Autor Tema: Far Cry 5  (Posjeta: 26804 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Cole™

Odg: Far Cry 5
« Odgovori #75 u: Travanj 16, 2018, 19:08:45 »
To je istina.  ;D
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Cole™

Odg: Far Cry 5
« Odgovori #76 u: Travanj 16, 2018, 19:11:21 »
Da se ispravim, sad sam skoknuo tamo u temu; pljuvao sam po prvih pola sata igre; kasnije mi je bila puno bolja. Ovdje sam u igri već 4 sata...
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Praetorian

Odg: Far Cry 5
« Odgovori #77 u: Travanj 16, 2018, 19:24:07 »
Meni je ovo najbolji FC nakon trojke  kava1

Offline the_prodigy

Odg: Far Cry 5
« Odgovori #78 u: Travanj 17, 2018, 11:19:27 »
Stvarno taj hitbox nekad zna biti frustrirajuć, jednog lika pogodim s jednim metkom iz snajpera i pada odmah, a drugog lika do njega pogodim 5 puta i ništa..

Desilo mi se isto par bugova sa NPC-ovima / kompanjonima, gdje ostanu zamrznuti, kao da je animacija zablokirala, i nemogu ništa dok se ne odlede. Ili se zaglave negdje pa ih moram gurati i skakati po njima da se nešto pomakne.





Našao sam jedan cool auto u jednom kamionu, sjednem u auto, izađem iz kamiona i auto odmah eksplodira skupa samnom. Igra se ponovo loadira kod te lokacije, nema više ni kamiona ni auta  fpalm1



Ima dosta smiješnih descriptiona, svako malo me nasmije nešto



Ali unatoč tim nekih bugovima, igra mi je odlična za sada i šta mi je najbitnije - drži me da igram. Far Cry 4 mi je nakon nekog vremena dosadio, nisam ga ni završio do kraja.

Far Cry 3 mi je i dalje nr. 1 što se tiče glavnog negativca, iako i u ovom FC5 vidim potencijal.

Za sada čistim jednu regiju, poslje se prebacujem na druge i zanima me kako će se stvari odvijati.
CASE: CORSAIR Carbide 400C ► CPU: INTEL Core i7 6700K 4.2 Ghz ► MBO: ASUS Z170 Pro Aura ► RAM: CORSAIR Vengeance LED 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward GTX 1080Ti 11GB Phoenix ► HDD: 2x WD Black 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 840 Basic 128GB ► POWER: CORSAIR RM750X ► PEDALS: Heusinkveld Pro 3-Set ► SHIFTER: Heusinkveld Sequential ► HANDBRAKE: Heusinkveld Loadcell Handbrake ►WHEEL BASE: OSW Direct Drive Mige10 ► RIMS: QSP Road 30cm, Fanatec F1 28cm, Fanatec Drift 32cm, Luisi Monte Carlo Vintage 36cm, Sparco P310 Custom 31cm ► MOTION SYSTEM: Simxperience 2DOF Custom ► TRIPLE SCREEN: 3x 42" Sony KDL42W705 ► VR HEADSET: HTC Vive ► SPEAKERS: Logitech Z906 5.1 ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

Offline doktor1

Odg: Far Cry 5
« Odgovori #79 u: Travanj 17, 2018, 20:59:13 »
Prvi dojam mi je 10xbolji nego Far Cry 4 kava1
Možda čak i odustanem pa kupim igru  thumbs1

Baš dobro šta smo u toj nekoj američkoj zabiti i neznam zašto ljudi njurgaju; pa nismo opet u CODu da na strani amera spašavamo svijet...
Uvod 5x bolji od četvorke, ali identičan sa onim bježanjem!

Vizualno poprilično impresivno! I dali to naš protagonist napokon ima tijelo, a ne samo lebdeće ruke? A viidm i animacije kod otvaranja vrata...





Offline Cole™

Odg: Far Cry 5
« Odgovori #80 u: Travanj 17, 2018, 22:55:29 »
Igra mi sve dosadnija i dosadnija; ajd da i ja imam feeling koji su ljudi imali s FC4 kada se ja nisam slagao s njima...
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Praetorian

Odg: Far Cry 5
« Odgovori #81 u: Travanj 18, 2018, 12:00:32 »
Evo ja rijesio dvije regije, ostala mi jos Faith i Caca se vraca  cer1njo
Nez men je dobar ovaj FC. Nakon trojke sam igrao FC 4 i nisam ga mogao igrat, c/p trojke je bio. Dok Primal mi je bio dobar al sam ostao bez sejvova vec negdje pred kraj igra pa sam odustao od te igre, a presao bi ju. Zato sad se sejvovi spremaju na Cloud, pa da mi se to vise ne desi.

