forza Motorsport 4
« Odgovori #276 u: Ožujak 16, 2012, 21:47:24 »
Sad sam malo u MARKETPLACE-u pa pokušavam pohvatat kako kupiti sve aute. Dakle, dal je za to najbolje otić pod season pass i kupit ga za 2400 points-a? To mi se čini brza opcija za kupiti sve, ili?  hmm
Track packs imam.

Offline Punisher

Odg: Forza Motorsport 4
« Odgovori #277 u: Ožujak 16, 2012, 23:28:17 »
Da, zasad je to najbolje, dok je ne izađe ultimate edition igre. Najjeftiniji ti je Season Pass.

Offline Cole™

Odg: Forza Motorsport 4
« Odgovori #278 u: Ožujak 17, 2012, 06:19:17 »
Jučer malo Shimmy kod mene isprobavao dojmove.

Lik je u pet minuta uspio, što ja nisam u 14 sati igre jel - auto okrenut na krov i to u svojim prvi zavojima. Šašavost.  cer1njo
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Punisher

Odg: Forza Motorsport 4
« Odgovori #279 u: Ožujak 17, 2012, 10:43:11 »
 ave1 ave1 ave1 Shimmy kralj XD

Offline s2000

Odg: Forza Motorsport 4
« Odgovori #280 u: Ožujak 17, 2012, 10:51:41 »
Hehe neka,jel se bar zabavio ? p1va

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Forza Motorsport 4
« Odgovori #281 u: Ožujak 17, 2012, 12:27:14 »
Lik je u pet minuta uspio, što ja nisam u 14 sati igre jel - auto okrenut na krov i to u svojim prvi zavojima. Šašavost.  cer1njo

 cer1njo

Cole govori istinu  shy1

Nego Forza je ZAKON! Nemam GT5 (PS3), no igrao sam ga kod frendova dosta da bih mogao napraviti neku usporedbu. Odmah na prvi pogled se vidi da je grafika nebo i zemlja između Forze i GT-a. Nakon što sam vidio smao jednu utrku, shvatio sam da je GT5 presterilan. Asfalt je ovdje asfalt, drveće drveće, trava je trava. Nešto nenormalno kako igra izgleda. Sa kamerom najbližom podu i kada se skroz stane, asfalt je kao u stvarnosti, vidi se svaki onaj "kamenčić", a bez pikselizacije ili mutnih tekstura. Okoliš je prepun detalja, efekti... ma, nemam riječi. Najljepša vožnja koju sma do sad vidio.

No kada se pritisne gas prevlada jedan drugi tehnički aspekt igre - zvuk. On je isto nevjerojatan. Automobil od 600 konja stvarno zvuči kao 600 konja - grmljavina!
Zvukovi mijenjanja brzina su tkaođer tu, čuje se baš onaj zvuk mjenjača; ma, isot nemam riječi - same pohvale! Jedna jedina zamjerka na zvuk je kao što je već Cole rekao - zvuk kod sudara - zvuči kao gužvanje papira, ili razbijanje jaja na tavi  cer1njo

A sama vožnja... E tu sada ne mogu puno pričati jer volan nemam niti sma ikada imao, a sve što sma uopće ikada i vozio na volan je bio GT5 kod Coleta, i sada Forzu. Mogu reći da je osjećaj sjajan, ali neke usporedbe raditi baš i ne. No eto, osjećaj je stvarno vrhunski - vozio sam nekoliko staza i svaki put kada bih ubrzao na jedno 200 ili više km/h, po najobičnijoj ravnici bih počeo plesati. I cijelo vrijeme mislim da nešto ne valja sa igrom ili volanom, kad mi kaže Cole da ga primim čvršće. I odmah se vozilo normalno, ali su me ruke počele boljeti nakon samo par krugova kada sam ja pi**ica naučio voziti na kontroler bez ikakve povratne informacije osim male masaže dlanova  ;D

I ono što je Cole spomenuo - ni meni se to nije dogodilo u GT5 koji sma iapk igrao do sada barem 15-20 sati, a nije se dogodilo ni da mi uslijed sudara/prevrtanja/čega god otpadne branik, i ostane ležati tamo gdje ej pao kroz sve krugove do kraja utrke, da se deformira zaštitna ograda kod zaletavanja u nju...

Igra brže i učitava nego GT5, ima više user friendly izbornike... Ma čini mi se da ga jede na svakom polju. GT5 ima možda više staza čini mi se, ali sve do jedne u Forzi su sjajne. Nisam ih vozio sve, ali sam vozio/vidio dosta onih kojih nema u drugim igrama, i vrhunske su. Netko bi rekao da GT5 ima i više auti, ali od tih 1000 auti imamo 100 modela Impreza, 200 modela NSX-a i 300 modela Skylinea. I općenito valjda 2/3 su japanci koji se više manje ponavljaju kroz izvedbe raznih godišta ili opreme. Ovdje koliko sam vidio su auti zaista različiti. Najviše će se naći po 3 modela jednog auta i to ugl običan, trkaći, i možda trkaći neka druga momčad.
Ali ono još bitnije - Forzinih 500 (ili koliko ih je) auta su svi "premium" - jednako dobro (fenomenalno) izgleda i Fiesta, i Italia i McLaren F1 - nema diskriminacije na detaljima prema nijednom modelu.

Uglavnom, zaključak - da imam love za konzolu i volan, nakon ovog dojma - kupio bih si xbox i Forzu a ne više PS3 i GT5 kako mi je do sada bilo u planu kada bi mi palo soma eura s neba  ;D
« Zadnja izmjena: Ožujak 17, 2012, 12:28:59 od Shimmy »
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline petko23

Odg: Forza Motorsport 4
« Odgovori #282 u: Ožujak 17, 2012, 13:24:53 »
Forza Motorsport 4 vs Gran Turismo 5 - Ferrari 458 Italia at Circuit de la Sarthe

Forza Motorsport 4 vs Gran Turismo 5 - Ferrari 458 Italia at Circuit de la Sarthe - MotoGamesTV -

Offline budainka16

Odg: Forza Motorsport 4
« Odgovori #283 u: Ožujak 17, 2012, 13:31:12 »
Kakav zvuk ima Forza , ajmeee  ave1
"I'm going to make him an offer that will undoubtedly sound unappealing, but will inevitability be accepted upon realizing that the refusal of this offer would potentially bring harm to himself, his family, and personal network of friends and acquaintances."

Offline petko23

Odg: Forza Motorsport 4
« Odgovori #284 u: Ožujak 17, 2012, 13:33:01 »
jel tako da je nerealan. prenaglasen da bi se tinejderi uzivili