Autor Tema: Thrustmaster F430 FF - kvar ili normalna pojava  (Posjeta: 14866 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Iceman

Odg: Thrustmaster F430 FF - kvar ili normalna pojava
« Odgovori #15 u: Srpanj 02, 2012, 15:55:21 »
dirt neznam voziti, igra prepozna volan i ste strane je sve uredu. Jednostavno treba sjest i ucit a za to nisam imao vremena. Sto se tice gumbica sa desne strane, to se inace zove manettino, danas ga imaju svi novi ferrariji ako se ne varam, ukljucujuci i f430. Njegova funkcija je da ga dok igras mozes namjestiti u 5 razlicitih polozaja, to je vise kao nekakav prekidac kojeg okreces nego gumb. Znaci imas opciju anti lock breaking, stability control, draving assist, traction control, braking assist. Ovisno na kojoj je poziciji mozes dodatno pritisnut na njega 3 puta, deaktivacija, low i high. Ja osobno ne prčkam previše po tome kada u samoj igri namjestim sto zelim da mi je ukljuceno ili ne. Inace je fora i svjetli cijelo vrijeme.

Offline matija1991

Odg: Thrustmaster F430 FF - kvar ili normalna pojava
« Odgovori #16 u: Srpanj 02, 2012, 18:25:07 »
i meni se desava isto na DFGT od kad sam stavio FF u gt5 na max primjentim nakon pola sata igre da mi oslabi otpor volana za duplo skoro, pa stvarno nezna jel motor oslabi kad se zagrije jer je dosta vruce na toj strani di je motor ili mi se ruke priviknu na tu tezinu. Mozda bi cak i rekao da mi se ruke priviknu jer kad izađem u meni onda mi je ko perce lagano okretat volan a inace nije tak lagano, al eto neznam, glupo mi nosit na servis i da mi kazu da je sve oke,  neznam sta da radim

Offline Iceman

Odg: Thrustmaster F430 FF - kvar ili normalna pojava
« Odgovori #17 u: Srpanj 02, 2012, 18:54:02 »
da nesto sam tako i ja osjetio, a nisam ni sam siguran dali sam se priviknuo na njega toko voznje ili jednostavno FF malo oslabi. Ali bojim se da je stvarno malo oslabi nakon 10 minuta voznje. Sad nisam vozio vec par mjeseci tako da vise nista precizno nemogu reci. Uglavnom nakon 15.7 ga ponovno koristim pa ako nekog zanima javit cu kako sad ide. Inace pazim na njega i redovito je pospremljen u kutiju, nikad pao tako da ste strane nije. A i meni ga je glupo vozit na servis pa da mi kazu nakon 5 min upotrebe da je ok.

Offline Iceman.

Odg: Thrustmaster F430 FF - kvar ili normalna pojava
« Odgovori #18 u: Kolovoz 29, 2012, 13:25:14 »
ja ocu da kupim taj volan ali sam cuo da ima problem sa shifterima.. ? i jeli istina da je okret 270 stepeni sto svi kazu ?

i da igrao bih rfactor na njemu F1 WTCC i YUGO i jos po koji mod.. pa me interesuje misljenje taj volan i rfactor

pozz