Offline doktor1

Odg: Far Cry 5
« Odgovori #82 u: Travanj 18, 2018, 16:41:15 »
Odličan Far Cry!  thumbs1
Puno toga unaprijeđeno naspram prije, a izgleda fantastično





Kretanje lika i mogućnost micanja oružja sa ekrana su odlični kao i destrukcija kada smo u autu / kamionu...
Ima downgrade po pitanju fizike raslinja naspram prije, ali nebitno jer igra izgleda vrhunski i radi bez greške na ultra postavkama uz FreeSync podršku  thumbs1
Ovaj Boomer djeluje tako živo i dobro napravljen...
Upravljanje avionom zadovoljavajuće i zabavno samo sam morao promjenit kontrole...
Stealth i melee likvidacije su vrlo dobre; kada se zaletim prema tipu koji me čuje, opalim mu kacot, a sljedećeg pogodim lopatom u glavu vadeći pištolj sa prigušivačem likvidirajući trećeg... vrh!!
Možda su mogli zadržat opciju da možemo prespavat do željenog sata i neznam zašto su to makli...
Živi svijet je totalno otkačen i gušt je gledat kako medvjed kolje tamo nekog jelena i onda ja pokušam proći potiho no čuje me i počne šprintat prema meni, a ja uhvatim crtu i zgazi me kamion...

Odmah sam vidio da će mi ovo biti ekstra zabavno...

Sada bi trebo čekat plaću da kupim ili biti cigan pa igrat pirata...  ;D
Smeta me malo šta su se odlučili na mutavog protagonista za razliku do sada, ali to valjda jer eto sada radi ravnopravnosti spolova mora biti i igrivi ženski lik...

Offline doktor1

Odg: Far Cry 5
« Odgovori #83 u: Travanj 18, 2018, 22:53:36 »
Bolje od trojke...  kava1
Bolji gameplay, bolji svijet... Vaas je tamo bio super, ali vidim i ovaj ima svojih "pozitiva"  thumbs1
Da su mrvicu, mrvicu više doradili stealth iako i ovako sam zadovoljan... Ipak je ovo PLJUC PLJUC...
Micanje minimape u Originsu i ovdje je za +5  thumbs1



Kao šta je netko reko, ima mi malo Justified štih... Pop mi malo baca na Boyda  sm1jeh
Boyd Crowder : "Truth always sounds like lies to a sinner."

Ava - Mary May  ;D



Samo zašto su mi makli glas od protagonista jebo ih konj!!
« Zadnja izmjena: Travanj 18, 2018, 23:01:47 od doktor1 »

Offline Praetorian

Odg: Far Cry 5
« Odgovori #84 u: Travanj 18, 2018, 23:07:24 »
Znaci nisam jedini kome je igra sjela :)

eeee cijeli taj setting mi je vrh. Bas uzivam u igri, sve mi je super pogodeno. Evo najveci minus mi je AI protivnika, sve drugo mi je super.

Offline doktor1

Odg: Far Cry 5
« Odgovori #85 u: Travanj 18, 2018, 23:15:27 »
Evo najveci minus mi je AI protivnika

Problem kod 99.6% igara...
Ali Boomer je zakon!!

Izletim iza kampera, okrenem vratom prvom, drugi me primjeti no uspijem ga pogodit u nos i trećeg raspizdim sa lopatom ili cijevi posred glave  thumbs1 thumbs1 Ja zadovoljan  cer1njo
Odlična destrukcija sa vozilima i osjećaj "gaženja" ljudskih piksela! Neću sa traktorom zapet za grm ili drvenu ogradu nego idem dalje u potjeru dok sve ne zgazim...

Ubisoft ima + sa moje strane  thumbs1
Očekivo sam Far Cry igru i dobio sam ju uz ponešto potrebnih promjena!
Životinjski svijet odlično odrađen i nabijem purice na tuki  cer1njo
__________

Da, seting ubija! Baš je pogođen  thumbs1

Kako te napočetku potjera na toranj i onda ti se javi  ;D ;D
« Zadnja izmjena: Travanj 18, 2018, 23:18:44 od doktor1 »

Offline the_prodigy

Odg: Far Cry 5
« Odgovori #86 u: Travanj 19, 2018, 09:46:21 »
Meni je isto odlicna igra..

Ima nekih mana i sitnih bugova tu i tamo, ali za sada mi je sve super.

Minus mi je to sto nemamo nikakav glas pa u onim cutscenama ispadamo mutavi.

U ovom nastavku su NPCjevi puno korisniji nego prije. Treba pricati sa njima, gotovo svaki kojeg spasis / oslobodis ce ti odati neku lokaciju, bilo za onaj preppers stash ili nekog drugog lika za side misiju.

Igrao sam jedno vrijeme sa Boomerom ali zamjenio sam ga, sad imam neku zensku sa sniperom i Rya sa avionom kao backup iz zraka, dobra kombinacija.

A setting i atmosfera mi je ful dobra, paleta boja daje neku ozbiljnost u igri. Nije sve onako žarko i šareno ko prije. Priroda i vegetacija isto tako, trcanje kroz šumu dok se sunce probija kroz stabla.

Da, ono na pocetku je bila fora kad te tip posalje na toranj da upalis satelit i onda ti kaze nesto kao: "Hey, this is one time only, I'm not gonna send you climbing towers" cerinjo1

Bas zbog tih nekih stvari koje su maknuli, imam osjecaj da igram neki drukciji Far Cry, a ne copy paste, iako ima i dosta iskopiranog.

Neznam, meni je ono otkrivanje Peppers stasheva isto fora dodatak.
CASE: CORSAIR Carbide 400C ► CPU: INTEL Core i7 6700K 4.2 Ghz ► MBO: ASUS Z170 Pro Aura ► RAM: CORSAIR Vengeance LED 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward GTX 1080Ti 11GB Phoenix ► HDD: 2x WD Black 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 840 Basic 128GB ► POWER: CORSAIR RM750X ► PEDALS: Heusinkveld Pro 3-Set ► SHIFTER: Heusinkveld Sequential ► HANDBRAKE: Heusinkveld Loadcell Handbrake ►WHEEL BASE: OSW Direct Drive Mige10 ► RIMS: QSP Road 30cm, Fanatec F1 28cm, Fanatec Drift 32cm, Luisi Monte Carlo Vintage 36cm, Sparco P310 Custom 31cm ► MOTION SYSTEM: Simxperience 2DOF Custom ► TRIPLE SCREEN: 3x 42" Sony KDL42W705 ► VR HEADSET: HTC Vive ► SPEAKERS: Logitech Z906 5.1 ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

Offline Praetorian

Odg: Far Cry 5
« Odgovori #87 u: Travanj 19, 2018, 13:09:19 »
.

Offline doktor1

Odg: Far Cry 5
« Odgovori #88 u: Travanj 19, 2018, 21:27:27 »
Pokušaj totalnog stealtha koji sam ujebo pred kraj...

Far Cry 5 - YouTube


Ovaj kamion mi je u trailerima bio meh, ali ova amerikanizacija mi ubija u igri  ave1 thumbs1 thumbs1
Widowmaker je vrh; so much murica da ubija! Još ovaj orao na kabini!!  cer1njo  ave1
Jedna prigodna slika sa mrtvacem ispod kamiona i tipični - murica truba probijanje kroz blokadu klip  cer1njo ave1
*samo malo krvi po kamionu i ponešto štete bi bio ljepi dodatak, ali neću njurgat  ;D



Far Cry 5 - YouTube


Igra je 10/10  ave1

Offline the_prodigy

Odg: Far Cry 5
« Odgovori #89 u: Travanj 19, 2018, 22:13:08 »
Na kontroleru igraš ha, možda bi mogao probat, nisam ni razmišljao o tome. Muči me na tipkovnici jedino kad letim sa avionom i moram pucati, s avionom nema opcije da mogu i mišem upravljati kao što se može helikopter, a teško je precizno naciljati sa tipkovnicom u avionu.

Fora je taj Widowmaker kamion, mitralja ispred i rokaj.
Ima u igri malo tih nekih over the top America stvari, ali sve nekako paše i vjerujem da je to sve namjerno tako, parodija.

Ima jedna misija di sam se tome smijao, baš su išli na taj over the top action. Jedna misija kad treba voziti ženu od Nick Rye-a.

I one Chuck Nixon misije, teška amerika, Evil Knievel

CASE: CORSAIR Carbide 400C ► CPU: INTEL Core i7 6700K 4.2 Ghz ► MBO: ASUS Z170 Pro Aura ► RAM: CORSAIR Vengeance LED 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward GTX 1080Ti 11GB Phoenix ► HDD: 2x WD Black 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 840 Basic 128GB ► POWER: CORSAIR RM750X ► PEDALS: Heusinkveld Pro 3-Set ► SHIFTER: Heusinkveld Sequential ► HANDBRAKE: Heusinkveld Loadcell Handbrake ►WHEEL BASE: OSW Direct Drive Mige10 ► RIMS: QSP Road 30cm, Fanatec F1 28cm, Fanatec Drift 32cm, Luisi Monte Carlo Vintage 36cm, Sparco P310 Custom 31cm ► MOTION SYSTEM: Simxperience 2DOF Custom ► TRIPLE SCREEN: 3x 42" Sony KDL42W705 ► VR HEADSET: HTC Vive ► SPEAKERS: Logitech Z906 5.1 ► OS: Windows 10 Pro - 64bit